Opinie o Polski Fundusz Rozwoju S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polski Fundusz Rozwoju S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Fundusz Rozwoju S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Fundusz Rozwoju S.A. w Warszawa

Franek

Pseudo prezesiki , wyprowadzają geld. Kpina . Po co to jest. Za dawnych czasów -siedzieliby za kratkami. Nic nie robić i biorą kasę. okradają ten naród "ale te głąby i tak tego nie zrozumieją ". NEONÓWKA- TEŻ TEGO NIE ROZUMIEJĄ. Przerost biurokracji ogromny. Pajace bez skrupułów, niby katolicy. Nie bez przyczyny , powiedziano by polakom dać władzę- a sami się wykończą.

Irena
@Franek

A co takiego konkretnie robią, że piszesz, że nie mają skrupułów? Podasz jakieś konkrety?

Audyt

Ostatnio pojawia się sporo ogłoszeń do audytu. Warto aplikować? Powiększają audyt czy taka duża rotacja jest?

baśka
@@gosc

a mówi o powodach odejścia tych ludzi, czy wyłącznie o terminach tych odejść? bo tak naprawdę, jako aplikującego, nie interesuje mnie, kiedy poszli, ale dlaczego - to dużo mówi o organizacji ogółem

Compliance

Cześć, czy może ktoś opowiedzieć coś o zespole Compliance? Zastanawiam się nad aplikowaniem. Jaka jest atmosfera w zespole, jak duży jest zespół? Zarobki i premie? Bardzo proszę o opinie!

None
@Anonim

Masz rację, że ze "starymi" pracownikami tego departamentu bywa różnie. Najczęściej zajmują się donoszeniem na nowych do dyrektorki i patrzą jak ta ich "dyscyplinuje". Ubaw po pachy, a jakby co to nie oni.

QWERTY Nowy wpis

Cześć. W ogłoszeniu dla audytora jest napisane, że można pracować zdalnie ale też hybrydowo. Przy tym drugim wariancie czy taki model pracy będzie możliwy od samego początku? Interesuje mnie także układ dni. Ile z nich jest home office i czy samemu można elastycznie sobie je rozkładać?

zauważyłem, że ktoś wspomniał o podpisaniu lojalki. Czy to na każdym stanowisku opcja na nią występuje? chce aplikować na analityka w Departamencie Inwestycji. W tym przypadku jakie szkolenia są oferowane i na jakie terminy są te całe lojalki?

odp Nowy wpis

nic mi nie wiadomo o odstępstwach, w moim przypadku, jak było szkolenie jednodniowe to nie było umowy, ale już podczas wnioskowania i pozyskiwania zgód na studia podyplomowe była informacja o takiej umowie bodajże na rok (same studia poniżej 10k, nie wiem jak droższe) szkoleń poszukujesz sam z przełożonym i wnioskujesz

Pisaliście kiedyś coś o tym, że w audycie są rotacje, dalej występują czy może się to poprawiło trochę? Mam ofertę do niego i chce być na bieżąco. jeśli się nie ma ACA, ACCA, CIA to pomagają z tym na spokojnie? W opisie jest to tylko mile widziane

nick Nowy wpis

można się ubiegać o dofinansowania / finansowanie szkoleń przy podpisaniu lojalki na jakiś czas

nie w każdym departamencie jest źle, ale z wieloma wpisami tutaj się zgadzam i znajduję w nich bardzo dużo prawdy wszystko można ubrać w ładne słowa i sprzedać, jako sukces - dlatego dobrze wykorzystajcie rozmowę o pracę i dopytujcie o wszystko, na czym wam zależy, drążcie tematy i obserwujcie reakcje, słuchajcie uważnie potencjalnych przełożonych

@pracownik

Szczególnie trzeba uważać przy rekrutacjach do kadr, compliance i audytu. Ale kontaktu z nimi i tak nie unikniesz pracując w innych departamentach. Najlepiej omijać PFR.

Dyrektor działu p. Sebastian K. bardzo zblazowany. Rozumiem, że rozmowy są męczące, ale pan ewidentnie był znudzony. Mało tego - lepiej wiedział niż ja w jakim kierunku zmierza moje doświadczenie i co chcę robić w przyszłości. Pani rekruterka bardzo miła i uprzejma, super kobieta!

Pytali o samodzielność, podejmowanie decyzji, znajomość excela (mówili, że zweryfikują, pewnie w trakcie pracy), rozpatrywanie merytoryczne pism. Nie wiem czy dostałem pracę, pewnie nie, ponieważ już minęło ponad 2 tyg od rozmowy i nikt się ze mną nie skontaktował. Nie dostałem też maila. Także feedback kuleje, a szkoda.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak wygląda praca w Departamencie inwestycyjnym oraz inwestycji samorządowych na stanowisku analityka?

Witam, jest tu może ktoś kto aplikował już albo pracował jako specjalista ds. szkoleń i rozwoju? interesuje mnie jedna z ofert. zastanawiam się nad potencjalnymi widełkami, nie są wcale wskazane. Ze względu na zarobki warto próbować?

Audyt

@Audyt
@Audyt

W PFR ciągle rekrutują do audytu, bo jest duża rotacja. Podobno dyrektorka mało kompetentna i pozbywa się konkurencji. Od byłego pracownika wiem.

@@Audyt

Na tę rotację w dziale audyty ma spływ relacja z dyrekcją? Znajomy opisał jej sposób postępowania?

@gosc

Ciekawe co piszesz. Ona niedawno wróciła z urlopu macierzyńskiego. Ludzie sie zawineli częściowo przed jej powrotem lub zaraz po. Jedna osoba odeszła ostatnio to pewnie ta niezadowolona z nowej szefowej. Na rozmowie mówi otwarcie o rotacji. Brzmiała profesjonalnie.

baśka
@@gosc

Aplikowaliście do pracy w firmie Polski Fundusz Rozwoju S.A.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Doradca Klienta są korzystne?

Mariusz

Widziałem, że rekrutują do Departamentu Transformacji Energetycznej. Jakie opinie?

@Mariusz

Aplikować. W Departamencie Transformacji Energetycznej super ludzie i dyrektor.

Honorka

Na czym polega ten system mybenefit? I czy są jakieś dodatki finansowe? Bo przeczytałam o tym w ogłoszeniu na pozycje Specjalistka w Departamencie Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu i pierwszy raz sie spotykam z takim benefitem. No a też bym nie chciała, żeby było tak, że tylko sama pensja i jakieś dodatki, z których nie mam za wiele .

Franek

Irena
@Franek

Po rozmowie nawet nie raczą dać odpowiedzi, zero szacunku do kandydata już nie wspominając o śmiesznych zarobkach, szkoda nawet tracić czas na rozmowy z nimi

Compliance

@Compliance

Cześć, jeśli chcesz aplikować do Departamentu Zarządzania Zgodnością pod kierownictwem Doroty B. to serdecznie odradzam. Atmosfera wśród nowych pracowników jest ok, natomiast z pozostałymi pracownikami, którzy pracują dłuższy czas bywa różnie. Dyrektorka departamentu nie powinna zajmować takiego stanowiska z uwagi na brak szacunku do swoich pracowników, obgaduje pracowników na spotkaniach zespołowych, krzyczy na pracowników, co innego ustala na spotkaniach, a czego innego później oczekuje, rozsiewa wśród pracowników nieprawdziwe informacje i oczernia innych. Praca w tej firmie, a raczej departamencie to koszmar, wszyscy chodzą znerwicowani. Praca z Dorotą B. to jedno z gorszych doświadczeń w moim życiu zawodowym.

@Anonim

Czy ta atmosfera przekłada się jakoś na jakość wykonywanej pracy? W ogóle czy zarobki chociaż rekompensują te stresujące sytuacje?

Z całym szacunkiem - jeżeli pytasz czy PFR "rekompensuje te stresujące sytuacje" zarobkami to co masz na myśli? Że zatrudnia się coraz to nowych, żeby sobie dyrektor na nich mógł wyładowywać swoje frustracje? No to ja dziękuję za taką pracę i zarobki.

Zawiedziony
@Anonim

Niestety to prawda. Instytucja fajna, ciekawe projekty. Natomiast podejscie w tym Dep. fatalana. Dodatkowo razacy brak merytoryki.

None
@Anonim

Rozmowa w bardzo miłym tonie. Pani z HR oraz Manager działu bardzo sympatyczni.

Danuta
@Kandydat

A powiesz na jakie stanowisko aplikowałeś i czy rozmowa przebiegała w trybie zdalnym? Pytam, ponieważ widziałam kilka ofert pracy i piszą, że rekrutacja zdalna. Czy na rozmowie padły jakieś ciekawe zapewnienia ze strony firmy?

Karol
@Danuta

Moja rozmowa była zdalna

Weronika
@Karol

Długo czekałeś na telefon od momentu złożenia aplikacji? Ciekawe po jakim czasie można odbyć taką rozmowę?

Kandydatka
@Weronika

Otrzymałam telefon w ciągu 3 dni. Pani z HR zapytała o kilka kwestii związanych z doświadczeniem, motywacja itd. Nie zdecydowałam się na udział w projekcie ze wzgledu na brak możliwości pracy tylko w trybie zdalnym.

Kandydatka

Dzień dobry. Zastanawiam się nad aplikowaniem do Zespołu monitorowania ryzyka braku zgodności. Czy podzieli się ktoś swoja opinią o tym zespole?

MM
@Kandydatka

Zespół ok, ale duża rotacja, przeładowanie zadaniami, a zarządzanie samym departamentem dyskusyjne. Raczej nie jest to praca na stałe.

Julia
@MM

Mnie to by bardziej zarobki interesowały. Dobre są? Jakieś premie wchodzą w grę? Czy może to też jest powodem dużej rotacji?

A.

Nie polecam. Nie jestem już klientem, a firma nadal przetwarza bez mojej zgody moje dane osobowe, a na dodatek ignoruje wiadomości na ten temat.

Iza
@A.

A tak orientacyjnie to oni faktycznie mają praco to robić? Na jakiej zasadzie? Pytam, bo chyba gdyby było to niezgodne to raczej by się w ten sposób nie narażali i ciekawa jestem jakie są do tego podstawy prawne. Ktoś wyjaśni?

@Iza

Albo się to prawo ma albo się go nie ma, nie rozumiem, co to znaczy orientacyjnie. To są moje dane osobowe. Nie mogę nawet usunąć starego konta na ich portalu. Nawet Facebook na to pozwala. Od ponad pół roku niczego konkretnego nie mogę się od spółki dowiedzieć, a ja takie prawo mam, czyt. RODO.

Natalia
@A.

no i co, absolutnie nic nie da się z tym zrobić? ciężko mi uwierzyć. a może już to załatwiłeś? daj mi znać. W jaki sposób się z nimi próbowałeś kontaktować?

@Natalia

A Ty pracujesz w tej firmie i „neutralizujesz” złe opinie czy jak? Ciężko coś załatwić, jak firma nie odpisuje chyba, nie?

Tomasz

Dwuetapowa rekrutacja to mi się tu udało wychwycić a czy podczas tej rekrutacji pracownik ma do wykonania zadanie rekrutacyjne?

Józef
@Tomasz

Tak

Bronisław
@Józef

Trudne? Jak to oceniasz? Bo mam zamiar aplikować i trochę się stresuje przed takimi zadaniami.

@Józef

Cześć a jakie są zadania do wykonania na rozmowie?. Jestem po pierwszej rekrutacji . Jak wygląda drugi etap?. Też chciałam się podpytać o zarobki aplikowalam na Młodszego Doradcę Klienta. Czy dużo jest nauki ? Jak atmosfera. ? Może ktoś by mógł się bardziej szczegółowo wypowiedzieć ? Pozdrawiam wszystkich pracowników :)

@Ania

Cześć. Zadania są różne, dużo zależy jak się wypadnie na rozmowie o co jeszcze pozostaje do sprawdzenia. To co liczy się w PFR to umiejętność radzenia sobie z niestandardowymi sytuacjami, wielozadaniowość. Nauki jest dużo, tak naprawdę nigdy się nie kończy :) ale jest do tego przestrzeń :) Najważniejsze jest to, że po kilku latach w tej pracy nie idzie się do biura z przymusu. Naprawdę lubimy tu być, nikt. Obecnego zespołu nie jest wypalony, nie ma rotacji. Tworzymy faktycznie trwały zespół od lat a on tylko rośnie :) jeżeli ktoś szuka pracy z wyzwaniem ale stabilnej, bez obawy o jutro to PFR jest dobrym miejscem. Możecie pisać, że HR się nie spisał bo odrzucił kandydaturę, ale wierzcie mi, że robi świetną robotę. Tutaj naprawdę pracują ludzie niekonfliktowi, wspierający. Nie ma wyścigu szczurów. Lubimy swoje towarzystwo.

Natalia

Brałam udział w rekrutacji do PFR. Na rozmowie rekrutacyjnej Pani zapewniała że dostanę odpowiedź w przeciągu najbliższych dni. Niestety nie dotrzymała słowa, do dnia dzisiejszego żadnego kontaktu, zero, totalne olanie kandydata. Jeśli tak wygląda praca w PFR, to dobrze ze tam nie wylądowałam.

Kinga

Cześć chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku doradcy call center. Jakie są zarobki na tym stanowisku i jakie obowiązki? Jak atmosfera w pracy.?proszę o opinie :)

Iza

jakas opinia z pracy jako specjalista w zespole rozwoju innowacji samorządowych? pytam o nią, bo widzę, że ogłoszenie wrzucili i w sumie ciekawa jestem jak w praktyce praca by wyglądała. stawka ostateczna to jaka będzie? i odnośnie tych feedbacków... naprawdę nikt nigdy negatywnego nie otrzymał?

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Fundusz Rozwoju S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Fundusz Rozwoju S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Fundusz Rozwoju S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Fundusz Rozwoju S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Fundusz Rozwoju S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Fundusz Rozwoju S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Fundusz Rozwoju S.A.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Książęca 4
    00-498 Warszawa

Polski Fundusz Rozwoju S.A.