Opinie o Biedronka w Warszawa Skoroszewska 5B

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Biedronka, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Warszawa Skoroszewska 5B

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Biedronka?

Administrator

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Biedronka w miejscowości Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Biedronka. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
klient Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@Administrator

Nie polecam Biedronki z ul. Skoroszewska, a mianowicie Pani Elżbieta zastępca kierownika chyba dostała posadę przez przypadek, bądź po znajomości ...? W ogóle nie nadaję się na stanowisko wyżej wymienione. Nie potrafi zachować się wobec klienta, nie potrafi przekazać odpowiedniej informacji, gdzie klient potrzebował pomocy, a wręcz wprowadziła w błąd i naciągnęła na kolejną transakcje, a później stwierdziła, że to nie Biedronka ma zwracać pieniądze, tylko bank. Jest pracownikiem niekompetentnym, aroganckim, bezczelnym, a co najciekawsze,(usunięte przez administratora)

gość Nowy wpis
Pracownik

przydała by się zmiana, by ludzie robiący zakupy szanowali prace ludzi ktorzy tam pracują. BRANIE PIECZYWA GOŁYMI ŁAPAMI to brak szacunku i kultory osobistej bo nie wiadomo gdzie trzymał i po czym sie drapałl.

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Biedronka