Opinie o Tim Kałużny sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tim Kałużny sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tim Kałużny sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tim Kałużny sp.k. w Warszawa

Magdalena Nowy wpis

Nie wiecie czasem czy w tym roku nie będzie jeszcze opcji aby zatrudnić się na recepcje? Mieszkam niedaleko Katowickiej i właśnie się dowiedziałam, że dwóch osób tam na nią szukano w zeszłym już roku. podstawa zwróciła moją uwagę, bo było napisane, że do 5,500 zł się zarabiało wtedy. Możliwe, że jest więcej?

Nick Nowy wpis

Czy jest jeszcze możliwość pracy chalupniczej...???

Czy nowo zatrudnione osoby w Tim Kałużny sp.k. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Emilia Nowy wpis

Ten kryzys, o którym tu pisano jest już zażegnany? :P Mąż szuka pracy na magazynie, myślicie że jakieś nowe miejsca będą niedługo u was? Znaleźliśmy archiwalne ogłoszenie w necie, że kiedyś była stawka ok. 3500 netto na takie stanowisko, a jak teraz? Były podwyżki jakieś? :)

Czy po rozmowie w Tim Kałużny sp.k. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
halneianavkanaba

Szefuncio nieźle ma (usunięte przez administratora) Zwalnia osoby z dnia na dzień bez żadnej przyczyny. Masakra !!!!

Maja
@halneianavkanaba

Od dawna się tak dzieje, że są zwalniane osoby z dnia na dzień bez żadnej przyczyny? :o A z jakich to powodów, jakiś kryzys w firmie?

Bahaian
@Maja

Tak

Czy w Tim Kałużny sp.k. są szkolenia zewnętrzne?

Szkolenia zewnętrzne typu kurs na wózki widłowe z egzaminem państwowym na terenie firmy. Sa tez imprezy integracyjne cos jak szkolenie z umiejętności pracy zespołowej i komunikacji )

Joanna

A czy każdy niezależnie od zajmowanego stanowiska mógłby przystąpić do tego typu kursu? Czy jest to tylko „dla wybranych”?

były

Uwaga na te wpisy ponieważ właściciel cwaniak sam się promuje na tych stronach czyli sam sobie zadaje pytania i sam nie odpowiada +linki lizusów i rodziny ogólnie firma dno czyli mobbing w czystej postaci ..... zło w czystej postaci ....uważajcie

@były

No jeśli faktycznie ktoś kogoś tu źle traktuje to nie za fajnie. Ale jak niby zweryfikować kto co napisał? Które wpisy uznajesz za nieprawdziwe?

Jak w Tim Kałużny sp.k. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

KJ

W ciagu 6 miesięcy można awansować z montera na kontrolera jakości. Po 18-24 miesiącach można zostać szkoleniowcem lub audytorem wewnętrznym

Maja
@KJ

Dobrze, że takie awanse są możliwe... Ale czy trzeba coś konkretnego zrobić, jakoś "zaistnieć" żeby dostać taki awans? Czy wystarczy normalnie, solidnie pracować, aby dostać taką propozycję? ;)

TR
@KJ

Co robi kontroler jakości? Praca siedząca czy stojąca?

Jan
@TR

Skoro nie wiadomo co robi kontroler jakości, czy to nie wskazówka, by skupić się na posadzie montera? Jakie są aktualne warunki zatrudnienia, bo różnie się wypowiadano, na temat zarobków?

@Maja

Trzeba lizać i donosić na kolegów wodzowi. Można wtedy zostać pupilkiem, a to najwyższe stanowisko w firmie.

Mirosław

Serio? I szef na to pozwala? Przecież takie relacje do niczego nie prowadzą. Nie wyobrażam sobie żeby dostać awans nie za wyniki w pracy tylko za donoszenie. Przecież to demotywuje cały zespół, nie?

Oj
@Mirosław

po co się w to mieszasz Pa...

Normalny

Praca dobra dla ludzi, którzy lubią pracować i brać udział w tym charytatywnie. Zarobki słabe jeśli masz zadużo czasu i chcesz brać udział w akcji chartytatywnej to twój wybór. Naprawdę słabo ..........................

Chałupnik
@Normalny

Chałupnicy nigdy nie zarabiali dużo. To jest praca dodatkowa lub dla ludzi którzy chcą zarobić a boją sie wyjsć z domu szanujcie takich ludzi bo dla niektórych w czasie pandemii to jedyna oferta dorobienia do lepszego funkcjonowania - ja mam rentę i cieszę sie ze w pandemii robota przychodzi do mnie. A stawki no przyznam ze jak wzrosną to będę tylko bardzo miło zaskoczona. Tymczasem robie i nie rezygnuje poczekam cierpliwie dam Tim i sobie szanse

J
@Normalny

Ja akurat nie narzekam. Jest już lepiej niż było kilka lat temu.

Aga
@Chałupnik

Witam mogę na miary potrzebuje teraz dorobić tez jestem ręcistką

Aga44

Halo ludzie zrozumcie w końcu że nie potrafię znaleźć profili firm pomóżcie!!!

Aga44

Nie potrafię znaleźć tych profili firm , kto mi pomoże !!!

Aga44

Kto pracuje w firmie Tim kałużny jako chałupnik i ma jakieś namiary lub zna kogoś z szefostwa , gdzie aktualnie potrzebują chałupników bo ja pilnie potrzebuję pracy .

Aga44

Gdzie szukać profili firm co episac6w Google !!!

Aga 44
@Aga44

Nie rozumiem co znaczy na profilach firm co wpisać w google aby wyskoczył profil firmy ?

Aga44

Ma ktoś może jakieś namiary jeśli chodzi o chałupników gdzie dzwonić , pisać bo niewiem jak i gdzie szukać informacji pilnie szukam pracy jako chałupnik . Będę wdzięczna za pomoc w tej sprawie.

Aga44

Gdzie szukać profili firm bo kompletnie nie mam pojęcia

Aga44

Pilnie poszukuję pracy dla chałupnika na już z dostawą i odbiorem . Proszę o wiadomość na e-mail jeśli obecnie firma poszukuje chałupników . Sprawa bardzo pilna , czekam na informacje.

ober

(usunięte przez administratora) pozwalniał ludzi z dnia na dzień , a po tym obudził sie z ręką w nocniku bo po tych zwolnieniach część ludzi która pozostała sama sie pozwalniała - dobrze takiemu moze wkońcu zacznie szanować ludzi -a nie podchodzi do nich rzeczowo.powinien teraz sam sobie to skręcać .Gratuluje tym co olali tego typa -śmieciowe umowy brak urlopów -premie w wysokości 15 złoty ale co mnie to obchodzi:)dobrze ze uciekłem z tego bajzlu -to była najlepsza decyzja w ostatnich moich latach ,bo gdyby nie to dalej bym tkwił i czekał aż z dnia na dzien zostane zwolniony ,a teraz mam stabilną prace mogę cokolwiek zaplanować, w Tim to zadnej pewnosci nie było .Szef tej firmy powinien raczej przejsć jakieś badania specjalistyczne -ale to nie mój cyrk .nie dajcie sie ludziska pozdrawiam . Skierowane do Szefuncia -odbije ci sie czkawką jeżeli nie zmienisz podejscia i postępowania ,oby ludzie potraktowali tak samo ciebie jak i ty ich traktujesz -Powinni cie z dnia na dzień zostawić na lodzie -To moze byś sie obódził

Ha Ha
@ober

MASZ RACJĘ FIRMA LIPA RAZEM Z SZEFEM.

@ober

Ciekawe czy Pawełek sam by skręcał w swoim gucci sweterku ????

Pawełek nie ma na to czasu, zajęty jest skradaniem się za regałami i podsłuchiwaniem pracowników żeby później kręcić jakąś sensację z pupilkami.

Agnieszka
@Monika

Serio Was podsłuchują w pracy? No chyba to jakiś zart, komuna już się skończyła :D

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Tim Kałużny sp.k.?

Abc

Tak, firma sama Cię wyszkoli

NNN
@Tak

Tak wyszkoli chyba po jakimś czasie do zwolnienia jak się nie będziesz wyrabiać to jest praca na akord a nie na godzinę i znów dadzą ogłoszenie że potrzebują ludzi i tak się kręci w KółkuNaprawde przestrzegam ludzi przed pujsciem do pracy do tej firmy.

Mirosław
@Tak

Na jakie konkretnie szkolenia można liczyć? Firma Tim Kałużny każdemu pracownikowi oferuje kursy branżowe? Jak często są one organizowane?

Ttt
@Mirosław

To jest szkolenie tylko dla przyszłych pracowników z elementów które tam składają.

T

Tak. Firma zatrudnia Kandydatów bez doświadczenia

T
@Ttt

Tak szkolenia z montażu, ale są też inne szkolenia np darmowe szkolenia i egzaminy państwowe na terenie siedziby firmy z tzw. wózków widłowych

Magazyn
@T

W przyszłym tygodniu mam rozmowę kwalifikacyjną na magazyniera. Napiszę co i jak, ciekaw jestem czy uda mi się bez doświadczenia i Bez wózków widłowych i bez prawa jazdy kat b

Rekrutacja

Zależy na Jakie stanowisko: kierowca kat C, magazynier, montażysta tak - bez doświadczenia. Natomiast: Kontroler jakości, Specjalista czy szkoleniowiec - wymagane doświadczenie.

Mag
@T

Potwierdzam, ja zdałem egzamin z wózków widłowych na koszt firmy

Kuba
@Magazyn

I jak ?

Rekrutacja

Tak. Chętnie przyjmujemy absolwentów szkół średnich

UDT
@Mag

Egzamin państwowy czy sam kurs?

Mag
@UDT

Egzamin państwowy na miejscu na trenie firmy, na koszt firmy

JS

Firma Cię wyszkoli a później kopnie Cię w de. Taki klimat

Stefan
@Mag

Koszt takiego kursu to 300-500zł, więc niech się tak nie szczycą jacy to Oni hojni nie są. Taki kurs można sobie samemu zrobić i nie być wdzięcznym łaskawcom.

Ka
@Stefan

Nie chodzi tylko o koszty, ale o to że bardzo łatwo zdać egzamin państwowy na terenie firmy na wózku widłowym firmowym oraz firma przygotuje Cię do testów w godzinach pracy. To ważniejsze niż sama opłata

@Mag

Hej, i przychodząc do firmy, również nie posiadałeś doświadczenia, tak? Opisałbyś w takim razie swoje początki w pracy w Tim Kałużny? Jak wyglądało wprowadzenie? Ile czasu zajęło Ci załapanie wszystkiego?

Dorota
@Joanna

Tez nie mam doświadczenia i z chęcią bym tam poszła bi godziny pracy są dla.mnie odpowiednie tylko przeraża mnie ta umiwa zlecenie.....

Stefan
@Ka

Jak się nauczysz teorii i masz umiejętności to zdasz egzamin wszędzie. Taka prawda.

Tamara

Czy firma tim kałużny zatrudnia tez na umowę o pracę??

@Tamara

Aga 43

Kiedy w końcu będą przyjmować do pracy chałupników sprawa pilna bardzo mi zależy ktoś coś wie na ten temat do kogo moge napisać w tej sprawie albo nr telefonu bym prosiła .

Zostaw merytoryczną opinię o Tim Kałużny sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tim Kałużny sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Tim Kałużny sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tim Kałużny sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tim Kałużny sp.k.
4.5/5 Na podstawie 179 ocen.
  • Pionierów 15
    84-300 Warszawa