Opinie o Tim Kałużny sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tim Kałużny sp.k., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tim Kałużny sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tim Kałużny sp.k. w Warszawa

Kk

Pracowałem w Timie praca sama w sobie nie była ciężka warunki pracy jak na Lębork dosyć dobre, płaca daje dużo do życzenia i brak umowy o prace przybija gwóźdź do trumny. Problemy są w relacjach pomiędzy szefem a pracownikiem pan Paweł z lekka jest manipulantem gdzie ktos trafnie zauważył ze brat pan Adam jako kierownik jest tylko pachołkiem.

Nowak
Były pracownik

Nie opłaca się pracować w tej firmie to jest wyzysk !!!! Nie opłaca się pracwać dla nich chałupniczo wyzysk co prawda siedzisz w domu przy składaniu elementów, które ci doworzą siedzisz przez np. 8 nawet jak lubisz dłużej godzin dziennie i masz na czysto za jeden dzień przy dobrych wiatrach 20zl - 23zl porażka :-( dajcie sobie spokój szkoda waszego czasu nerwów łudząc się że może uda się wiecej zarobić. Niestety nie dlatego ciągle szukają nowych naiwniaków.

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Tim Kałużny sp.k.?

P.

@Obserwator Każdy uważny czytelnik sam wyciągnie wnioski, czy pisze obserwator, czy jednak obrażony, zwolniony eks Pracownik lub ktoś w jego imieniu a takie komentarze eks Pracowników lub osób związanych w eks Pracownikiem nie liczą się, gdyż siłą rzeczy przez pana emocje nie są obiektywne (dowodem na to będzie za chwilę kolejny post). Łatwo jest pisać o firmie takie rzeczy, dużo trudniej samemu założyć firmę i dawać pracę innym. Firma nie myśli o sobie, ale o tym, aby dawać pracę wszystkim pozostałym. Jeszcze raz powtarzam, że przykro nam jeśli ktoś stracił pracę. W czasach jakie mamy nie jest to sensacja. Co do odległości 1,5 źle pan interpretuje wytyczne rządowe i normy są u nas jak najbardziej spełnione - Sianie paniki nie na miejscu. Jeszcze raz podkreślę, że prowadzenie firmy to nie tylko ciągle zatrudnianie ale także nierozłączna czynność związana z tym ze trzeba czasem umowę rozwiązać. Jeszcze raz życzymy powodzenia, wytrwałości i wierzymy, ze gdy emocje opadną to ta Osoba o której Obserwator pisze szybko znajdzie ciekawą pracę, w której będzie sie czuła równie dobrze jak u nas.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
 Pytanie

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Tim Kałużny sp.k.?

ober
Były pracownik

(usunięte przez administratora) pozwalniał ludzi z dnia na dzień , a po tym obudził sie z ręką w nocniku bo po tych zwolnieniach część ludzi która pozostała sama sie pozwalniała - dobrze takiemu moze wkońcu zacznie szanować ludzi -a nie podchodzi do nich rzeczowo.powinien teraz sam sobie to skręcać .Gratuluje tym co olali tego typa -śmieciowe umowy brak urlopów -premie w wysokości 15 złoty ale co mnie to obchodzi:)dobrze ze uciekłem z tego bajzlu -to była najlepsza decyzja w ostatnich moich latach ,bo gdyby nie to dalej bym tkwił i czekał aż z dnia na dzien zostane zwolniony ,a teraz mam stabilną prace mogę cokolwiek zaplanować, w Tim to zadnej pewnosci nie było .Szef tej firmy powinien raczej przejsć jakieś badania specjalistyczne -ale to nie mój cyrk .nie dajcie sie ludziska pozdrawiam . Skierowane do Szefuncia -odbije ci sie czkawką jeżeli nie zmienisz podejscia i postępowania ,oby ludzie potraktowali tak samo ciebie jak i ty ich traktujesz -Powinni cie z dnia na dzień zostawić na lodzie -To moze byś sie obódził

Ha Ha
Pracownik
@ober

MASZ RACJĘ FIRMA LIPA RAZEM Z SZEFEM.

Pracownik
Pracownik
@ober

Ciekawe czy Pawełek sam by skręcał w swoim gucci sweterku ????

Monika Nowy wpis
Pracownik
@Pracownik

Pawełek nie ma na to czasu, zajęty jest skradaniem się za regałami i podsłuchiwaniem pracowników żeby później kręcić jakąś sensację z pupilkami.

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Tim Kałużny sp.k.?

Abc
Pracownik
@Pytanie

Tak

Tak
Pracownik
@Pytanie

Tak, firma sama Cię wyszkoli

NNN
Pracownik
@Tak

Tak wyszkoli chyba po jakimś czasie do zwolnienia jak się nie będziesz wyrabiać to jest praca na akord a nie na godzinę i znów dadzą ogłoszenie że potrzebują ludzi i tak się kręci w KółkuNaprawde przestrzegam ludzi przed pujsciem do pracy do tej firmy.

Mirosław
@Tak

Na jakie konkretnie szkolenia można liczyć? Firma Tim Kałużny każdemu pracownikowi oferuje kursy branżowe? Jak często są one organizowane?

Ttt
Pracownik
@Mirosław

To jest szkolenie tylko dla przyszłych pracowników z elementów które tam składają.

T
Kandydat
@Pytanie

Tak. Firma zatrudnia Kandydatów bez doświadczenia

T
Pracownik
@Ttt

Tak szkolenia z montażu, ale są też inne szkolenia np darmowe szkolenia i egzaminy państwowe na terenie siedziby firmy z tzw. wózków widłowych

Magazyn
Kandydat
@T

W przyszłym tygodniu mam rozmowę kwalifikacyjną na magazyniera. Napiszę co i jak, ciekaw jestem czy uda mi się bez doświadczenia i Bez wózków widłowych i bez prawa jazdy kat b

Rekrutacja
Pracownik
@Pytanie

Zależy na Jakie stanowisko: kierowca kat C, magazynier, montażysta tak - bez doświadczenia. Natomiast: Kontroler jakości, Specjalista czy szkoleniowiec - wymagane doświadczenie.

Mag
Pracownik
@T

Potwierdzam, ja zdałem egzamin z wózków widłowych na koszt firmy

Kuba
Kandydat
 Pytanie
@Magazyn

I jak ?

Rekrutacja
Pracownik
@Pytanie

Tak. Chętnie przyjmujemy absolwentów szkół średnich

UDT
Kandydat
 Pytanie
@Mag

Egzamin państwowy czy sam kurs?

Mag
Kandydat
@UDT

Egzamin państwowy na miejscu na trenie firmy, na koszt firmy

JS
Pracownik
@Tak

Firma Cię wyszkoli a później kopnie Cię w de. Taki klimat

Stefan
Pracownik
@Mag

Koszt takiego kursu to 300-500zł, więc niech się tak nie szczycą jacy to Oni hojni nie są. Taki kurs można sobie samemu zrobić i nie być wdzięcznym łaskawcom.

Ka
Kandydat
@Stefan

Nie chodzi tylko o koszty, ale o to że bardzo łatwo zdać egzamin państwowy na terenie firmy na wózku widłowym firmowym oraz firma przygotuje Cię do testów w godzinach pracy. To ważniejsze niż sama opłata

Joanna
@Mag

Hej, i przychodząc do firmy, również nie posiadałeś doświadczenia, tak? Opisałbyś w takim razie swoje początki w pracy w Tim Kałużny? Jak wyglądało wprowadzenie? Ile czasu zajęło Ci załapanie wszystkiego?

Dorota
Kandydat
@Joanna

Tez nie mam doświadczenia i z chęcią bym tam poszła bi godziny pracy są dla.mnie odpowiednie tylko przeraża mnie ta umiwa zlecenie.....

Stefan Nowy wpis
Pracownik
@Ka

Jak się nauczysz teorii i masz umiejętności to zdasz egzamin wszędzie. Taka prawda.

Tamara
Kandydat
 Pytanie

Czy firma tim kałużny zatrudnia tez na umowę o pracę??

123 Nowy wpis
Były pracownik
@Tamara

Tak

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Tim Kałużny sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Recepcjonistka / Recepcjonista – pełnopłatny staż w międzynarodowej firmie motoryzacyjnej (studenci zaoczni) . Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Aga 43
Kandydat

Kiedy w końcu będą przyjmować do pracy chałupników sprawa pilna bardzo mi zależy ktoś coś wie na ten temat do kogo moge napisać w tej sprawie albo nr telefonu bym prosiła .

Informatycy z zagranicy
Kandydat
 Pytanie

Czy firma zatrudnia informatyków z zagranicy spoza Europy do oddziału w Warszawie? Czy firma załatwia zezwolenie na pracę, wizę i kartę pobytu?

J
Pracownik
@Informatycy z zagranicy

Yes. TIM sucessfully applied for work permit, visa and residence permit for me, as well.

Yes
Kandydat
@J

Thank you.

Tak
Pracownik
@Informatycy z zagranicy

Tak zatrudniamy

RG
Kandydat
@Tak

Thank you

Obcokrajowiec
Kandydat
 Pytanie

Czy firma TIM zatrudnia obcokrajowców? Konkretniye z Ukrainy? Nie znam języka polskiego tzn. bardzo słabo w mowie

T
Pracownik
@Obcokrajowiec

Tak. Tim zatrudnia obcokrajowcow

T
Pracownik
@Obcokrajowiec

Firma TIM bezpłatnie załatwia dokumenty zarówno oświadczenia o powierzeniu pracy jak i zezwolenia na pracę na 3 lata

UA
Kandydat
@T

Dziękuję

Z
Kandydat
@Obcokrajowiec

Podobno wszystko załatwiaja i nie Trzeba płacic za załatwienie dokumentów dla pracy, to potwierdzona informacja

Dob
Kandydat
 Pytanie
@T

To bardzo dobre wieści a ile trzeba czekać na załatwienie dokumentów ?

T
Pracownik
@Dob

Dwa tygodnie na oświadczenie (Można na nim pracować pół roku) a 3-4 tygodnie na zezwolenie na pracę (Można pracować 3 lata)

Rekrutacja
Kandydat
@Obcokrajowiec

Załatwiają w 2 tygodnie oświadczenie (Można na nim pracować pół roku) a w 3-4 tygodnie na zezwolenie na pracę (Można pracować 3 lata)

TJ
Pracownik
@T

Dziś dowiadywałam się i faktycznie zrobią mi osviadczenie o podyeciu pracy, po pol roku tes zrobią mi zezwolenie. Dziekuje

Dob
Kandydat
@T

Dziękuję

@
Pracownik
@Obcokrajowiec

Mnie zatrudnila od razu

P
Kandydat
@Rekrutacja

Potwierdzam

Da
Kandydat
@Dob

2 tygodnie Czasem 3 tygodnie

Dz
Kandydat
@Z

Dziękuje

T
Kandydat
@Obcokrajowiec

Thx

Karta
Kandydat
@Da

A co z kartą pobytu

Rekrutacja
Pracownik
@Obcokrajowiec

Tak zapraszamy.

Tak
Kandydat
@Obcokrajowiec

Tak

Yes
Kandydat
@Obcokrajowiec

Yes

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Tim Kałużny sp.k.?

Jurek
Były pracownik
@Pytanie

Możesz się nie doczekać

Znanypracownik
Pracownik
@Jurek

Tam nikt oprocz rodzinki nie ma umowy na stałe, nawet pracownicy którzy cudem pracuja tam po pare lat maja umowy max na 6msc.

Aga 43
Kandydat

Od kiedy będą przyjęcia do firmy chałupników , pilnie poszukuję pracy chałupniczej .

Aga 43
Kandydat

Czy znajdę tu osobę która pomoże mi lub ma znajomości jeśli chodzi o pracę chałupniczą w firmie Tim Kałużny , mieszkam w ok Słupska woj pomorskie bardzo mi zależy na takiej pracy i będę wdzięczna za kazdą informację .

Aga43
Kandydat
@Aga 43

Gdzie znajdę profil firmy

Aga43
Kandydat
@Aga43

Profil firmy nic mi nie da szukam jakis namiarów na kogoś kto pracuje chałupniczo i kto mi podpowie do kogo mogę się w tej sprawie zwrócić .

Pom
Były pracownik
@Aga 43

Nie polecam stracisz tylko czas.

Aga43
Kandydat
@Pom

Bardzo mi zależy na pracy chałupniczej bo na etacie nie mogę pracować

Olx
Pracownik
@Pom

Trzeba czekać aż pojawi się kolejne ogłoszenie na olx z ofertą nawiązania współpracy

Prawda
Były pracownik

Nie polecam to wyzysk na ludziach przy wykorzystaniu sytuacji obecnie panującej.

P.

@Obserwator Każdy uważny czytelnik sam wyciągnie wnioski, czy pisze obserwator, czy jednak obrażony, zwolniony eks Pracownik lub ktoś w jego imieniu a takie komentarze eks Pracowników lub osób związanych w eks Pracownikiem nie liczą się, gdyż siłą rzeczy przez pana emocje nie są obiektywne (dowodem na to będzie za chwilę kolejny post). Łatwo jest pisać o firmie takie rzeczy, dużo trudniej samemu założyć firmę i dawać pracę innym. Firma nie myśli o sobie, ale o tym, aby dawać pracę wszystkim pozostałym. Jeszcze raz powtarzam, że przykro nam jeśli ktoś stracił pracę. W czasach jakie mamy nie jest to sensacja. Co do odległości 1,5 źle pan interpretuje wytyczne rządowe i normy są u nas jak najbardziej spełnione - Sianie paniki nie na miejscu. Jeszcze raz podkreślę, że prowadzenie firmy to nie tylko ciągle zatrudnianie ale także nierozłączna czynność związana z tym ze trzeba czasem umowę rozwiązać. Jeszcze raz życzymy powodzenia, wytrwałości i wierzymy, ze gdy emocje opadną to ta Osoba o której Obserwator pisze szybko znajdzie ciekawą pracę, w której będzie sie czuła równie dobrze jak u nas.

Obserwator
@P.

Niebawem się ujawnię i proszę uwierzyć że moja opinia wtedy będzie brana pod uwagę jako wiarygodna. Oraz więcej informacji pozdro

Pracownik.
@P.

Każdy zrozumie rozwiązanie umowy w" tej sytuacji", ale nie w momencie kiedy na jego miejsce jest przyjmowany ktoś inny.

TK
Kandydat
@P.

Dziekuje za opinie

ober
Pracownik
@P.

co ty za bzdety piszesz, bierzesz pieniadze za przyjmowanie ludzi -trzymasz ich przez pewien okres a potem zwalniasz i zatrudniasz kolejnych za kolejne pieniądze -zobaczymy jak długo

ober
Pracownik
@TK

nie jestes w stanie chłopie nawet odziezy ochronnej dać pracownikowi -wiec o czym my tu poliglotujemy wracaj do warszawy moze tam jeleni znajdziesz

Cukiereczek
Były pracownik

Pozdrowionka dla wszystkich.. Trzymajcie się tam cieplutko :)

Była pracownica.
Były pracownik
 Pytanie

Dostałam list do domu z rozwiązaniem umowy z firmą. W naszej umówię była informacja ze pracuje na godziny, A NIE NA AKORD! Nie zawsze wyrabiałam normę. Ustosunkujemy się w takim razie do tego, dlaczego nie wyrabiałam norm? ???? Może dlatego, ze MY, Nowi pracownicy mieliśmy z góry narzuconą normę pracownika, który pracuje już tam kilka miesięcy. Zostałam zwolniona miesiąc po podpisaniu śmieciowki, choć była ona nie na miesiąc a na dwa. Już pomijając fakt, że będąc na hali, jedna z pracownic wiedziała, ze zostaje zwolniona i nic nie powiedziała mi tylko wszystkim wkoło. Przychodząc również do pracy mówiłam, ze nie będę sugerować się opiniami w internecie... Ale już wiem ze to był błąd. A jeśli chodzi o szefa, nawet nie wiem który to!!! ????????????????

Nowa
Pracownik
@Była pracownica.

Ja zostałam przyjęta 2 miesiące temu i od razu od pierwszego tygodnia robiłam normę. Juz nawet pierwszego dnia wyrobiłam normę. Poza tym stawka 18,30 jest stawką godzinową a normy służą do uzyskania wynagrodzenia dodatkowego i tak też się stało - otrzymałam oprócz stawki godzinowej wynagrodzenie dodatkowe. Nie powiem że jest różowo ale mi odpowiada. Za marzec tez spodziewam sie wynagrodzenia dodatkowego Koleżanka obok tez ma podobna sytuacje wiec niestety chyba komuś ta robota nie szła i tyle.

Była pracownica
Były pracownik
@Nowa

Kiedy przyszłam do pracy, usłyszałam od jednej z pracownic - Dziewczyny nie wyrabiajcie normy bo zobaczycie, że wam ją podniosą, oraz ze nie opłaca się wyrabiać powyżej normy bo za to kasy dużej tez nie ma, a tylko się narobie. Oczywiście będąc nowym pracownikiem posłuchałam się !baby!, która tu dłużej pracuje i wie lepiej. No cóż stało się jak się stało. Nie wkurzył mnie fakt, ze zostałam zwolniona. O nie nie nie... Wkurzył mnie fakt w jaki sposób. Ja dowiedziałam się dwa dni przed końcem pracy. A !baba! Która chodziła i wszystkim opowiadała, ze do końca miesiąca pracuje wiedziała o moim zwolnieniu kilka dni wcześniej, mi jedynej nic nie powiedziała. Chodziła szczerzyła się jak gdyby nigdy nic. Z tego co się dowiedziałam to nie tylko ze mna tak postąpili.

Pomocna in
Były pracownik

Odradzam podkręcone normy płacą strasznie można się dobrze narobić i(usunięte przez administratora)Zarobić ☹️

Tr
Pracownik
@Pomocna in

Przesada, trendy idą z zachodu Europy. Wszyscy robią normy

Normalny
Były pracownik

Praca dobra dla ludzi, którzy lubią pracować i brać udział w tym charytatywnie. Zarobki słabe jeśli masz zadużo czasu i chcesz brać udział w akcji chartytatywnej to twój wybór. Naprawdę słabo ..........................

Chałupnik
Kandydat
@Normalny

Chałupnicy nigdy nie zarabiali dużo. To jest praca dodatkowa lub dla ludzi którzy chcą zarobić a boją sie wyjsć z domu szanujcie takich ludzi bo dla niektórych w czasie pandemii to jedyna oferta dorobienia do lepszego funkcjonowania - ja mam rentę i cieszę sie ze w pandemii robota przychodzi do mnie. A stawki no przyznam ze jak wzrosną to będę tylko bardzo miło zaskoczona. Tymczasem robie i nie rezygnuje poczekam cierpliwie dam Tim i sobie szanse

J
Klient
@Normalny

Ja akurat nie narzekam. Jest już lepiej niż było kilka lat temu.

Kk

Pracowałem w Timie praca sama w sobie nie była ciężka warunki pracy jak na Lębork dosyć dobre, płaca daje dużo do życzenia i brak umowy o prace przybija gwóźdź do trumny. Problemy są w relacjach pomiędzy szefem a pracownikiem pan Paweł z lekka jest manipulantem gdzie ktos trafnie zauważył ze brat pan Adam jako kierownik jest tylko pachołkiem.

TC
@Kk

Za to praca w TIM jest jednozmianowa od poniedziałku do piątku bez sobót i niedziel i świąt, w stałych godzinach, co cenią sobie Pracownicy. O urlop lub dni wolne prosić się ani uzasadniać powodów nigdy nie trzeba. To zalety pracy w TIM.

rd
@TC

Jedyne zalety tej firmy to brak pracujacych weekendów,zapomniałeś dopisać

1984
@TC

Co z tego, że jednozmianowa praca jak robi się 220-240 godzin w miesiącu, a rekordziści dobijali do 270 godzin nie mając nawet 3tys wypłaty.

baku
@TC

tak tak urlop i wolne tylko za darmo ponieważ jesteś na zleceniu wiec nie masz płatnego urlopu...

pracujetam
@TC

jednozmianowa...ale 12-13 godzinna i dziękuje za to wolne bezpłatne bo na umowie śmieciowej ...

Obcokrajowiec
Kandydat
 Pytanie
@Kk

Czy firma TIM zatrudnia obcokrajowców? Konkretniye z Ukrainy? Nie znam języka polskiego tzn. bardzo słabo w mowie.

Rekrutacja
Pracownik
@Obcokrajowiec

Firma TIM bezpłatnie załatwia dokumenty zarówno oświadczenia o powierzeniu pracy jak i zezwolenia na pracę na 3 lata

T
Pracownik
@Obcokrajowiec

Tak. Tim zatrudnia obcokrajowców

Da
Kandydat
@Obcokrajowiec

Tak zatrudniają bez problema

Panna
Były pracownik

Wyzyskują maxymalnie, a ogłaszają się że super praca płacą. Prawda jest zupełnie CZARNA chyba Chińczyk w swoim kraju w fabryce zarabia więcej.

New
Kandydat
@Panna

Dajcie spokój bo jak słyszę i czytam o rynku Pracownika to juz nie mogę. Zawsze było tak że w Lęborku był i jest rynek pracodawcy. Jak jest nieliczne grono firm które zwiększa zatrudnienie w czasie pandemii to zawsze tez znajdzie się grupa tych którzy nie przeszli Okresu próbnego. Okres próbny nie zawsze trwa trzy miesiące, może to być nawet tydzień. Ja nie powiem że Tim to dla mnie robota marzeń ale czuje ze po skończeniu sie rocznej ochrony miejsc pracy z uwagi na dotacje wzięte z tarczy to firmy w leborku zaczną Zwalniać masowo stad szanuje to co mam. Najniższa krajowa i płaca na czas. Plus warunki normalne a nie jakas robota w chłodzie czy wodzie

123
Pracownik
@New

naiwnych nie brakuje bo sprawdzają czy faktycznie da się zarobić, po czym wiedzą co to za wałek .

TO
Kandydat
@New

Pomocne, thx

E_
Pracownik

Ja pracuję w oddziale TIM w Warszawie. Praca na recepcji/ backoffice i jest bardzo dobrze. Praca w outsourcingu u Klienta międzynarodowego. Zarobki lekko powyżej średniej na tym stanowisku, ale zaznaczę ze całkiem dobrze znam angielski.

Rekrutacja
Klient
@E_

:)

Tim
Pracownik
@E_

Dziękujemy za opinię.

AgaS@2021
Kandydat

Chcę pracować chałupniczo w firmie tim czy obecnie są przyjecia jakieś informacje ktoś coś wie , mieszkam 40 km od Lęborka a 25 od Słupska .

Zostaw merytoryczną opinię o Tim Kałużny sp.k. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Tim Kałużny sp.k.
4.5/5 Na podstawie 178 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Pionierów 15
  84-300 Warszawa
 • NIP: 1181667144 REGON: 15334672 KRS: 0000342763
Tim Kałużny sp.k.