Dumat Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dumat Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Tak wygląda mi z ogłoszenia, że kierownik utrzymania ruchu sam też naprawia maszyny. Ilu Was w zespole jest, np. na jednej zmianie w UR? Jakie macie zarobki? Może się od pracowników dowiem tego, co się podziało z poprzednim kierownikiem. Chyba był jakiś, przecież zakład nie od wczoraj działa :3

Robol Nowy wpis

Pracowałem jakiś czas temu, ale musiałem uciekać po paru latach. Pojawiły się problemy skórne i niech to da wam (kandydatom) do myślenia. Po paru tygodniach od zakończenia pracy, skóra jak nowa.

Na stronie firmy z aktualnymi ofertami pracy są 2 ogłoszenia, gdzie nie ma podanych żadnych szczegółów, jest tylko prośba o wysłanie CV na podany adres e-mail. Czy w związku z tym mógłby ktoś podać trochę szczegółów odnośnie pracy jako tokarz? Jakiego doświadczenia wymagają? Czy już na start jest umowa o pracę? Próbna? Jakie widełki?

W internecie znalazłem ofertę pracy na stanowisko kierownika utrzymania ruchu. Z tego co czytam w ogłoszeniu, nie jest to praca zmianowa. W jakich godzinach się tutaj pracuje? Poza tym, wspomniano, że jest tu możliwość rozwoju zawodowego. Czy to oznacza, że awans na wyższą posadę wchodzi w grę? :P Jeśli tak, to po jakim czasie od zatrudnienia? :) Rozjaśnijcie, jak to wygląda, bo przymierzam się do zaaplikowania. :P

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Dyrektor techniczny w firmie Dumat Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Jakub

@Pracodawca Chciałem zapytać na jakie warunki socjalne można liczyć w Państwa zakładzie które są podane przy ogłoszeniach na państwa oficjalnej stronie ? Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi

@Jakub

A jakie ogłoszeni cie interesuje? Bo widziałem że szukają tokarza, frezera, elektronika i dodatkowo pracownika cynkowni. Faktycznie napisali że bardzo dobre warunki socjalne, ale nie wyjaśnili co wchodzi z ten zakres. Sam chętnie bym się dowiedział bo chce aplikować na tokarza. Ubrania robocze dają na pewno. Jakbyś był na rozmowie to napisz co się dowiedziałeś.

Jovi

Na elektronika jakie warunki? Gdzie widziałeś ogłoszenie?

Ilona

Widzę, że firma szuka aktualnie pracownika biurowego/handlowca. Był ktoś już może na rozmowie? Albo dostał zaproszenie i może opowiedzieć coś więcej o szczegółach zatrudnienia? W ogłoszeniu jest napisane, że dostaje się umowę o pracę, ale nic nie ma na temat zarobków. Ktoś jest w stanie napisać widełki?

@Ilona

Dzień dobry, to ogłoszenie jest już nieaktualne. Znaleźliśmy właściwą osobę na to stanowisko. Obecnie szukamy tokarza. W przypadku zainteresowania, zapraszam.

Bartosz
@Dumat Sp. z o.o.

To musi być osoba z dużym doświadczeniem czy absolwenci po szkole też są mile widziani na rekrutacji? W razie co można liczyć na przyuczenie i wdrożenie na początku pracy?

@Bartosz

Dzień dobry. Absolwenci zawsze mile widziani. Podstawy oczywiście są niezbędne, ale przyuczenie jak najbardziej po stronie firmy. Jeszcze w kwestii absolwentów - Dumat nie raz zgłaszał swoją gotowość do zatrudniania absolwentów na stanowiska tokarzy, frezerów, czy elektryków. Odbywały się nawet w tej sprawie spotkania z przedstawicielami szkół z Mysłowic, czy Sosnowca. Niestety nigdy nie otrzymaliśmy żadnych propozycji kandydatów ze strony szkół. Pozdrawiam.

Danuta
@Dumat Sp. z o.o.

Czyli można się do Państwa zgłosić również na praktyki będąc uczniem? Czy tylko absolwenci mogą próbować?

@Danuta

Dzień dobry. Obecnie, z tytułu rosnącego zapotrzebowania związanego z wykonawstwem części zamiennych na potrzeby własne, szukamy osób, które już mają pewne doświadczenie w zawodzie. Jeżeli chodzi o ewentualne praktyki, to proszę pytać w okresie około wakacyjnym. Pozdrawiam.

Anatolij

Ciekawa firma, dają ogłoszenie o prace. Wysylasz CV, ale zero odzewu. Mija krótka chwila i ponownie to samo ogłoszenie na to samo stanowisko pracy, znowu wysylasz CV i info że odrzucone. I tak sytuacja ma sie kilka razy. Pytanie, czy firma wystawia ogłoszenia dla żartów? Czy szukają niemożliwego?

@Anatolij

Dzień dobry. Szukamy właściwej osoby na właściwe stanowisko, co nie jest łatwe. Tak samo jak nie jest łatwe zaprosić na rozmowę wszystkich, którzy prześlą swoje CV, za co z góry przepraszamy.

Anatolij
@Dumat Sp. z o.o.

no widzę oferty wiszą na pracuj.pl powodzenia w poszukiwaniu "wlasciwych" osób

@Anatolij

Ogłoszenie jest już nieaktualne. I bardzo dziękuję za zainteresowanie, ale właściwa osoba została już znaleziona. Obecnie szukamy tokarza. W razie zainteresowania, zapraszam.

Janusz
@Anatolij

Oj to niedobrze ;/ A próbowałeś się z nimi skontaktować żeby się dowiedzieć czegoś na ten temat?

Wombat

Chcesz mieć całą dobę metaliczny zapach w nosie i zero wolnego w weekend, to polecam!

Niewybredny
@Wombat

O stary to ty jakiś delikatesik jesteś. Kopalnia odpada bo byś w nosku ciągle węgiel miał, w hucie znowu stal, w piekarni mąkę, w rzeźni zapach mięsa. Nadgodziny też ci nie pasują. Proponuję bibliotekę albo może woźnego w szkole?

Urszula
@Niewybredny

(usunięte przez administratora)Nie ma możliwości jakoś temu przeciwdziałać, zabezpieczyć ten nos?

W Dumacie jest kilka hal. Ale tak, praca wymagająca fizycznej sprawności i siły nie jest dla wszystkich. To oczywiste.

Byly pracownik

Nie polecam tego zakładu zero bhp tylko ilość zgrzanych siatek się liczy aby norma była i to ta największą żeby zarobić podczas kontroli przez pip co niektóre maszyny zostają rozebrane a po kontroli spowrotem złożone i ogien bo trzeba nadrobić materialu przez czas który maszyna stala dużo jeszcze mógłbym pisać ale najlepiej się samemu przekonać jeśli ktoś ma ochotę

Bożena
@Byly pracownik

Zero bhp czyli też nie macie ubrań odpowiednich od pracodawcy?

@Bożena

Jeżeli komuś brakuje osobistych środków ochrony BHP, powinien zgłosić taką potrzebę swojemu Kierownikowi/Mistrzowi/Majstrowi. Jeżeli ktoś czuje potrzebę dodatkowych szkoleń z zakresu BHP, powinien zgłosić się do Głównej Kadrowej.

@Byly pracownik

Praca "akordowa" polega na uzyskiwaniu odpowiednich ilości sztuk produktu w danej jednostce czasu. Może Pan tego nie zrozumiał i stąd jakieś nieporozumienie. Rozmontowywanie zgrzewarki w trakcie wizytacji Kontrolera PIP? Cóż, tego już nie da się traktować poważnie. Pozdrawiam.

Rozczarowany
@Bożena

Nie wtrącaj się! I tak nigdy nie będziesz tam pracowała, to po co niuchasz?

Paulina

A ile można zarobić na weekendach? Jakoś lepiej niż na tygodniu? ;)

Paulina

A od poniedziałku do piątku pewnie najniższą? :P

Nie polecam!!! Szkoda zdrowia a w tym zakładzie dużo się go zostawia (usunięte przez administratora) i tyle

Alicja
@Paweł

Tylko zdrowie fizyczne czy też psychiczne? Może głupie pytanie, wybacz :D Masakra z takim miejscem, długo tam wytrzymałeś?

@Alicja

Pani alicjo pracuje pani w biurze my pracujemy na produkcji jest bardzo źle bardzo nie

Tu nawet wypłata nie może być na czas masakra z ta firmą

Alicja
@Paweł

A to pierwsza taka sytuacja czy często się zdarza? Zadzwoń gdzie trzeba, może są jakieś opóźnienia albo problemy z systemem. Różnie to bywa :)

Bartosz

Dumat szuka pracowników do obsługi linii produkcyjnych, elektryków i hydraulików. Jakie umowy są proponowane nowo przyjętym pracownikom? Można dostać kontrakt na czas określony, czy na początek zlecenie? Okres próbny obowiązuje każdego pracownika?

Dorian

Interesuje mnie jak wygląda rekrutacja na operatora zgrzewarek? czego wymagają?

Zostaw merytoryczną opinię o Dumat Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Dumat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dumat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dumat Sp. z o.o.?

Dumat Sp. z o.o.