Rafamet

Kuźnia Raciborska

Opinie o Rafamet

Fredo

Szkoda że firma płaci podwykonawcą z kilkumiesięcznym opóźnieniem i jeszcze szuka dziury w całym

Agata
użytkownik zarejestrowany

@Chop_z_TurzaWidzę, że byłeś bardzo zadowolony z pracy w firmie. Czy dalej jesteś jej pracownikiem? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach oraz o tym co sprawia, że masz takie pozytywne zdanie o Rafamet jako pracodawcy.

aa
użytkownik zarejestrowany

Serio @TTT macie tak duże stawki?! Wiem, że na imprezach masowych zawsze dają więcej ale w mojej aktualnej firmie to na pewno nie jest 15 brutto..wow jak dla mnie to nie macie za bardzo na co narzekać. Dajcie znać tutaj kiedy zwolni się jakieś miejsce koniecznie

Chop_z_Turza

Potwierdzam! Super firma!

Ciekawy

Firma zatrudnia dobrych fachowców - chodzi oczywiście o stanowiska robotnicze. Jednak niektórzy z nich powinni skupic się lepiej na robocie niż opowiadaniu co widzieli w oknach współpracowników. Brak kultury i nic więcej..

zosia
użytkownik zarejestrowany

odnośnie jednego z poprzednich wpisów, ja własnie wysyłając cv chcę mieć podane konkretne stanowiska o które rozpocznę walkę. w ciemno to gra tylko stevie wonder. orientujecie się drodzy forumowicze jakie są obecnie w tej firmie stanowiska pracy do wzięcia i ile na nich mogłabym netto zarobić miesięcznie?

bobo

Czy są jakieś oferty pracy w rafamecie dla inż.?? Można złożyć tylko samo CV bez konkretnego wskazania stanowiska

gladki

Jak ci praca w Rafamecie szkodzi, to się zwolnij, oo chodzi?

zachodnian

trzeba sie z tym liczyc ze w nowoczesnym procesie produkcyjnym, coraz mniej ludzi bedzie pracowalo w produkci,a coraz wiecej w jej obsludze.Takie jest prawo racjonalizacji i postepu technicznego Coraz mniej bedzie potrzebnych w produkci po wykstalceniu podstawowyn, a coraz wiecej po srednim.

gapcio

O jakich bajkach mówisz?

tech

jak w te bajki opowiadane przez Prezesa wierzą inwestorzy?

ta firma balansuje na krawędzi opłacalności dwa ostatnie kwartały pod kreską

wiesiek
@anonim 13.11.2009, 20:58
ta firma balansuje na krawędzi opłacalności dwa ostatnie kwartały pod kreską

prezes tylko jest krętaczem :-( a pozostali ok

olbrzymi przerost zatrudnienia w administracji i obsłudze

tokarz

socjalizm w pełnym szyku (śląskim ja za gierka)

tool

Jesli to jest porządna firma, tzn, ze kolego nie wiesz nic o solidnosci! Czasy PRL tam nigdy nie przemina! Firma jest skansenem techniki i zarzadzania!

kirkiz
użytkownik zarejestrowany

Solidna firma produkcyjna. Przyjazna atmosfera i dobry zakład do przyuczania

Zostaw opinię o Rafamet - Kuźnia Raciborska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafamet