Opinie o ONEPOWER FOTOWOLTAIKA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ONEPOWER FOTOWOLTAIKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ONEPOWER FOTOWOLTAIKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ONEPOWER FOTOWOLTAIKA w Warszawa

Czy w ONEPOWER FOTOWOLTAIKA zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Tej firmy nie ma, jest parę spraw komorniczych i konieczny zbiorowy pozew do prokuratury.

asdf Nowy wpis

A będą wznawiać działalność jak sytuacja się już wyklaruje? Chciałam im podesłać swoje cv na ten etat, co szukali dwa lata temu; kierownik grupy sprzedażowej i teraz trochę nie wiem co mam robić. Gdyby firma wznowiła działalność to będą jakieś nowe zatrudnienia?

Grzesio

Mają tu własne ekipy montażowe i jak są one liczne, że w ostatnim wpisie, ktoś pisał o przesunięciu terminu montażu? Ja chcę wiedzieć, czy to może być dobrze płacący pracodawca, gdzie kasa odpowiada ilości pracy, zaangażowaniu i jest na koncie na czas? Mam uprawnienia SEP do 1 kV. Pytanko więc, jakie są inne wymogi, czy to przy rekrutacji, czy po przyjęciu do roboty?

Była klientka
@Grzesio

Jak płacą pracownikom tak jak oddają zaliczkę to współczuję. Cztery miesiące czekam na zwrot zaliczki i cisza.

Kama
@Była klientka

A wiesz może coś o tej stronie pracowniczej? Czy to pewne. że w zaliczkach płacą wypłaty?

Była klientka Nowy wpis
@Kama

Nie nie wiem nic, ja czekam już parę miesięcy na zwrot zaliczki po odstąpieniu od umowyi cisza, zerowy kontakt, sprawa w sądzie.

Mariusz

Nie polecam!! Podpisaliśmy umowę i zapłaciliśmy za pompę ciepła w sierpniu 2022 roku. Po tym czasie kontakt z firmą był bardzo utrudniony, pompy nie zamontowano cały czas zmieniali termin. W końcu odstąpiliśmy od umowy, mimo to nie chcieli zwrócić wpłaconych pieniędzy. Sprawę zleciliśmy kancelarii prawnej i z ich pomocą po kilku miesiącach odzyskaliśmy pieniądze. Zostawiam kontakt gdyby ktoś potrzebował pomocy 5I9, I54, 447

Maria

Mieliśmy taką samą sytuację, zmieniali tylko termin montażu. W końcu sprawę zgłosiliśmy, nie ma na co czekać.

Na stronie zapraszają do dołączenia do zespołu, ale nie piszą dokładnie jakie stanowisko i jakie obowiązki. Ktoś coś powie mi o tej pracy? Bo nie wiem, czy się nadaję w ogóle. Nie chcę marnować czasu swojego i ich.

Tutaj się klienci skarżą a wygląda że firma rekrutuje pracowników. Na stronie jest formularz zgłoszeniowy. Może ktoś z osób zatrudnionych dać znać czy wypłaty są terminowe? Trochę mnie martwią te wszystkie wpisy

Jaki jest styl zarządzania w ONEPOWER FOTOWOLTAIKA?

Maria

Dużo osób skarży się na problemy z dotrzymaniem obietnic i zwrotami pieniędzy. Tylko widzę, że prawie sami klienci się wypowiadają. No a co z pracownikami? Mają płacone na czas normalnie?

klient 01

Stanowczo nie polecam tej firmy jako wykonawcy instalacji fotowoltaicznej. zupełnie nie rzetelna i nie odpowiedzialna. jak ktoś bedzie zainteresowany niech piszę odpowiem i rozwieję twoje wątpliwości dlaczego nie powinniście brać tego wykonawcy.

@klient 01

Proszę napisać więcej szczegółów.

Maniek
@klient 01

Cześć Chciał bym się czegoś więcej dowiedzieć o tej firmie jakie masz opinie i dlaczego piszesz ze to nie rzetelna firma Zle zamontowali instalacje

@Maniek

Mnie fv wystawili po ok 7 msc., gdzie mają na to 30 dni, oczywiście po wielu prośbach.Żadnych spraw związanych z dofinansowaniem nie załatwili. Spychologia straszna. Telefonów nie odbierali. Z montażem też był problem, bo pogoda nie taka, bo w innym miejscu i daleko montują. Szczerze radzę trzymać się z daleka.

Tom
@klient 01

Witam, chce z nimi podpisać umowę ale zacząłem się wahać po przeczytaniu tej opinii. Proszę rozwinąć. Pozdrawiam

@klient 01

Witam też mam z nimi problem i chyba zrezygnuje

@klient 01

Witam mam z nimi ogromny problem sprawę oddałem na policję

@Klient

I jaki ciąg dalszy?

Sławek

Solidna firma, nie jest to korporacja, w której zazwyczaj jesteś "cyferka" na liście wyników i płac. Tutaj wszyscy się znają, nie ma problemu aby porozmawiać o wszystkim co ciebie interesuje i nurtuje, nie ma też problemu którego nie da się rozwiązać. Kontakt ze wszystkimi współpracownikami bezpośredni rzeczowy i konkretny i koleżeński. Gdy ktoś czegoś nie wie, uzgadnia to z innymi lub z szefem, który bardzo chętnie dzieli się swoją fachową wiedza . Ktoś czytając pomyśli może że zachwalam bo tam pracuję, nie jest to dokładnie tak, ponieważ jest to firma, w której tak naprawdę jedynym szefem jest zadowolony klient, czasami bywają delikatne problemy, ale czy wszyscy są nieomylni. ???, na pewno nie ma tak aby nikomu nie zdarzały się błędy, ale do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, udzielając mu wszechstronnego wsparcia i pomocy. Jest to firma która dba o klienta i utrzymuje kontakty ze wszystkimi, którzy nam zaufali i zawsze mogą liczyć na nasza pomoc i wiedzę, dzięki temu klienci do nas wracają i polecają nas innym.

@Sławek

Trudno nazwać firmę, która przez kilka miesięcy (usunięte przez administratora) o terminie instalacji paneli , nie odbiera telefonów a wręcz unika kontaktów z klientem SOLIDNĄ!

@Klientka

Czy udalo się coś osiągnąć, bo u mnie cisza, nie odbierają telefonu, a instalacja opłacona w styczniu i miała być od razu realizowana.

Zły klient

Czy ktoś wie pod którym Adresem znajduje się biuro? Na Rzymowskiego czy na Taśmowej?

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Umowa na instalaję podpisana we wrześniu, zaliczka wpłacona, a do dzisiaj ZERO jakiejkolwiek informacji. Nie odbierają telefonów, ignorują maile. Unikać, bo szkoda nerwów. Absolutny pogarda do warunków umowy i brak szacunku do klienta.

Niezadowolony klient

U nas niestety to samo. Zero kontaktu odstąpienie od umowy nic nie dało, brak odpowiedzi na e-mail telefony chyba są zablokowane bo nie można się dodzwonić... Tragedia. Sprawa dla policji i telewizji coś czuję .

Magda

Czytając te komentarze nie mogę uwierzyć ze o ta firmę chodzi. My z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowej obsługi ze strony firmy, od początku do końca mieliśmy kontakt zarówno z biurem jak i samym właścicielem. Instalacja zrealizowana, działa tak jak należy. Sympatyczni ludzie widać ze robią to z pasja.

Marenthor
@Magda

A jednak to prawda. Moi rodzice podpisali z nimi umowę w maju 2022r. Do tej pory nie ma pompy. Były zapewnienia,że do sierpnia 2022r będzie pompa zainstalowana. Kolejnie we wrześniu,w październiku,w połowie listopada i przed świętami . Mamy luty. Do końca lutego jeszcze prezes odbierał telefonu,a teraz już nikt. Wpłacone 22tys.

@Marenthor

Idź na policję i tyle ja sprawę zgłosiłem i pieniądze dziś odzyskałem 14850 zł jak go nie przestraszysz to będzie cię zwodził pojedź na rzymowskiego rozwiąż pisemnie umowę i na policję odrazu tyle

Klient

Jacy pracownicy tam w biurze siedzi 2 gości a reszta się pozwalniali wiem bo byłem w styczniu 2023

Dominika
@Klient

Ale skąd masz pewność, że się pozwalniali? Ktoś ci tak powiedział? jaki był powód tych zwolnień? Właśnie weszłam tutaj, żeby poczytać opinie o pracy w biurze w tej firmie.

Klient

Panie Kamilu po raz kolejny proszę o zwrot moich pieniędzy i proszę nie stawiać mi warunków. Oszukiwaliście mnie 4 miesiące i czas na kłamstwa się skończył. Zachowaj się człowieku jak facet i oddaj kasę. Proszę o zwrot zaliczki w kwocie 14850 zł. Mam nadzieję, że potrafi pan zachować się jak należy. A i proszę nie mówić że jestem jedynym klientem, który nie chce mieć z wami nic wspólnego i wywierać na mnie poczucie winy, wystarczy tylko przejrzeć fora internetowe i opinie

Klient

Brak profesjonalizmu brak kontaktu niedopowiedzenia jeżeli chcecie aby słowo Fotowoltaika wywoływało w was nerwicę to macie to zapewnione

Klient

(usunięte przez administratora) i ściemniacze nic więcej napiszę to wszędzie gdzie tylko się da na każdym forum itd.

Ona

Jeśli został (usunięte przez administratora) tak jak ja to absolutnie się dziwię się, że puściły mu nerwy. Ja również przestrzegam przed tą firmą.

Dito

A teraz pytanie. Jaki jest wasz teren działania? Robicie carporty? Robicie PV >50kWp metodą zaprojektuj-wybuduj?

Klient

Kłamcy (usunięte przez administratora)i nic więcej. Nie wpłacajcie im nawet złotówki bo się już nie dodzwonicie a jak już to usłyszycie same kłamstwa ja idę na policję i sprawę oddaje do windykacji. Nie chcą oddać pieniędzy

Klientka

Nie polecam!!! Tak naprawdę nic nie zostało załatwione jak należy. Do tego fakturę za usługę wystawiono po 7 msc. i z bieżącą datą. Skorzystanie z ulgi w rozliczeniu rocznym wydłużone o rok, dofinansowanie” mój prąd” przepada. Nie odbierają telefonów, właściciel- kierownik to jakaś pomyłka. Trzymać się z dala dla własnego dobra i spokoju.

@Klientka

Również nie polecam ! Firma zbywała nas przez 4 miesiące oszukując, że założy panele następnie przestała odbierać telefon . Po wypowiedzeniu umowy w ustalonym terminie nie zwróciła 15.000 . Sprawa została przekazana na policję .

Zostaw merytoryczną opinię o ONEPOWER FOTOWOLTAIKA - Warszawa

• Jak się pracuje w ONEPOWER FOTOWOLTAIKA?

Zobacz opinie na temat firmy ONEPOWER FOTOWOLTAIKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ONEPOWER FOTOWOLTAIKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 16 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ONEPOWER FOTOWOLTAIKA?

Kandydaci do pracy w ONEPOWER FOTOWOLTAIKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ONEPOWER FOTOWOLTAIKA
4.5/5 Na podstawie 16 ocen.

ONEPOWER FOTOWOLTAIKA