Opinie o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sequoia Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sequoia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

Karol

W 100% nie polecam kto slyszal o czyms takim jak opoznienie dwutygodniowe z wyplata, blokowane karty routex nie mozna tankowac auta karta slyzbowa wiec placisz za swoje i zastanawiasz sie czy ci to rozlicza. Prezes przekrecal cale zycie a wszystko dziala w dwie strony... firma krzak to komplement biorac pod uwage co sie tam dzieje... daja tabelki w exelu do ogarniecia i masz drukowac badania a nie otrzymujesz ani komputera ani drukarki .. wiec pracuj na prywatnym sprzecie

Phil
Kandydat

Obecnie rekrutuje firma Reig Jofre sp. z o.o., która.... ma adres identyczny jak Sequoia. Przynajmniej jeden z preparatów również. Czy ma ktoś jakieś info o co chodzi? Czy firma Sequoia tak się teraz będzie nazywać, a pracować będą ci sami ludzie, czy chodzi o to, że Sequoia ma bardzo złą opinię i trzeba niby to otworzyć nową firmę, która i tak będzie działać tak samo jak poprzednia, pod rządami tych samych ludzi?

Patrycja Nowy wpis
Kandydat

Jaka jest teraz sytuacja firmy? Polecacie czy nie? Ile wizyt? Jakie wynagrodzenie?

Wiesława Nowy wpis

Niestety firma jest niestabilna finansowo, problemy z płatnościami dla kontrahentów i przedstawicieli, słaba atmosfera pracy. Brak budżetu. Nie polecam.....nikomu

Gość Nowy wpis
Kandydat

Czy ktoś może wytłumaczyć sytuację że dwie firmy są zarejestrowane pod jednym adresem.

Phil Nowy wpis

Przedstawiciel medyczny
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

zero szacunku do osoby obiegającej się o prace w firmie. spóznienie okolo 15 minut i nie usłyszysz przepraszam. nie przedstawił sie Pan ktory ze mna rozmawiał. nie zporoponował tez nic do picia a czesto osoba przejechała kilkadziesiat albo kilkaset km w moim przypadku kolo 500km. spotaknie wczesnie rano wiec przyjad był dzien wczesniej na szczecie mam znajomych wiec nie musiełam wynajmowac pokoju w hotelu. brak kultury i szacunku. nie polecam!!!! dodam z nie usłyszałem odpowiedzi zwrotnej : tak przyjmujemy Pana, nie zadowala nas Pańska kandydatura. Szczerze to nie chciałbym pracować w takiej firmie.

Pytania

pytania : jak wyglada twoj dzien pracy :))))))))) spotkanie trwał 15 minut a ty czlowieku jedziesz tyle km.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ania

Cześć, jaka jest sytuacja obecnie i jak wygląda praca przedstawiciela medycznego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zigi

FirmA TRAGEDIA. ... brak narzędzi do pracy, brak leków - fatalna dystrybucja.chaos w działaniach. brak wypłacanych wynagrodzeń. płacą tylko pracownicy swoim zdrowiem :(

Jola
@Zigi

Jestes przedstawicielem medycznym w tej firmie? Na co można liczyć w pracy na tym stanowisku? Jakie sa płace, jest samochod do użytku? Dziękuje !

Krzysztof
@Zigi

Brak wypłacanych wynagrodzeń? Czy taka sytuacja często się powtarza? Ciekaw jestem w jaki sposób firma to argumentuje i czy są perspektywy na poprawę pod tym względem, daj znać co sądzisz na ten temat!

Ania
@Krzysztof

Cześć, jaka jest obecna sytuacja w firmie? Pytam pod kątem przedstawiciela medycznego.

Karol

Krzysztof
@Karol

Takie niedogodności to naprawdę duży problem. Pracownik na swoim stanowisku powinien mieć odpowiedni sprzęt, żeby z niego korzystać. Czy firma ma chwilowe kłopoty z płynnością finansową i z tego powodu są opóźnienia w wynagrodzeniach?

@Karol

Jaś
Klient

Witam Czy jest tu ktoś kto obecnie pracuje w firmie? Jak wygląda wypłata wynagrodzenia, płacą czy nie ?

Nie polecam
@Jaś

Nie ma ani jednej dobrej rzeczy do powiedzenia. Wszystkie komentarze są prawdziwe. Firma nie ma pieniędzy, własnej floty, narzędzi.

@Nie polecam

Jak jest z wypłatami, jaki samochód, jak z użytkowaniem go ? Ile wizyt dziennie ? Jak przełożony ? Duża rotacja ? Premie do osiągnięcia ? Są budżety ? Benefity ?

Kandydat

@nie polecam Jak jest z wypłatami, jaki samochód, jak z użytkowaniem go ? Ile wizyt dziennie ? Jak przełożony ? Duża rotacja ?

Klient

Bardzo niesolidna firma!

PIT'u za 2020 też ani śladu...

Ziuta

Nie polecam. Firma to papierowt tygrys. Brakuje leków w aptekach i hurtowniach. Zalegają z wypłatą wynagrodzeń. Nie zapewniają narzędzi pracy. Szkoda czasu i zdrowia.

Basia

Słabo, brakuje leków w aptekach tej firmy. Nie ma również w hurtowniach. Bardzo źle.

Agabe

Firma Sequoia jest dobrym pracodawcą, wszystko na czas, wysokiej jakości preparaty, szefostwo w porządku, dobra atmosfera, polecam :-)

Helena

Polecam firmę Sequoia Pharmaceuticals jako uczciwego, solidnego pracodawcę. W firmie panuje bardzo dobra atmosfera, jeżeli jest się ambitnym i pracowitym, to w tej firmie można rozwinąć skrzydła:)

Zxc

Firma w kondycji takiej jak uzębienie pracującego tam dyrektorka jednym słowem TRAGEDIA

Krzysio Pąpą

Ta firma jest moja ! Jarek jeszcze o tym nie wie :-) hihihi

Zainteresowany

Witam. Czy jest tu ktoś kto aktualnie pracuje w sequoi? Jak wygląda stosunek lekarzy i farmaceutów do leków po problemach firmy?

Michał
@Zainteresowany

Odpuść sobie, firma na glinianych nogach, mega stoki i (usunięte przez administratora)nie rozliczone za wcześniejsze czasy i tak to przechodzi z repa na repa, a wiadomo tylko w sieciach jesteś w stanie to sprzedać... ale jak??? Produkty może dobre ale co z tego jak lekarze mają konkurencję z budżetem a ty nawet kalendarza nie masz, po prostu śmieszne... No i ten pseudo kierownik (usunięte przez administratora).... jest popychany i swoją frustrację przerzuca na repów, wymagania mega a rzeczywistość smutna, dlaczego wchodząc do biura masz mnóstwo pokoi a w nich przeciąg , biuro puste, bo szukają jelenia a odstrzał na jelenie już się skończył i lipa..., jak masz doświadczenie to najpierw zadzwoń do jakiegokolwiek koordynatora z sieci to prawdę usłyszysz i będziesz mi dziękować.... :)

Darek

Mam wrażenie, że macie dobrą robotę i nikt nie zawraca sobie głowy pisaniem na forum!!

liro
@Darek

Jedna z niewielu firm, w ktorej pytania podczas rekrutacji sa na poziomie. Jak ktos niejedno slyszal, nic go nie zaskoczy. Praca w specjalistyce, produkt dobry, marki ciekawe ale konkurencja mega i niestety kto pracowal ten wie, w czym problem. Ma nadzieje, ze firma upora sie z nim i bedzie jak kiedys. Ekipa i wiedza, neizapomniane, szkolenia-takich wymagajacych i hartujacych-nigdzie nie znajdziecie, wiem co mowie. minus-zatrudnienie przez Radfarm, golfy 7. Placa-jak na specjalistyke w dzisiejszych czasach niezla. Jak ktos spadl z ksiecyca korporacji-nie polecam, bo nie wytrzyma. Dla ludzi bez dosiwdczenia-dobra szkola zycia.

Marta
@liro

Piszesz, że jesteś zadowolony z pracy i doświadczenia, jakie w niej zdobywasz. Dobrze oceniasz pracodawcę na tle innych firm w branży. Czy mógłbyś przybliżyć warunki zatrudnienia takie, jak wynagrodzenie lub rodzaj umowy zawieranej z pracownikiem? Jaka według Ciebie jest atmosfera i relacje ze współpracownikami? To istotne informacje dla osób szukających pracy.

Iza

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na forum?

fda
@Iza

tak, jest. mianowicie to, ze cenzurujecie wypowiedzi na różnych firmach - m.in na pierre fabre. dziękuję dobranoc

Marta

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w Sequoia? Czy są prowadzone aktualnie nowe rekrutacje do firmy? Jeśli tak, to na jakie stanowiska? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Czy warunki zatrudnienia na tych stanowiskach są satysfakcjonujące? Jaka atmosfera panuje w trakcie rozmowy o pracę? Myślę, że osoby poszukujące pracy w branży byłyby zainteresowane tego typu informacjami.

Zostaw merytoryczną opinię o Sequoia Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sequoia Sp. z o.o.