Opinie o Tim Kałużny sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tim Kałużny sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tim Kałużny sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tim Kałużny sp.k. w Warszawa

Informatycy z zagranicy

Czy firma zatrudnia informatyków z zagranicy spoza Europy do oddziału w Warszawie? Czy firma załatwia zezwolenie na pracę, wizę i kartę pobytu?

J
@Informatycy z zagranicy

Yes. TIM sucessfully applied for work permit, visa and residence permit for me, as well.

@J

@Tak

Thank you

Obcokrajowiec

@Obcokrajowiec

Tak. Tim zatrudnia obcokrajowcow

@Obcokrajowiec

Firma TIM bezpłatnie załatwia dokumenty zarówno oświadczenia o powierzeniu pracy jak i zezwolenia na pracę na 3 lata

UA

Dziękuję

Z
@Obcokrajowiec

Podobno wszystko załatwiaja i nie Trzeba płacic za załatwienie dokumentów dla pracy, to potwierdzona informacja

Dob
@T

To bardzo dobre wieści a ile trzeba czekać na załatwienie dokumentów ?

@Dob

Dwa tygodnie na oświadczenie (Można na nim pracować pół roku) a 3-4 tygodnie na zezwolenie na pracę (Można pracować 3 lata)

@Obcokrajowiec

Załatwiają w 2 tygodnie oświadczenie (Można na nim pracować pół roku) a w 3-4 tygodnie na zezwolenie na pracę (Można pracować 3 lata)

TJ
@T

Dziś dowiadywałam się i faktycznie zrobią mi osviadczenie o podyeciu pracy, po pol roku tes zrobią mi zezwolenie. Dziekuje

Dob

@Da

A co z kartą pobytu

Tak zapraszamy.

Yes

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Tim Kałużny sp.k.?

Jurek

Możesz się nie doczekać

Znanypracownik
@Jurek

Tam nikt oprocz rodzinki nie ma umowy na stałe, nawet pracownicy którzy cudem pracuja tam po pare lat maja umowy max na 6msc.

Aga 43

Od kiedy będą przyjęcia do firmy chałupników , pilnie poszukuję pracy chałupniczej .

Czy po rozmowie w Tim Kałużny sp.k. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Aga 43

Czy znajdę tu osobę która pomoże mi lub ma znajomości jeśli chodzi o pracę chałupniczą w firmie Tim Kałużny , mieszkam w ok Słupska woj pomorskie bardzo mi zależy na takiej pracy i będę wdzięczna za kazdą informację .

@Aga 43

Gdzie znajdę profil firmy

@Aga43

Profil firmy nic mi nie da szukam jakis namiarów na kogoś kto pracuje chałupniczo i kto mi podpowie do kogo mogę się w tej sprawie zwrócić .

Pom
@Aga 43

Nie polecam stracisz tylko czas.

@Pom

Bardzo mi zależy na pracy chałupniczej bo na etacie nie mogę pracować

Olx
@Pom

Trzeba czekać aż pojawi się kolejne ogłoszenie na olx z ofertą nawiązania współpracy

Prawda

Nie polecam to wyzysk na ludziach przy wykorzystaniu sytuacji obecnie panującej.

P.

@Obserwator Każdy uważny czytelnik sam wyciągnie wnioski, czy pisze obserwator, czy jednak obrażony, zwolniony eks Pracownik lub ktoś w jego imieniu a takie komentarze eks Pracowników lub osób związanych w eks Pracownikiem nie liczą się, gdyż siłą rzeczy przez pana emocje nie są obiektywne (dowodem na to będzie za chwilę kolejny post). Łatwo jest pisać o firmie takie rzeczy, dużo trudniej samemu założyć firmę i dawać pracę innym. Firma nie myśli o sobie, ale o tym, aby dawać pracę wszystkim pozostałym. Jeszcze raz powtarzam, że przykro nam jeśli ktoś stracił pracę. W czasach jakie mamy nie jest to sensacja. Co do odległości 1,5 źle pan interpretuje wytyczne rządowe i normy są u nas jak najbardziej spełnione - Sianie paniki nie na miejscu. Jeszcze raz podkreślę, że prowadzenie firmy to nie tylko ciągle zatrudnianie ale także nierozłączna czynność związana z tym ze trzeba czasem umowę rozwiązać. Jeszcze raz życzymy powodzenia, wytrwałości i wierzymy, ze gdy emocje opadną to ta Osoba o której Obserwator pisze szybko znajdzie ciekawą pracę, w której będzie sie czuła równie dobrze jak u nas.

Obserwator
@P.

Niebawem się ujawnię i proszę uwierzyć że moja opinia wtedy będzie brana pod uwagę jako wiarygodna. Oraz więcej informacji pozdro

Pracownik.
@P.

Każdy zrozumie rozwiązanie umowy w" tej sytuacji", ale nie w momencie kiedy na jego miejsce jest przyjmowany ktoś inny.

TK

Dziekuje za opinie

ober
@P.

co ty za bzdety piszesz, bierzesz pieniadze za przyjmowanie ludzi -trzymasz ich przez pewien okres a potem zwalniasz i zatrudniasz kolejnych za kolejne pieniądze -zobaczymy jak długo

ober
@TK

nie jestes w stanie chłopie nawet odziezy ochronnej dać pracownikowi -wiec o czym my tu poliglotujemy wracaj do warszawy moze tam jeleni znajdziesz

Cukiereczek

Pozdrowionka dla wszystkich.. Trzymajcie się tam cieplutko :)

Była pracownica.

Dostałam list do domu z rozwiązaniem umowy z firmą. W naszej umówię była informacja ze pracuje na godziny, A NIE NA AKORD! Nie zawsze wyrabiałam normę. Ustosunkujemy się w takim razie do tego, dlaczego nie wyrabiałam norm? ???? Może dlatego, ze MY, Nowi pracownicy mieliśmy z góry narzuconą normę pracownika, który pracuje już tam kilka miesięcy. Zostałam zwolniona miesiąc po podpisaniu śmieciowki, choć była ona nie na miesiąc a na dwa. Już pomijając fakt, że będąc na hali, jedna z pracownic wiedziała, ze zostaje zwolniona i nic nie powiedziała mi tylko wszystkim wkoło. Przychodząc również do pracy mówiłam, ze nie będę sugerować się opiniami w internecie... Ale już wiem ze to był błąd. A jeśli chodzi o szefa, nawet nie wiem który to!!! ????????????????

Nowa
@Była pracownica.

Ja zostałam przyjęta 2 miesiące temu i od razu od pierwszego tygodnia robiłam normę. Juz nawet pierwszego dnia wyrobiłam normę. Poza tym stawka 18,30 jest stawką godzinową a normy służą do uzyskania wynagrodzenia dodatkowego i tak też się stało - otrzymałam oprócz stawki godzinowej wynagrodzenie dodatkowe. Nie powiem że jest różowo ale mi odpowiada. Za marzec tez spodziewam sie wynagrodzenia dodatkowego Koleżanka obok tez ma podobna sytuacje wiec niestety chyba komuś ta robota nie szła i tyle.

Była pracownica
@Nowa

Kiedy przyszłam do pracy, usłyszałam od jednej z pracownic - Dziewczyny nie wyrabiajcie normy bo zobaczycie, że wam ją podniosą, oraz ze nie opłaca się wyrabiać powyżej normy bo za to kasy dużej tez nie ma, a tylko się narobie. Oczywiście będąc nowym pracownikiem posłuchałam się !baby!, która tu dłużej pracuje i wie lepiej. No cóż stało się jak się stało. Nie wkurzył mnie fakt, ze zostałam zwolniona. O nie nie nie... Wkurzył mnie fakt w jaki sposób. Ja dowiedziałam się dwa dni przed końcem pracy. A !baba! Która chodziła i wszystkim opowiadała, ze do końca miesiąca pracuje wiedziała o moim zwolnieniu kilka dni wcześniej, mi jedynej nic nie powiedziała. Chodziła szczerzyła się jak gdyby nigdy nic. Z tego co się dowiedziałam to nie tylko ze mna tak postąpili.

Pomocna in

Odradzam podkręcone normy płacą strasznie można się dobrze narobić i(usunięte przez administratora)Zarobić ☹️

Tr
@Pomocna in

Przesada, trendy idą z zachodu Europy. Wszyscy robią normy

Kk

Pracowałem w Timie praca sama w sobie nie była ciężka warunki pracy jak na Lębork dosyć dobre, płaca daje dużo do życzenia i brak umowy o prace przybija gwóźdź do trumny. Problemy są w relacjach pomiędzy szefem a pracownikiem pan Paweł z lekka jest manipulantem gdzie ktos trafnie zauważył ze brat pan Adam jako kierownik jest tylko pachołkiem.

TC
@Kk

Za to praca w TIM jest jednozmianowa od poniedziałku do piątku bez sobót i niedziel i świąt, w stałych godzinach, co cenią sobie Pracownicy. O urlop lub dni wolne prosić się ani uzasadniać powodów nigdy nie trzeba. To zalety pracy w TIM.

rd
@TC

Jedyne zalety tej firmy to brak pracujacych weekendów,zapomniałeś dopisać

1984
@TC

Co z tego, że jednozmianowa praca jak robi się 220-240 godzin w miesiącu, a rekordziści dobijali do 270 godzin nie mając nawet 3tys wypłaty.

baku
@TC

tak tak urlop i wolne tylko za darmo ponieważ jesteś na zleceniu wiec nie masz płatnego urlopu...

pracujetam
@TC

jednozmianowa...ale 12-13 godzinna i dziękuje za to wolne bezpłatne bo na umowie śmieciowej ...

Obcokrajowiec
@Kk

Czy firma TIM zatrudnia obcokrajowców? Konkretniye z Ukrainy? Nie znam języka polskiego tzn. bardzo słabo w mowie.

@Obcokrajowiec

Tak. Tim zatrudnia obcokrajowców

Da

Tak zatrudniają bez problema

Panna

Wyzyskują maxymalnie, a ogłaszają się że super praca płacą. Prawda jest zupełnie CZARNA chyba Chińczyk w swoim kraju w fabryce zarabia więcej.

New
@Panna

Dajcie spokój bo jak słyszę i czytam o rynku Pracownika to juz nie mogę. Zawsze było tak że w Lęborku był i jest rynek pracodawcy. Jak jest nieliczne grono firm które zwiększa zatrudnienie w czasie pandemii to zawsze tez znajdzie się grupa tych którzy nie przeszli Okresu próbnego. Okres próbny nie zawsze trwa trzy miesiące, może to być nawet tydzień. Ja nie powiem że Tim to dla mnie robota marzeń ale czuje ze po skończeniu sie rocznej ochrony miejsc pracy z uwagi na dotacje wzięte z tarczy to firmy w leborku zaczną Zwalniać masowo stad szanuje to co mam. Najniższa krajowa i płaca na czas. Plus warunki normalne a nie jakas robota w chłodzie czy wodzie

@New

naiwnych nie brakuje bo sprawdzają czy faktycznie da się zarobić, po czym wiedzą co to za wałek .

TO
@New

Pomocne, thx

E_

Ja pracuję w oddziale TIM w Warszawie. Praca na recepcji/ backoffice i jest bardzo dobrze. Praca w outsourcingu u Klienta międzynarodowego. Zarobki lekko powyżej średniej na tym stanowisku, ale zaznaczę ze całkiem dobrze znam angielski.

@E_

Tim
@E_

Dziękujemy za opinię.

AgaS@2021

Chcę pracować chałupniczo w firmie tim czy obecnie są przyjecia jakieś informacje ktoś coś wie , mieszkam 40 km od Lęborka a 25 od Słupska .

Nowak

Nie opłaca się pracować w tej firmie to jest wyzysk !!!! Nie opłaca się pracwać dla nich chałupniczo wyzysk co prawda siedzisz w domu przy składaniu elementów, które ci doworzą siedzisz przez np. 8 nawet jak lubisz dłużej godzin dziennie i masz na czysto za jeden dzień przy dobrych wiatrach 20zl - 23zl porażka :-( dajcie sobie spokój szkoda waszego czasu nerwów łudząc się że może uda się wiecej zarobić. Niestety nie dlatego ciągle szukają nowych naiwniaków.

2021
@Nowak

Na umowie zlecenie w każdej chwili mogą cię zwolnić bez podania przyczyny tak jest w rzeczywistości.

Dorota
@Nowak

Pracowałam przez chwilę na domówce ale to totalny wyzysk ,tak jak wyżej komentarz 20 za dzień siedząc od 6 do 23 nie da się więcej wyciągnąć . Marne grosze płacą wyzysk totalny nie polecam domówki .

ML
@2021

Umowę o pracę podobnie tak jak umowę zlecenie też można rozwiązać w każdej chwili bez podawania przyczyny - nie widzę różnicy. Nie firma umowy chroni ale rzetelna praca. Umowę o prace można rozwiązać bez przyczyny poczytaj sobie. Ja mam akurat umowę o pracę i dostałam ją po pół roku od pierwszej umowy zlecenie bo zmieniłam Stanowisko a inne koleżanki z pracy co ije znam otrzymywały po 9-12 miesiącach. Zaznaczam że nie zawsze robiłam normę ale stopniowo szło mi lepiej i zazwyczaj norma była i wynagrodzenie dodatkowe też było

SCIEMA
@ML

Dobre bronienie wyzyskiwaczy

St
@Nowak

Chałupnicza robota z domu to współpraca inna ta stacjonarna za minimalna stawkę. chalupnictwo to akord i zawsze tak było a jak komus ta współpraca nie idzie to po jednym dniu moze zobaczyć ile na tym zarabia bo umowę chalupnicza z kwotą do zarobienia otrzymuje sie razem z komponentami do montazu wiec jak po jednym dniu ktoś nie daje rady to trzeba zwrócić i rozliczyć kasę za jeden dzień i tyle. Ja wychodzę na tym dobrze 1000 miesięcznie ale namówiłam sąsiadkę i jej nie szło To zwróciła W połowie skończone Wyroby po trzech dniach I dostała 120 zł i koniec tematu

@Nowak

Ja zarabiam z domu chałupniczo 800 złotych, ale robię nie każdy dzień. Mi to odpowiada

Dla kogo oferta
@Nowak

Czy firma TIM zatrudnia obcokrajowców? Konkretnie z Ukrainy? Nie znam języka polskiego

Mi
@Nowak

Mnie się opłaca, jestem na emeryturze. Dla młodych lepsza praca stacjonarna niż chałupnicza to jasne, ale dla mnie, żeby tak sobie dorobić do 1 tys to zdalnie lepiej, poza tym nie mam auta a mieszkam pod Lęborkiem

@Dla kogo oferta

Tak firma zatrudnia obcokrajowców bez znajomości języka polskiego i bezpłatnie ubiegają się o dokumenty formalne do podjęcia zatrudnienia

Czy to ważne

Chałupnik nie opłaca się współpraca ładnie może to wygląda ale płacę za to co zrobicie są marne.

Joanna
@Czy to ważne

Napiszesz coś więcej o innych warunkach pracy? Nie tylko wynagrodzenie w pracy w danym miejscu jest ważne ale też np. to jaka jest atmosfera pracy lub czy w firmie można liczyć na stabilne zatrudnienie. A tak swoją drogą, możesz przybliżyć ile wynosi stawka? Być może dla niektórych osób będzie ona zadowalająca.

Xxx
@Joanna

Uwaga dla nowych chałupnikow fajne obietnice a (usunięte przez administratora) w zarobku pracyjeszesz przy tym codzienni. Przez no TYDZIEŃ I MASZ OD 40 DO 130 max zł za cały tydzień pracując po kilkanaście godzin dziennie to ile masz za dzień za godzinę to wyzysk badający się do zainteresowania instytucji Państwowych i ukruceniu tego procederu uważajcie i też piszcie i mówię wszędzie

IT
@Xxx

Ja zarabiam 1500 netto miesięcznie z domu ale faktycznie słyszałam że ludzie wyrabiają mniej tak 800-1200 netto. Mi to dobrze idzie bo kiedyś robiłam zawodowo podobne rzeczy wiele lat i teraz w domu bo na wsi mieszkam a TIM dowozi mi do domu co mi pasuje bardzo. Także 800-1000 zł dla nowicjusza wg mnie do wykonania na miesiąc

Kit
@IT

Dobra ściema chyba że ci cała rodzina pomaga hahaha

IT
@Kit

Sama robię, ten sam wyrób non stop, bo nie mogę wychodzić z domu, ale nie będę wchodzić w dyskusję i ich za wszelka cenę bronić, bo zawsze i mi przydałoby się więcej zarobić, no ale cierpliwie czekam na lekko wyższe kwoty i słyszałam że wyższe kwoty będą, tylko czy w tym roku jeszcze - to się okaże!

TTT
@IT

Ale kit chyba w dwa miesiące wiem coś o tym, proszę nie wmawiać przyszłym chałupnikom że w miesiąc się tyle zarobi samemu, z całą rodzinka po 8 godzin może tak przy dobrze płatnych elementach do składania.

Goście
@IT

Po co kłamać robilismy to różne elementy łatwe i trudniejsze i wiemy co ile czasu pochałania tym bardziej że nie stanowiło to problemu. To obliczmy np. Masz do wykonania coś co płatne Jest już z podkreceniem 3 zł brutto za 100 szt. I robisz to około 1 h to ile masz za godzinę ???? to przez 10 h masz 30 zł więc przez nawet 7dni pracując po 10 godzin przy takim przykładzie masz 210 zl brutto to jak ci wychodzi 1500 zł chyba że pracujesz 24 h na dobę i zapomnij o WC i jedzeniu bo nie wyrobisz hahaha

xxx
@Czy to ważne

Pracując w 5 osób zarabialiśmy trochę ponad 700 zł na miesiąc, więc nie chce mi się wierzyć, że jedna osoba może zarobić 1500 na rękę, to raczej mało prawdopodobne. Ogólnie o samej pracy nie mogę nic źle napisać, jedynie zarobki mogłyby być nieco wyższe jak na dzisiejsze czasy.

TiA
@Joanna

Bardzo cicho. Mało gadania. Praca dla ludzi którzy lubią spokój, brak chaosu. Dosyć duże tempo ale bez przesady, praca jak praca

O..
@TiA

Mało gadania, ale nie żeby ktoś uciszał, tak po prostu cicho jest tzn ci ho jak na produkcję, po prostu są tam osoby skoncentrowane i każdy spokojnie robi swoje

AgaS@2021

Szukam pracy chałupniczej w firmie Tim Kałużny mieszkam w ok Słupska bo na pracę na etacie nie mogę sobie pozwolić , bardzo mi zalezy na takiej pracy gdzie aktualnie przyjmują czy ktoś coś wie ?

2021

Witam odradzam wszystkim przyszłym chałupnikom pracować w domu dla tej firmy zarobisz za godzinę pracy 2 lub 3 zł narobisz się pół dnia i nic tak naprawdę nie zarobisz szukają (usunięte przez administratora). Skąd oni mają takie stawki to chyba z lat 90 tych.Masakra.

AntyKasa
@2021

Wolę robić bez wychodzenia z domu za 1200 na łapę i doglądać gospodarstwo na którym troszkę dorabiam niż siedzieć na kasie w markecie lub Stać na nogach na stacji na dwie zmiany. Akurat mi się sprawdza bo juz od wielu lat robiłam dla innej firmy chałupniczo tylko ze tamtej firmy juz nie ma to zaczęłam z firmą Team

@AntyKasa

Witam czy na chwile obecną szukaja chałupników do pracy bo poszukuję pracy chałupniczej , jak z dowozem materiałow mieszkam 40 km od Lęborka a 25 km od Słupska .

O00
@AgaS@2021

Lepiej daj sobie spokój cały dzień robisz i masz że 20 zł ma czysto.

Mcxxx

Praca sama w sobie nie jest zła, jednak podczas rozmowy kwalifikacyjnej wyglądała na idealną, przerwy co 2 godziny, umowa ohy i ahy, jednak nikt nie wspomniał że podczas 8 godzin nie należy się żadna przerwa, każde 5 min jest odliczane od dniówki, o której wiadomo tylko tyle „najniższa krajowa”. Starsi pracownicy czują się tam kierownikami, na hali panuje cisza, każda nawet cicha rozmowa z innymi pracownikami, upominana jest przez Panią T. O umowie chyba nie ma co wspominać bo do takiej jej daleko, bardziej bym to nazwał „zbiorem praw szefa”, którego podejście do pracowników też pozostawia wiele do życzenia. Rotacja w przeciągu miesiąca była większa niż na dworcu kolejowym, na każdym stanowisku czeka ktoś nowy. Myślę że lepiej popracować w sezonie nad morzem, za lepsze pieniadze, a takie same godziny, niz żyć w tej pracy z dnia na dzien, bo nie wiadomo kiedy się do czegoś przyczepią i wyrzucą za drzwi, a na dłuższa karierę w tej firmie nie ma co liczyć.

Aj
@Mcxxx

A mnie się właśnie podoba ta cisza, spokój i harmonia. Płacą w Lęborku wszyscy tyle samo 18,30 za godzinę ale tutaj cisza i spokój - nie każdy chce słuchać gwaru plotek i hałasów. Praca bezpieczna i warunki komfortowe. Mi pasuje bo jestem spokojna osoba a jak ktoś chce gwar to trzeba do handlu iść

T.
@Mcxxx

Ja jestem zadowolony. Płacą wg umowy tyle co wszyscy 18,30 pln za godzinę i wynagrodzenie jest przed czasem już na koncie, inni obiecują a na pieniądze trzeba czekać. W TIM nie ma tej niepewności co do wypłaty wynagrodzenia wręcz jest poczucie gwarancji

Wanda

Ta firma wszystkich (usunięte przez administratora) i tych co pracują stacjonarnie w firmie i tych co wykonują zlecenia w domu. Bardzo podkręcone normy na wykonywane prace, a płacą tragedia to chińczyk więcej zarobi pracując u siebie za godzinę. Wszystkim zainteresowanym odradzam, a także informujcie znajomych i innych co szukają pracy lub widzieli ogłoszenie tej firmy. Nie opłacalne i strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Tim Kałużny sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tim Kałużny sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Tim Kałużny sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tim Kałużny sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tim Kałużny sp.k.
4.5/5 Na podstawie 179 ocen.
  • Pionierów 15
    84-300 Warszawa