Sadida Dariusz Talaga

Wrocław

Sadida Dariusz Talaga
2 6

Opinie o Sadida Dariusz Talaga

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Natalia

Wątek na forum trochę przycichł, ale może któryś z jego użytkowników wie, jak przedstawia się aktualna kondycja Sadiday? Warunki zatrudnienia obowiązujące tam uległy zmianie, czy są podobne? Jaka panuje tam atmosfera wśród współpracowników. Wasze uwagi mogą okazać się pomocne osobom, które planowały do nich aplikować. @rubinek pisząc komentarz akceptujesz regulamin forum. I każdy komentarz naruszający go może zostać usunięty. Zapoznaj się jeszcze raz z nim.

Jaś fasola

To nie pracodawca, to tyran który każe pracować mimo uszkodzonego systemu parkingowego. Nikomu nie polecam pracować u niego.

rubinek
@Jaś fasola 27.04.2018 13:48

dopiero teraz doszedłeś (aś),do rozumu,jaki Tyran,...to najzwyklejszy buc....i (usunięte przez administratora)

Coraz częściej firmy dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy tak samo jest w Talaga Dariusz Sadida? Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dzięki temu możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

[email protected]

to nie pracodawca to ___buc___ i to z malej litery

full
@[email protected] 25.03.2017 16:22

barman,doił resztki klientów....i nie tylko

Seweryn

Frajer

tadzik
@Seweryn 31.10.2017 19:48

Frajer,hm...to delikatny frazes,pasowałoby bardziej socjopata w połączeniu z psychodegeneratem

Ktoś

Nie szanuje swoich pracowników

Jaka atmosfera pracy panuje w firmie Talaga Dariusz Sadida? Czekamy na twój komentarz.

Zostaw opinię o Sadida Dariusz Talaga - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sadida Dariusz Talaga