Opinie o Dil3r Leasing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dil3r Leasing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dil3r Leasing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dil3r Leasing Sp. z o.o. w Warszawa

Klient Nowy wpis

Poprostu okradaja. Zabieraja pieniadze na poczet auta a pozniej znikaja. Wystarczy zobaczyc co ludzie pisza o dlugach!

Gosia Nowy wpis

Jestem zatrudniona w Firmie Ewatex od 2001 roku. Nie zgadzam się z opiniami o Firmie. Są razem ze mną zatrudnione osoby, które mają staż 10 lub więcej lat. Tylko tym którym nie chce się pracować mogą wystawić takie opinie. Na początku współpracy każdy z Pracowników otrzymuje jasne zasady spisane na piśmie. Nie rozumiem poniższych uwag co do Właściciela.

Przykre ale prawdziwe. Obiecuje duże zarobki a jak przychodzi do płacenia nie można się z nią skontaktować. (usunięte przez administratora) nie płaci za wykonaną pracę. Ostrzegam, nie dajcie się nabrać!

Klaudia Nowy wpis

Ile razy w roku jest bhp i czy każdy przestrzega zasad ? Pracujecie w maseczkach ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dil3r Leasing Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

św. Maksymiliana Kolbego 16 nad Galerią Kaliber Firma Ewatex. Szefowa jest świetnym handlowcem, od którego można dużo się nauczyć jednak niestety ale jest również nie wypłacalna, po przepracowanym okresie okazuje się że nie tylko kombinuje z umowami ale finalnie nie wypłaca honorarium i zmienia zasady co do umówionej kwoty oraz sposobu rozliczenia. Na rynku jest dużo atrakcyjniejszych ofert szukajcie bądźcie cierpliwi i nigdy nie odpuszczajcie.

Magda

Czy grafik jest tam raczej elastyczny ?

Handlowców bez doświadczenia

Twymi wartościami są: rozwój, osiąganie wyników, kreatywność Chcesz zarobić duże pieniądze, dostać feedback zgodny z twoimi umiejętnościami, Szukasz skutecznych szkoleń i rozwoju w strukturach Firmy, Ble, ble, ble .... nienormowany czas pracy W rozmowie telefonicznej na podany numer telefonu i zapytanie na czym praca polega z tymi dużymi zarobkami panią przytkało, kręciła, mąciła a na koniec się rozłączyła. Jedyne co wydukała to praca na zasadzie akwizycji i łażenia po Warszawie, nękania ludzi aby podpisali jakieś umowy

Od 10 lat jestem zatrudniony w Firmie Ewatex na umowę o pracę. Staż może may dla niektórych krótki. Oszczerstwa pod adresem Właścicielki firmy są wyssane z palca i zastanawiam się co ma na celu? Może szkalowanie firmy bo jest zagrożeniem na rynku dla konkurencji. Z pewnością jest ciekawą osobowością a co za tym idzie wiele firm zgłasza się do niej do współpracy. osoby zatrudnione w firmie od lat szanują Szefową bo z duszą prowadzić biznes. Zawsze można polegać na wsparciu współpracowników oraz jej mądrości biznesowej i kobiecej intuicji. Jednocześnie wiele osób może się poszczycić stażem znacznie dłuższym w zatrudnieniu jedna z nich 20 lat. Z wielką odpowiedzialnością polecam jako Pracodawcę.

Katarzyna

Podjęłam współpracę z Firmą w 2019 roku. Nie przypominam sobie aby Pani Dżona dołączyła do naszego zespołu stąd też nie zgadzam się z opinią. Polecam pracę tym bardziej, że otrzymałam pełne wprowadzenie i przygotowanie od całej kadry zarządzającej. Zatrudnione tu osoby współpracują od kilkunastu lat to chyba świadczy o tym z jakim Pracodawca mamy do czynienia.. Ja polecam dla mnie praca na lata..

Wojtek

@dżoana a jak atmosfera między pracownikami?

Dżoana

Szefowa przeklina notorycznie jak szewc. Atmosfera rynsztoka w tej firmie. Pracowałam 2 tygodnie. Nie wytrzymałam.

Kama
@Dżoana

Hej, no właśnie znalazłam ogłoszenie w sieci. Czy da radę zarobić te 3 tysiące?

Jarosław
@Kama

Dowiedziałaś się już czegoś na temat zarobków? W tym wątku panuje cisza, mam nadzieję że ktoś niedługo zechce odpowiedzieć na pytanie dotyczące wysokości wynagrodzenia w Ewatex.

Krzysztof
@Jarosław

Ja pracuję w Firmie Ewatex od 2020 roku i są zatrudnieni ludzie od wielu lat... Nie zgadzam się z opiniami Pani, która tu podobno pracowała przez 2 tygodnie bo nie przypominam sobie, że takową Panią widziałem w biurze?

Daro

św. Maksymiliana Kolbego 16 nad Galerią Kaliber. Praca polega na chodzeniu po Warszawie z ankietami dotyczącymi dostawców prądu. Obiecują wynagrodzenie 3-4 tys. ale jak będą wyniki w postaci dużej ilości podpisanych umów z klientem biznesowym. Nie ma umów - nie ma kasy. Tzn jest ale słaba. Jeśli masz tzw. ''gen sprzedawcy" i potrafisz wcisnąć wszystko każdemu to zarobisz dobrą kasę, jeśli nie to szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Dil3r Leasing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dil3r Leasing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dil3r Leasing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dil3r Leasing Sp. z o.o.?

Dil3r Leasing Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Parowcowa 6
    02-445 Warszawa