Domago Transport

Opinie o Domago Transport

Ja

Już chyba po firmie :)

monia

na wiele rzeczy byłabym skłonna przymknąć oko nawet powiem szczerze gdyby mi się do was udało złapać jakieś zatrudnienie, szanowąłabym pracodawcę który ma tradycję i działa od 1989 roku na rynku świetnie

Kin Kin

Jonasz w pelni sie z toba zgadzam odnosnie wczesniejszych twoich postów też tam pracowalem ale to co dzisiaj przeczytałem to zastanawiam się czego się naćpałeś albo ile tobie ten gość zapłacił byś zmienił zdanie

Jonasz

Aa jescze jedno jesli chcecie aby szef wpedzil was w dlugi i zebyscie mieli przez niego komornika na karku jak ja bo nie zaplacil mandatow za przeladowane auto co ma miejsce non stop to ta firemka sie do tego nadaje

Jonasz

Syf jakich malo ta firma pracodawca traktuje ludzi jak parobkow auta szrotowisko.Jedyny ok w tej firmie czlowiek to MICHAL kierownik

Kin Kin

Nie polecam tej firmy zero szacunku do pracownika zero godnego zarobku. Samochody się psują na potęgę jak się zepsuje w trasie to stoisz po parę godzin i czekasz aż ktoś łaskawie przyjedzie Ci pomóc. Zarobki marne niestety bo masz 28gr za kilometr jak zrobisz w tygodniu około 600km to dobrze. Jedyna chyba normalna osoba w tej firmie to Michał (kierownik) który pracuje tam bo zapewne dobrze mu ten Marek (szef) płaci a kierowców ma za nic. Zrobisz za dużo km masz potrącane za dodatkowe km itd. Nie polecam.

Byly pracownik

@Byly pracownik 05.06.2016 07:45
Szef Marek N. Pracownikow ma za nic patrzy jak by tu tylko obciac pare groszy pracownikowi zero szacunku dla pracownikow...

Na tym forum napisalem wiele zlych opini na firme Domago trans zIwin te opinie byly pisane pod wpywem nerwow i co tu ujrywac alkoholu pisalem ti po tym jak stracilem prawko za alkohol po mimo utraty prawa jazdy szef mni nie zwolnil a przeniusl na warsztat gdzie pomagalem mehanikowi w naprawah aut te auta byly naprawiane przez mechanika i mnie w sposob w jaki nie powinny byc naprawiane czyli zle przez zbyt opieszalosc w naprawach wielu kierowcow stalo bez pracy no i po wielu moich u mechanika wpadkach w naprawie aut wlasciciel wyzej wymienionej firmy postanowil nas zwolnic.I od tego sie zaczelo moje bazgrolenie i NIESLUSZNE oczernianie firmy DOMAGO TRANS mialoa to byc czysta zemsta za zwolnienie.Teraz po czasie i zastanowieniu zauwazylem ze przez moje pisanie moglem wyzadzic Wlascicielowi tej firmy wyrzadzic wiele krzywdy.Cala sytuacja i wszystko co pisalem o tej firmie nie pokrywa sie z rzeczywistoscia a jest zupelnie na odwrot.Jedyne co moge teraz napisac to to by inni uzytkownicy nie pisali pod wplywem emocji i alkocholu bo w ten sposob mozna pracodawcy wyzadzic wiele zlego

Szybki

Jeśli Michał to czyta to pozdrawiam .

Szybki

Firma dosiegla dna i schodzi niżej . Samochody to trupy psują się codziennie nic w nich nie działa i zarobki bardzo niskie . Ja dostałem za miesiąc pracy codziennie pracowałem i soboty i dostałem śmieszne pieniądze , dostawca pizzy zarabia więcej .

xxx

Widzę, że nie którzy nie mają porównania wypowiadając się o firmie Domagotrans. Jeździłem wcześniej u pracodawcy, gdzie samochód nie miał ani przeglądu ani nic sprawnego w samochodzie, a musiałem jeździć, ponieważ mój szef mi groził zwolnieniem. W domago trans tak nie ma! Samochód jeśli się psuje jest automatycznie serwisowany to chyba jest plus! Ponieważ są inny pracodawcy którzy mają to gdzieś i musisz jeździć pod groźbą zwolnienia niesprawnym samochodem! Zarobki też nie są złe, nie liczcie że w Polsce za jazdę samochodem dostawczym będziecie zarabiać 5 tysięcy....

Bolek

Domago sięgnęło już dna,nie jeżdżą za granicę tylko polska,auta stare ciągle się psują,problemy z płatnościami ,przesunięcia wypłaty to normalka.ogólna kicha nie polecam...Kiedyś nie szanowało się kierowców teraz trzeba brać kogokolwiek bo "starzy" już nie wrócą....

oze

nawiązując do strony domowej owej firmy : auta przedstawione w zakladce tabor w wiekszości juz nie istnieją...stoja na placu w formie złomu i dawców części...stara solówka ( 22 lata ) czasem jedzie, ostatni w galerii jeździ..średnia prędkośc na trasie z ładunkiem min, 2 t do 3,6 t "pędzi" az ok 50 a z góry i z wiatrem nawet 90 km/h. Z przedstawionej galerii jeździ równiez Transit..stosunkowo młode auto jak na ta firmę. Co do dalszych osiągów ostatniego w galerii jeżdżącego autka to minimalne wzniesienie ostudza zapędy kierowcy do 30-35 km/h. Średnia pędkość na S7 na odcinku ok 80 km wyniosła 35 km/h...na CB jak juz cos usłyszysz to joby za wleczenie sie po drodze.....pewnie jeszcze cos tu dodam :-)

oze

no wiec tak w wielkim skrócie, żeby nie było : samochody rupiecie, umowa na zlecenie, podstawa 1500 brutto !!...a reszta z kilometra.Nakaz unikania ITD oraz policji ( CB słabo postrojone !! ) Frachty zawsze ponad normę, auta przeładowane 2 lub nawet 3 krotnie !! Jak już ciebie ITD dorwie, żegnasz się z pracą bo okazuje się , że jesteś za mało inteligentny !!!! Nakaz jazdy z map...zero nawigacji...jak sobie kupisz nowa za swoje to masz...w aucie znalazłem kilkuletnią, więc nie korzystałem ( miałem swoją nawigacją iGO primo truck) lecz szefostwo ma ja w poważania..przy wypłacie dowiadujesz sie , że mogłes pojechac inna drogą...krótszą , lecz nie ekonomiczną...lol...za nadkilometry płacone nie masz lecz żeby było smiesznie to odejmują ci z pensji koszt paliwa za te ponadnormatywne kilometry ( no to juz żenada !!) jesli ktoś chce więcej info to chyba na maila...rotacja kierowców juz była opisana...pozdrowionka dla kolejnych naiwniaków :-)

bucho

Mało płacą i wymagają żeby unikać policji i inspektorów transportu drogowego, to firma kogucik tak sądzę, komuna pełną gębą, a auta nie sprawne , masakra stare i nic tam nie działa, partyzantka , odradzam, aż dziw że w dzisiejszych czasach taka firma istnieje...

kamil

mi sie wydaje, że jeśli chodzi o pieniądze to spokojnie są wypłacane na czas tak naprawdę, więc już trochę sam się w tym wszystkim pogubiłem.. dajcie mi znać jeszcze jak to wygląda wszystko, bo nie wiem do końca jak to wszytko ma działać i nie wiem czy na pewno jest tak, że macie jednak zbyt wygórowanych wymagań tak naprawde.

elo

najlepiej jedz osobiscie sie dowiedziec, najprawdopodobniej szukaja nowych

elo

umowa o prace, podstawa najnizsza krajowa plus wyjezdzone kilometry, auta stare, kierowca caly tydzien w trasie, zjezdza tylko na weekendy, diety nie sa placone

mazzz

@xas, napisz coś więcej o tych rynkach. Gdzie dokladnie beda dzialas. chce wyjechac na saksy i pytam. ktos wie?

Staszek

No proszę, fajnie, że sie rozwijaja, teraz tylko pytanie, czy w związku z tym szukaja ludzi do pracy, wiecie coś?

xas

Domago Transport chyba nie jest małą firemką, nie tak dawno zmieniali nazwe na domago trans, bo rozszerzyli działalność na rynki europejskie.

Sammy

W transporcie trzeba uważać na mało wiarygodne firemki. Jak wygląda sprawa z zarobkami i zleceniami?

lukas

No szkoda w takim razie, bo myślałem, że Domago to jednak dobra firma, a tu takie kwiatki przeczytałem, dzięki.

Taki tam sobie

rotacja driverów jest bo jak ktoś jeździć nie potrafi to tak jest.. chociaż ganiają ładnie po euro

lipa

Nikogo nie oczerniam ale taka jest prawda o tej firmie rotacja draiwerow jest tak duza ze juz chyba sam szef nie pamieta imion kierowcow.

władek

ogólnie ta firma jest godna uwagi ile od kilometra dieta czy stała na papier ile pisza .warto tam sie zglosic? dzieki i pozdrawiam.

driver

jeżeli się jeździ po europie to tak 2500 na ręke po polsce się nie opłaca i sprzęt jest nie najlepszy stare busy 10 lat średnio jeden nowy tranzit

Co to znaczy że średnie zarobki?? Czyli ile można miesięcznie zarobić na ręke jako kierowca??

ZORRO

Zarobki średnie ale zawsze wypłacane w terminie , fajna ekipa ;)

szybki
@ZORRO 18.08.2009 20:42
Zarobki średnie ale zawsze wypłacane w terminie , fajna ekipa ;)

firma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobki kiepskie , jesli przejedziesz za duzo km to ci odciagaja za nie i samochody sie psuja co najmniej raz na tydzien . ja sie zwolnilem , nie polecam tej firmy. kazda inna praca bedzie lepsza od tej !

Zostaw opinię o Domago Transport - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domago Transport