Viomedical Sp. z o.o.

Opinie o Viomedical Sp. z o.o.

Szuka

To ilu nas było na 2gim?

PM

Był ktoś już może na drugim etapie? Jak wygląda? Ktoś się wybiera niedługo?

Seba
@PM 29.04.2017 12:45
Był ktoś już może na drugim etapie? Jak wygląda? Ktoś się wybiera niedługo?

Jak było?

Szuka

Odzywają się jeśli ich aplikacja zainteresuje.

Anka

Wiecie, kogo szukają? Obecnie są oferty na przedstawicieli, ale jakie trzeba mieć kompetencje, żeby zostać zaproszonym na rozmowę? Teoretycznie spełniam wszystkie wymogi, ale nie dzwonią

pawełko

spoko zespół tam pracuje. Wiem bo: niestety próbuję się tam dostać... już drugi raz... atmosfera na rozmowach fajna, cóż.. Ciekawe produkty, zarobki chyba spoko.. - i dlatego się trudno tam dostać... samochody , słyszałem że można sobie wybierać... widziałem Volvo i Passat. pk

gość

Tak, szkoda ja też się nie dostałem. Widziałem sie i rozmawiałem z ludźmi z branży, bardzo dobrze postrzegana firma na rynku, szczególnie na rynku hi tech kardiologii. No koleżanko samochody mają fajne. Rzeczywiście rozmowa, warunki etatu - okay. Mała firma.

Kora

Byłam na rozmowie . Nie dostałam się szkoda, żałuję. Fajna firma naprawdę fajni ludzie - rozmawiałam z dziewczyną od nich.. bardzo fajna atmosfera, extra auta..... jeżdżą Volvo.

Kitana

Właśnie zostałam zaproszona na rozmowę do warszawy. Napiszcie cos proszę o tej firmie. Zarobki, warunki itp. Z góry dziękuję :)

Zostaw opinię o Viomedical Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viomedical Sp. z o.o.