ESAB Sp. z O.O.

Katowice

Opinie o ESAB Sp. z O.O.

Rob

Żałosna firemka, wyzysk, chamstwo, nieliczenie się z ludźmi. Kierownictwo trzyma się jak może bo chce doczekać do emerytury, sfrustrowani pracownicy donoszą jeden na drugiego:( tam pracować to pogodzić się z niefajnym życiem

zbyszek namiar

pracowałem tam niggy w życiu nie spotkałem takich chamów i pijakłów wszyscy pili szczególnie Zbyszek z namiarowni gbór i cham z wąsem

koko
@zbyszek namiar 25.01.2017 00:01

Ciekawe jaki dureń to napisał......

Miś

Wiesz co Ada jest taka rzecz, że genralnie ESAB Sp. z O.O.jest całkiem spoko, przed wysyłaniem do nich CV bardzo dużo się wczytywałem na forum i muszę teraz powiedziec, że naprawdę jestem pewny, że w tej pracy wszystkim się spodoba, gwarantuje, niezależność

bono

Czy ktoś moze napisać jak sie pracuje?

Zostaw opinię o ESAB Sp. z O.O. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESAB Sp. z O.O.