Opinie o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sequoia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sequoia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

Bożena Nowy wpis

to jak działa ten dział dystrybucji skoro piszecie, że jest słaby i chaos, to czy pracownicy tam nie mają wytycznych czy konkretnych procedur, schematów jak mają pracować? ten chaos bierze się z braku organizacji czy braku umiejętności przełożonych?

Tom Nowy wpis
@Bożena

Dział dystrybucji praktycznie już nie istnieje

Gabriela Nowy wpis
@Tom

Jak to praktycznie nie istnieje? W jakim sensie, ludzi tam już nie ma?

Tom Nowy wpis
@Gabriela

Przedstawicieli nie ma, albo resztki zostały

Klementyna

Jakie są plusy pracy w Sequoia?

Iga
@Klementyna

Żadne

Phil

Obecnie rekrutuje firma Reig Jofre sp. z o.o., która.... ma adres identyczny jak Sequoia. Przynajmniej jeden z preparatów również. Czy ma ktoś jakieś info o co chodzi? Czy firma Sequoia tak się teraz będzie nazywać, a pracować będą ci sami ludzie, czy chodzi o to, że Sequoia ma bardzo złą opinię i trzeba niby to otworzyć nową firmę, która i tak będzie działać tak samo jak poprzednia, pod rządami tych samych ludzi?

Beta
@Phil

To jest ta sama studnia ????????

Patrycja

Jaka jest teraz sytuacja firmy? Polecacie czy nie? Ile wizyt? Jakie wynagrodzenie?

Przedstawiciel medyczny

zero szacunku do osoby obiegającej się o prace w firmie. spóznienie okolo 15 minut i nie usłyszysz przepraszam. nie przedstawił sie Pan ktory ze mna rozmawiał. nie zporoponował tez nic do picia a czesto osoba przejechała kilkadziesiat albo kilkaset km w moim przypadku kolo 500km. spotaknie wczesnie rano wiec przyjad był dzien wczesniej na szczecie mam znajomych wiec nie musiełam wynajmowac pokoju w hotelu. brak kultury i szacunku. nie polecam!!!! dodam z nie usłyszałem odpowiedzi zwrotnej : tak przyjmujemy Pana, nie zadowala nas Pańska kandydatura. Szczerze to nie chciałbym pracować w takiej firmie.

pytania : jak wyglada twoj dzien pracy :))))))))) spotkanie trwał 15 minut a ty czlowieku jedziesz tyle km.

logo firmy Specjalista IT
Wiesława

Niestety firma jest niestabilna finansowo, problemy z płatnościami dla kontrahentów i przedstawicieli, słaba atmosfera pracy. Brak budżetu. Nie polecam.....nikomu

Czy ktoś może wytłumaczyć sytuację że dwie firmy są zarejestrowane pod jednym adresem.

Cześć, jaka jest sytuacja obecnie i jak wygląda praca przedstawiciela medycznego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zigi

FirmA TRAGEDIA. ... brak narzędzi do pracy, brak leków - fatalna dystrybucja.chaos w działaniach. brak wypłacanych wynagrodzeń. płacą tylko pracownicy swoim zdrowiem :(

Jola
@Zigi

Jestes przedstawicielem medycznym w tej firmie? Na co można liczyć w pracy na tym stanowisku? Jakie sa płace, jest samochod do użytku? Dziękuje !

Krzysztof
@Zigi

Brak wypłacanych wynagrodzeń? Czy taka sytuacja często się powtarza? Ciekaw jestem w jaki sposób firma to argumentuje i czy są perspektywy na poprawę pod tym względem, daj znać co sądzisz na ten temat!

@Krzysztof

Cześć, jaka jest obecna sytuacja w firmie? Pytam pod kątem przedstawiciela medycznego.

Karol

W 100% nie polecam kto slyszal o czyms takim jak opoznienie dwutygodniowe z wyplata, blokowane karty routex nie mozna tankowac auta karta slyzbowa wiec placisz za swoje i zastanawiasz sie czy ci to rozlicza. Prezes przekrecal cale zycie a wszystko dziala w dwie strony... firma krzak to komplement biorac pod uwage co sie tam dzieje... daja tabelki w exelu do ogarniecia i masz drukowac badania a nie otrzymujesz ani komputera ani drukarki .. wiec pracuj na prywatnym sprzecie

Krzysztof
@Karol

Takie niedogodności to naprawdę duży problem. Pracownik na swoim stanowisku powinien mieć odpowiedni sprzęt, żeby z niego korzystać. Czy firma ma chwilowe kłopoty z płynnością finansową i z tego powodu są opóźnienia w wynagrodzeniach?

@Karol

Jaś

Witam Czy jest tu ktoś kto obecnie pracuje w firmie? Jak wygląda wypłata wynagrodzenia, płacą czy nie ?

Nie polecam
@Jaś

Nie ma ani jednej dobrej rzeczy do powiedzenia. Wszystkie komentarze są prawdziwe. Firma nie ma pieniędzy, własnej floty, narzędzi.

@Nie polecam

Jak jest z wypłatami, jaki samochód, jak z użytkowaniem go ? Ile wizyt dziennie ? Jak przełożony ? Duża rotacja ? Premie do osiągnięcia ? Są budżety ? Benefity ?

Kamila

@nie polecam Jak jest z wypłatami, jaki samochód, jak z użytkowaniem go ? Ile wizyt dziennie ? Jak przełożony ? Duża rotacja ?

Bardzo niesolidna firma!

PIT'u za 2020 też ani śladu...

Ziuta

Nie polecam. Firma to papierowt tygrys. Brakuje leków w aptekach i hurtowniach. Zalegają z wypłatą wynagrodzeń. Nie zapewniają narzędzi pracy. Szkoda czasu i zdrowia.

Basia

Słabo, brakuje leków w aptekach tej firmy. Nie ma również w hurtowniach. Bardzo źle.

Agabe

Firma Sequoia jest dobrym pracodawcą, wszystko na czas, wysokiej jakości preparaty, szefostwo w porządku, dobra atmosfera, polecam :-)

Helena

Polecam firmę Sequoia Pharmaceuticals jako uczciwego, solidnego pracodawcę. W firmie panuje bardzo dobra atmosfera, jeżeli jest się ambitnym i pracowitym, to w tej firmie można rozwinąć skrzydła:)

Zxc

Firma w kondycji takiej jak uzębienie pracującego tam dyrektorka jednym słowem TRAGEDIA

Krzysio Pąpą

Ta firma jest moja ! Jarek jeszcze o tym nie wie :-) hihihi

Witam. Czy jest tu ktoś kto aktualnie pracuje w sequoi? Jak wygląda stosunek lekarzy i farmaceutów do leków po problemach firmy?

@Zainteresowany

Odpuść sobie, firma na glinianych nogach, mega stoki i (usunięte przez administratora)nie rozliczone za wcześniejsze czasy i tak to przechodzi z repa na repa, a wiadomo tylko w sieciach jesteś w stanie to sprzedać... ale jak??? Produkty może dobre ale co z tego jak lekarze mają konkurencję z budżetem a ty nawet kalendarza nie masz, po prostu śmieszne... No i ten pseudo kierownik (usunięte przez administratora).... jest popychany i swoją frustrację przerzuca na repów, wymagania mega a rzeczywistość smutna, dlaczego wchodząc do biura masz mnóstwo pokoi a w nich przeciąg , biuro puste, bo szukają jelenia a odstrzał na jelenie już się skończył i lipa..., jak masz doświadczenie to najpierw zadzwoń do jakiegokolwiek koordynatora z sieci to prawdę usłyszysz i będziesz mi dziękować.... :)

Darek

Mam wrażenie, że macie dobrą robotę i nikt nie zawraca sobie głowy pisaniem na forum!!

liro
@Darek

Jedna z niewielu firm, w ktorej pytania podczas rekrutacji sa na poziomie. Jak ktos niejedno slyszal, nic go nie zaskoczy. Praca w specjalistyce, produkt dobry, marki ciekawe ale konkurencja mega i niestety kto pracowal ten wie, w czym problem. Ma nadzieje, ze firma upora sie z nim i bedzie jak kiedys. Ekipa i wiedza, neizapomniane, szkolenia-takich wymagajacych i hartujacych-nigdzie nie znajdziecie, wiem co mowie. minus-zatrudnienie przez Radfarm, golfy 7. Placa-jak na specjalistyke w dzisiejszych czasach niezla. Jak ktos spadl z ksiecyca korporacji-nie polecam, bo nie wytrzyma. Dla ludzi bez dosiwdczenia-dobra szkola zycia.

@liro

Piszesz, że jesteś zadowolony z pracy i doświadczenia, jakie w niej zdobywasz. Dobrze oceniasz pracodawcę na tle innych firm w branży. Czy mógłbyś przybliżyć warunki zatrudnienia takie, jak wynagrodzenie lub rodzaj umowy zawieranej z pracownikiem? Jaka według Ciebie jest atmosfera i relacje ze współpracownikami? To istotne informacje dla osób szukających pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sequoia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sequoia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sequoia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sequoia Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sequoia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sequoia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sequoia Sp. z o.o.