Opinie o Sadida Dariusz Talaga w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sadida Dariusz Talaga. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sadida Dariusz Talaga na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sadida Dariusz Talaga w Wrocław

Czytam sobie wpisy, ale mnie interesuje konkretna posada i chodzi o prace jako kasjer sprzedawca. Pytam, bo w internecie gdzieś widziałem ogłoszenie. I ciekawi mnie to, czy pracownik dostaje jakiś % od sprzedanych biletów albo od wręczonych mandatów? Czy jest tylko pensja i nie mają znaczenia tego typu rzeczy??

Miki Nowy wpis

Gość ogólnie strasznie oporny. Nie zależy mu na interesie klijenta. Nie polecam tej firmy jak coś się zesrało w ich systemie to nie ma z nimi kontaktu.

Natalia

Pisał ktoś, że wbrew negatywom praca jest okej. Póki co naprawdę nie wiem, co myśleć, czy ktoś mógłby rozwinąć? Jak wypadają, jeśli chodzi o wypłacanie pieniędzy, nie ma żadnych kłopotów?

Dariusz Nowy wpis
@Natalia

Znałem osobę co pracowała kilka lat u Dariusza Talagi, pierwszy rok był na umowie zlecenie z minimalną pensją z nadgodzinami pod stołem, kolejne lata to umowa na 300 zł a reszta pod stołem (płaca minimalna), aby to to ten biedak nie musiał płacić podatku. Zero urlopów, chorobowego z racji rodzaju umowy. Z wypłatami bywało różnie, raz na czas a raz z poślizgiem kilku dni. Kontakt z nim był zerowy, można było z nim pogadać tylko wtedy kiedy on coś chciał a tak telefonów nie odbierał.

Łucja Nowy wpis
@Dariusz

Dużo osób tak pracuje tutaj? Czy za tą płacę minimalną to duży zakres obowiązków jest? Daj znać

Grabiszyńska - Wrocław

Kontakt z tym człowiekiem jest poniżej żadnych norm. Jest osobą bez kultury, tylko jego zdanie się liczy. Klienci to potencjalni (usunięte przez administratora) którzy tylko czekają, żeby Go (usunięte przez administratora) Pracownicy nie zorientowani, jeżeli masz problem to nie masz kontaktu z nikim innym tylko z właścicielem (prawdopodobnie, ponieważ przedstawić też się nie potrafi mimo prośby) pod jednym numerem telefonu. Na maile też nikt nie odpowiada. Brak jakiejkolwiek woli rozwiązania problemu, pomimo racji z mojej strony. Niestety jestem na niego skazana, gdyż jest to parking przy moim zakładzie pracy. Mój przypadek nie jest odosobniony.

Czy po rozmowie w Sadida Dariusz Talaga rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Władek

A ja mam wrażenie, że ktoś bardzo chce zaszkodzić firmie wypisując bzdury. Dla mnie firma i praca jak najbardziej ok.

Marcin Sobótka
@Władek

Dla mnie jak najbardziej to prawda czasami się zdarzają problemy ale pan Dariusz je często naprawia.Jego strona iternetowa jest bardzo zorganizowana.I nie wiem kim jestecie gdzie mieszkacie ale uważam że macie za dużo w (usunięte przez administratora) ponieważ krytykujecie innych ciężką pracę możę pan Dariusz potrzebuje odpoczynku że ma może wysoki i agresywny ton albo dzwonicie ciągle na numer komórkowy jego prywatny w święta i weekendy.

@Marcin Sobótka

Jak potrzebuje odpoczynku, to niech idzie na urlop. Jak prywatny nr widnieje na stronie internetowej, to co się dziwić, że ludzie dzwonią.

Iza
@Michał

tu widzę dwa lata temu w wątku ktoś pisał, że praca jest ok, a tak to od dawna nikt tego tematu nie poruszał. Wiecie dlaczego? na jakie warunki można tu obecnie liczyć, były w ogóle jakieś rotacje?

KlientGrabiszynska

Osoba w kontakcie z klientem zachowywała się niegrzecznie. Brak chęci pomocy w rozwiązaniu problemu z ich systemem.

@KlientGrabiszynska

Jak ktoś ładnie tu kiedyś napisał, szacunek i grzeczność to droga dwu kierunkowa. Z czego więc mogło wynikać zachowanie pracownika i brak chęci udzielenia pomocy w tej konkretnej sytuacji? Może to odosobniony przypadek? Próbowałaś się kontaktować z kimś innym z firmy?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Sadida Dariusz Talaga?

Dariusz

Umowa o dzieło na pareset zł reszta pod stołem

Adrian

Czy pracodawca organizuje szkolenia dla pracowników ?

Władimir Putin
@Adrian

Nic nie organizuje.

Defekacja
@Adrian

Szkolenia,oczywiście kto pierwszy zjedzie pod stół ,i ile flaszek wytrzyma!????

Flintstone

Wystawia nam faktury za rzekome parkowanie na jego parkingu, bez dat, bez numeru rejestracyjnego. Nie odpowiada na maile, nie odbiera poleconego. Zwyky oszust! Ktoś ma pomysL jak to ugyźć?

@Flintstone

Najlepiej zgłosic sprawę na policję .

juz zgłoszone!

@Flintstone

i otrzymał PAN juz odpowiedz? przeciez to co ten facet wyprawia to nadaje sie do podania go do sądu.

@pracownik

Niestety zero reakcji, ale sprawa zgłoszona do prokuratury.

klient

potwierdzam niestety bardzo nie rzetelna firma ,

ilbuL

Jestem od kilku lat klientem na osiedlowym parkingu. Na szczęście ostatnie pół roku przede mną. Niewysyłanie na czas faktur, obrażanie przez telefon, gdy proszę o fakturę, kłamstwa, że faktury wysłane i chamskie maile. Zero profesjonalizmu. Nikt nie podpisuje się w mailach, nie pisze dzień dobry, witam, pozdrawiam. Obsługa parkingu na najniższym poziomie. Zacinający się szlaban i nikt nie odbiera telefonu, a gdy się uda dodzwonić na jakikolwiek numer to pretensje i krzyki.

Clover
@ilbuL

Ja powiem tak ne negatywne opinie są po nic w ogóle się nie przydają to wszystko co mówicie to nie prawda

Tomuś
@ilbuL

wierzę ,jak ten Pan był znowu na kacu to taka sytuacja mogła mieć miejsce!

Mirosław
@Tomuś

To jaka jest w końcu prawda? Macie różne opinie na temat tej firmy i chce precyzyjnie ustalić, czy obsługa jest miła dla petenta? Pamiętajcie, aby wypowiadać się w odpowiedni sposób w tym wątku. Wypowiedzi zgodne z prawdą są bardzo pomocne dla osób, które odwiedzają ten wątek. Ktoś pomoże?

W
@ilbuL

Mam dokładnie to samo to cham i burak. Jest mocny bo ma umowę na dzierżawę na czas nieokreślony.

Martyna

@ilbul obrażanie przez telefon? Napiszesz coś więcej?

Jaki dress code obowiązuje w Sadida Dariusz Talaga?

DT

dres

Maciek

To jest (usunięte przez administratora) człowiek oderwany od pluga ma osoby niepełnosprawne za nic Pracowałem tam u niego ponad 2 lata po 240 godzin miesięcznie za 1900 zł dostawał z pefronu pieniądze Zwolnił mnie z byle powodu Pod blachym pretekstem wyssanym z palca miałem umowę na czas nieokreślony Złożyłem skargę do Sądu pracy o bezpodstawne zwolnienie mnie z pracy i sfałszowane świadectwo pracy Wygrałem zapalił odszkodowanie sprostował świadectwo pracy tego samego dnia pieniądze po ogłoszeniu wyroku znalazły się na koncie Nigdy więcej takich pracodawców

Maria

Widze, że ten Pan ma dużo za uszami, nic dziwnego w dniu dzisiejszym rozmawiałam telefonicznie po przedstawieniu swojej sprawy, zrozumiałam dlaczego, to zwykły gbur,żle wychowany, krzyczy i wydaje mu się że zjadł wszystkie rozumy.Zwykły (usunięte przez administratora)

Janus
@Maria

Niestety, pracowałem u tego człowieka i potwierdzam że ten człowiek nie jest zwykłym pracodawcą, tylko oszołomem.

Jaka atmosfera jest między działami w Sadida Dariusz Talaga?

Janus

Bardzo napięta i zła.

Ile jest zmian w Sadida Dariusz Talaga?

Władimir Putin

To że skasowali im parking przy dworcu zachodnim w Warszawie, i dobrze im tak.

WładmirPutin

Cysty cebualk a nie pracodawca.

Natalia
@WładmirPutin

Szkoda, że nie napisałeś żadnych konkretów o Sadida. Obrażanie pracodawcy na forum jest średnio w porządku. Co nie podoba Ci się w tej pracy?

@Natalia

Ale kurde, kobieto, to nie jest pracodawca,(usunięte przez administratora) Ten gość nie wywiązywał się z umów pomiędzy pracownikiem a pracodawcą.

KAZIO

NIEUCZCIWY,POBRAŁ ZALICZKI NA KARTY PARKINGOWE PO SKOŃCZENIU DZIAŁALNOŚCI PIENIĘDZY NIE ZWRÓCIŁ. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE

Bodo

Jeśli nic się nie należało to pewnie dlatego nie ma co płacić!!

Technik
@Bodo

Nie należało się za 24 godziny pracy ? Czyżby właściciel się wypowiada?

Zostaw merytoryczną opinię o Sadida Dariusz Talaga - Wrocław

• Jak się pracuje w Sadida Dariusz Talaga?

Zobacz opinie na temat firmy Sadida Dariusz Talaga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sadida Dariusz Talaga
1.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Al. Jana Kasprowicza 2
    51-137 Wrocław