Tiger Warsaw Sp. z o.o

Opinie o Tiger Warsaw Sp. z o.o

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Tiger Warsaw Sp. z o.o? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Franek

Coś dzieje się w firmie? Taka cisza dlatego zastanawiam się czy dowiem się coś o pracy? Czy jest dobrze i dlatego nie piszecie?

krakowiankacija

Pozdrawiam Kraków i menadżerkę z Krakowa, jest bardzo w porządku. Polecam!

c

@barra powiem Ci że tak na chwilę obecną właśnie potrzebują jakich pracowników na stanowisko kasjera- sprzedawcy w Krakowie oraz w Sopocie jedna oferta jest z końca września a druga z początku października wydaje mi się ze sa one aktualne obie tutaj

Tiger Warsaw Sp. z o.o.

Tiger Warsaw Sp. z o.o. dziękuje za zgłoszenie przedstawionych w powyższej opinii okoliczności. Prosimy o bezpośredni kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres praca@tigerwarsaw.pl w celu niezwłocznego wyjaśnienia opisanej sytuacji. Każda skarga i sugestia będzie rozpatrzona w sposób rzetelny, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oaz zasadami współżycia społecznego. Odpowiemy także na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości

Zostaw opinię o Tiger Warsaw Sp. z o.o - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tiger Warsaw Sp. z o.o