Firma Tim Outsourcing

Gdańsk

Opinie o Firma Tim Outsourcing

Lęborszczanin

W oddziale Lębork praca w tej firmie to tragedia. W ogłoszeniach na stanowiskach wpisuję wynagrodzenie 2500-3000 netto i Umowa Zlecenie z pełnymi składkami i to wszystko prawda ale z czego to wynika ? Umowa zlecenie zabiera nam urlop wypracowany i pozwala wykorzystywać ludzi do nadgodzin za które zgodnie z umową nie trzeba płacić 50% czy 100%. Pracuje się tam od 6:00 do 17:00 więc 11 godz dziennie (magazyn) kierowcy czasami 12-13h, więc policzcie ile to jest godzin w miesiącu 250-300? to pomnożone przez najniższą krajową daje te stawki czyli za 2500zł ciągniesz dwa etaty bez urlopu. Do tego niesamowity mobbing i zła atmosfera.

Załoga

Zapraszamy zatem do filii w Lęborku pana Piotra Kałużnego. Pan Piotr stosuje permanentny mobbing, i w kontakcie do pracowników wyznaje zasadę, że lepszy jest strach niż szacunek.

eee
@Załoga 16.03.2017, 10:15

Paweł

Ja

Póki był Tim Call Center i szefami tego był Karol i Piotr to praca tam była wspaniała, ale jak prezes Kałużny postanowił być większym sknerą i zamknąć ten oddział to posypało się wszystko. Przenieśli się do mniejszego biura, zero organizacji, np. wysyłają pracownika do starego biura po myszki, bo ich nie zabrali. Nie posiadają dość miejsca dla projektów. Niektórzy ciągle pracują na czarno, bo umów jeszcze im nie wypisali, bo pieczątki zgubili. Po trzech dniach recepcjonistka nie miała gdzie siedzieć. Żal normalnie. Nawet informatyk w tej firmie nie wie jak włączyć komputer.

Zostaw opinię o Firma Tim Outsourcing - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Tim Outsourcing