Tiger Warsaw Sp. z o.o.

Opinie o Tiger Warsaw Sp. z o.o.

przepracowany

faktycznie roboty jest co nie miara, zwłaszcza teraz przed świętami. my, najniżsi szczeblem narobimy się jak mrówki, no i wiadomo że uwagi od klientów trafiają najpierw do nas. szkoda że nasza ciężka praca nie jest w żaden sposób doceniania, moze jakis drobny upominek by sie przydał na święta? już nawet w biedronce dostają prezenty.

scotch
@przepracowany 12.12.2017 10:21

ktoś mógłby rzec, że skoro się nie podoba to trzeba zmienić pracę...ale nie o to w tym chodzi! szacunek pracownikowi, za jego pracę, i wysiłek jaki w nią wkłada należy się bez znaczenia od zajmowanego stanowiska czy wykonywanej pracy. Też uważam, że drobiazg dla każdego niezależnie od rodzaju umowy, oraz dyspozycyjności, był by na pewno miłym uhonorowaniem pracy pracownika.

Nick

Najdziwniejsza firma w jakiej było mi dane pracować. Zaczynając tradycyjnie: za minimalną krajową robisz wszystko, obsługujesz klienta, dokładasz towar, przyjmujesz dostawe (bieganie po schodach z ciężkimi kartonami do magazynu), sprzątasz kible i wszystko inne, roznosisz ulotki po mieście, proponujesz towar przy kasie, po prostu sklep jak każdy inny, chociaż Tiger tak się szczyci swą wyjątkowością. Z perspektywy pracownika jest nieciekawie, zwłaszcza, że w innym sklepie dostaje się chociaż jakiś socjal, Tiger nie daje nic. Jak się trafi zmiana z menadżerem to w ogóle tragedia, bo jest się samemu na sklepie i wszystko trzeba ogarnąć. Menadżer siedzi CAŁY dzień w biurze i czyta Pudelka :) lub ewentualnie robi zamówienia, na sklep wychodzi tylko, żeby wziąć sobie coś słodkiego. Generalnie więc robi się za dwóch a nawet trzech. Co więcej? Najgłupszy regulamin ever. Uwaga, bo mocne: pracownikowi NIE WOLNO przebywać na terenie sklepu poza godzinami swojej pracy! Czyli przed/po pracy czy w dniu wolnym zakupów tu nie zrobisz, bo nie możesz! Jest jeszcze masa innych irracjonalnych rzeczy, ale nie ma co się rozpisywać.

Nikt

Nie wiem jak w innych tigerach ale w bydgoszczy to jakis terror pani L. i pani D. Nie polecam.

scotch

wszystko byłoby ok, gdyby się dbało i doceniało pracę pracownika.... Zbliżają się święta, a nawet czekolady pracownik nie dostanie....he he he To w małym osiedlowym sklepiku, pracownik dostanie bon lub koszyk na święta, a tu lipa...szkoda, no ale "taka polityka"

jacek

Flying Tiger oddział w Polsce nie ma zielonego pojecia jak dbac o rozwój sieci... (usunięte przez administratora)

Nick

@Nick 14.09.2017 17:29
praca ok. zastanawia mnie tylko dlaczego niektóre Tigery mają pakiet socjalny a inne nie i od czego to zależy? pozdrawiam...

Szanowna Pani/Panie, Tiger Warsaw Sp. z o.o. bardzo dziękuje za komentarz. W razie pytań dotyczących podobnych kwestii zapraszamy do kontaktu przez adres people@tigerwarsaw.pl, wtedy postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości i pytania. :-)

Konik

Nie bardzo rozumiem co tu jest do wyjaśnienia, po prostu tak wygląda praca u Was. Mieliście zgrany zespół, kilka fajnych osób się zwolniło, teraz odchodzą następne. I nikt nie interesuje się dlaczego.

Konik

Praca na zleceniu za minimalną stawkę. Atmosfera taka sobie, między pracownikami ok, jednak menadżer fatalnie (Bydgoszcz). Poza obowiązkami zwykłego sprzedawcy trzeba wychodzić z ulotkami na miasto (niezależnie od pogody) często też wciskają Cię na siłę w głupie stroje. Przy kasie wciskanie produktu klientom, przeprowadzanie miliona ankiet, przez co obsługa jednego klienta trwa wielki. Zmuszanie do przebierania się na sali sprzedaży ( nawet jeśli nie masz ochoty, to menadżer przyjdzie i rozkaże). Nie polecam nikomu, chyba, że jesteś studentem i szukasz pracy na chwilę, bo rotacja i tak jest ogromna. Pracowników nie docenia się w ogóle.

@Konik 08.08.2017 13:24

Szanowna Pani/Panie, Tiger Warsaw Sp. z o.o. dziękuje za zgłoszenie przedstawionych w powyższej opinii okoliczności. Prosimy o bezpośredni kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres praca@tigerwarsaw.pl w celu wyjaśnienia opisanych sytuacji. Każda skarga i sugestia będzie rozpatrzona w sposób rzetelny, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oaz zasadami współżycia społecznego. Odpowiemy także na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Fasolka

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, powiedziano ze maja dzial "people", a nie "human resource", bo nie traktuja ludzi jako cyfry/zasoby itp. Obiecano odpowiedź zwrotną, nawet w przypadku negatywnego rozpatrzenia kandydatury, odpowiedzi nie dostałam. Do firmy- warto uważac na to co się mówi, bo nazwa działu oraz dumnie prezentowane wartości nie przekładają się na praktykę :)

@Fasolka 01.02.2017 15:54

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za tę informację. Poprosimy o szczegóły na adres: praca@tigerwarsaw.pl, a na pewno wyjaśnimy sytuację. Każdy zaproszony na rozmowę dostaje od nas odpowiedź telefoniczną lub mailową, niezależnie czy kandydatura jest rozpatrzona pozytywnie czy negatywnie. Tiger Warsaw.

Megi12

Ktoś coś o sklepie w Gdańsku może powiedzieć ? Widzę po ogłoszeniach, że dosyć często szukają pracowników, wysyłałam CV, do sklepu osobiście też zanosiłam i zero odzewu, chyba dam sobie spokój :P

@Megi12 19.12.2016 20:22

Szanowna Pani, zgadza się obecnie poszukujemy osób do pracy w Sklepie w Gdańsku, ale ze względu na bardzo gorący dla Nas okres związany ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, proszę o cierpliwość, ponieważ rekrutacja może się w tym czasie nieco przedłużyć. :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tiger Warsaw.

Gaga

jasne, tylko znam wiele osób zadowolonych z pracy w Tiger. Pracowałam w wielu firmach i wiem jak można poniżać pracowników, a tu jest inaczej. Ale różnie bywa, to prawda. W każdym razie ja wyrażam swoją opinię i z tego co wiem jest takich więcej. Może źle trafiłeś/aś. Generalnie jest ok. Polecam inne sklepy, jeśli ten był nie za bardzo , ja akurat trafiłam na fajną ekipę i atmosferę :3

Gaga

praca w porządku, lekko nie jest, ale fajna atmosfera i traktują ludzi bardzo po ludzku:) zarobki też nie najgorsze. Pracuje długo w tej firmie i patrząc na wpisy powyżej i jestem zdziwiona, straszna nienawiść zionie i same hejty lecą, taka swojska nasza, narodowa atmosfera nienawiści, ja mam inne wrażenie o firmie i polecam ! pozdrawiam bankowy i starą ekipę z nowego światu !

ex pracownik
@Gaga 05.11.2016 12:24

Dlatego bo jesteś zadowolona z pracy w sklepie to sądzisz, że zionie nienawiść od tych co piszą o negatywach pracy w Tigerze? Ilu ludzi, tyle opinii. Różnie bywa. A jeśli coś jest nie tak w sklepie -w czyimś odczuciu- to lepiej to wiedzieć, prawda? :3

Anja

Nie polecam. Wszystko na temat jest powyżej 100% prawdy. Jeśli masz jakieś ambicje i chcesz zarabiać pieniądze będąc godnie traktowanym to poszukaj czegoś innego.

Nowa
@Anja 21.10.2016 10:30

Witaj, znasz z doświadczenia? Proszę napisz?

Anja
@Nowa 21.10.2016 10:51
Witaj, znasz z doświadczenia? Proszę napisz?

Wszystko na temat jest powyżej

Nowa

Mam zamiar podjąć pracę przy dworcu centralnym, czy ktoś tam już pracował? Proszę o parę słów

pinia

Wszyscy odradzają a nikt nie wspomniał że firma jest wypłacalna, pensje wpływają w terminie, brak komplikacji i problemów z tym związanych. Co do korporacyjności to faktycznie są to jej początki i jest to normalny etap firm rozwijających się. Personel jest różny, jednym podpasuje innym nie.

A
@pinia 12.09.2016 23:59

Terminowość wypłat to nie wszystko. Co do personelu to wiadomo, bywa różnie. Czasami załoga jest zgrana, czasem nie. (usunięte przez administratora) Dlatego odradzam, ponieważ można się bardzo przejechać szczególnie jeśli sumiennie i dobrze wykonuje się swoją pracę :)

prawda
@pinia 12.09.2016 23:59

Pensja wypłacona w terminie to psi obowiązek pracodawcy. Śmieszne jest traktowanie tego jako wielką zaletę.

Mariusz

Człowiek wchodzi dowiedzieć się ile płacą w Tiger, a wszyscy i tak robią pitu-pitu o tym, że ktoś tam, coś tam zły i odradza. Może ktoś mi powiedzieć jaka jest stawka?

MB
@Jola 05.09.2016 13:22
12/14 zł za godz. Wejdź sobie na olx :)

NETTO?

Bunia
@MB 22.09.2016 10:10
NETTO?

10 zł na rękę. 12/14 brutto w zależności czy osoba jest ucząca czy nie.

bumtarara

jakie są zarobki?

Tigerrrr
@bumtarara 08.07.2016 13:43
jakie są zarobki?

Moje przypuszczenia to: minimum 10zl netto za h ;). Sam ide na rozmowe w sprawie tej pracy. Z komentarzy wynika ze calkiem przyjemny klimat jest w tigerze. A zadko co sie zdarza zeby w necie bylo wiecej pozytywnych opini niz negatywnych o danej pracy. Jak wroce z rozmowy o prace to dam wzmianke jakie zarobki na dzien dobry proponuja... ;) Pozdrawiam wszystkich bylych i nowych pracownikow firmy flying tiger ;)

ktostamktostam

w tym przypadku problemem nie byla menagerka tylko dana osoba. ;) pracuje w Tigerze juz ponad 9 miesiecy i nie wyobrazam sobie innej pracy. Atmosfera wsrod pracownikow zaj.ebista lekko nawet rodzinna. Trzeba tez umiec pracowac w takim sklepie poniewaz to nie jest zwykly sklep. Oczywiscie nie jest lekko, ale to kwestia przyzwyczajenia- nigdzie nie ma lekko. A co do wspomnianej menagerki - kazdy ma gorsze dni, ale nie stanowi wiekszego problemu dogadanie się z nią bo jest bardzo fajna. Chyba najlepsza z wszystkich sklepów ;)

Ggi

Ktoś wie ile trwa okres próbny i czy zmienia się stawka?

ki

W większości na umowę zlecenie, praca fizyczna, możliwość rozwoju zerowa, atmosfera ok, praca w miarę luźna, sklepy długo otwarte i zimno w sklepach

dada
@ki 28.12.2015 21:52

możliwość rozwoju jest zawsze i wszędzie. Trzeba tylko chcieć i dać coś z siebie najpierw, a nie czekać na mannę z nieba i na kogoś kto poprowadzi za rękę.

@ki 28.12.2015 21:52

Tiger Warsaw Sp. z o.o. dziękuje za zgłoszenie przedstawionych w powyższej opinii okoliczności. Prosimy o bezpośredni kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres praca@tigerwarsaw.pl w celu niezwłocznego wyjaśnienia opisanej sytuacji. Każda skarga i sugestia będzie rozpatrzona w sposób rzetelny, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oaz zasadami współżycia społecznego. Odpowiemy także na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości

kl

a może jakieś szczegóły? Jakie warunki pracy? Jacy ludzie? Jak kwestie finansowe itp.Ciekawi mnie, bo się tam do pracy chciałam zgłosić, a o firmie cisza...

zadowolona z życia

ciekawe na czym?

Zostaw opinię o Tiger Warsaw Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tiger Warsaw Sp. z o.o.