Opinie o "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta) w Warszawa

Nick Nowy wpis

Czy w Antal są oferowane premie świąteczne i inne dodatki finansowe jak choćby bonus za obroniony tytuł naukowy w trakcie trwania umowy?

Julietta Nowy wpis

It's all good, baby baby!

mks Nowy wpis

Antal to fajna firma nie tylko na start ale i dalszy rozwój. Bardzo polecam!

Michael Nowy wpis

Everything went smooth from start to finish. Highly recommended!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Renia

Polecam! Ciąłgy kontakt z rekruterem, informacja zwrotna po rekrutacji... Wszystko OK.

Znalazłam nową pracę dzięki firmie Antal. Wszsytko przebiegło miło i sprawnie oraz dodatkowo konsultantka "pomogła" mi w wynegocjowaniu lepszych warunków finansowych, więc nie pozostaje mi nic innego jak podziekować Antal za super współpracę i polecić innym!

OG

Dobra firma rekrutacyjna. Miejsce pozwalające na rozwój zawodowy oraz realizacje dodatkowych pomysłów (firma otwarta na nowe działania). Elastyczne godziny pracy, home office, godna prowizja i fajni ludzie - czego chciec więcej? Z czystym sumieniem polecam! (a pracowałem w wielu firmach rekrutacyjnych)

• Jak się pracuje w "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta)?

"ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta)

"ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta)