Tiger

Opinie o Tiger

Amanda

Praca ponad 300 godz miesięcznie !!! 1 dzień wolny raz na 2 tygodnie!!! Pracujesz jeden dzień w cz-wie jeden pod warszawa na przemian. Kierowcy którzy cie tam wiozą to kompletnie nieodpowiedzialni ludzie caly czas jada 180/h!!! Więc kiedys moga niedojechac na miejsce:( Wynagrodzenie marne.Pracujesz na czarno. Musisz wciskac klijentowi straszne badziewie.Wspołpracownicy oraz własciciele niemili beznadziejni. Odradzam wspólprace z tą hurtownia.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Tiger - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tiger