LGI LOGISTICS GROUP INTERNATIONAL

Wrocław

Opinie o LGI LOGISTICS GROUP INTERNATIONAL

żaba

czy oni mają polską wersję swojej strony internetowej?

karol bucu

to nie LG tylko LGI, inna firma :D

Karol buglewski

Pracowałem dla tej przestępczej organizacji lge, ogólnie nie polecam Praca po 12 godzin za grosze polscy przełożeni to kryminaliście jeden nawet zlecił pobicie mnie za firmowe pieniądze, zwalniają za wszystko dzień chorobowego za dużo urlopu za spóźnienie do pracy koleś dostał dyscyplinarkę. Najgorsi są polscy przełożeni to mafia kryminalistów A największym psychopatą zakładu jest Andrzef z działu jakości kłamca i złodziej Lata wciąż do Rosji Te pozytywne opinie piszą inżynierowie LG najczęściej psychopaci

osiek

Współpracy z tą firmą nie wspominam najlepiej, niestety. Problemy zwłaszcza z kobietami na stanowiskach, które chcą pokazać kto karty rozdaje...

Bobo

Luz

Zostaw opinię o LGI LOGISTICS GROUP INTERNATIONAL - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LGI LOGISTICS GROUP INTERNATIONAL