Polska Ekologia Sp. z o.o.

Opinie o Polska Ekologia Sp. z o.o.

pani k
użytkownik zarejestrowany

a takie pytanie poleko hurtownia to jest w końcu to samo co Polska Ekologia Sp. z o.o.? odpiszcie plis

gargamel

Tylko to nie jest umowa o prace, a własna działalność. Odlicz koszy ZUS plus podatki i masz 500 netto na miesiąc. Powodzenia za taką stawke.

jeśli mowa o Polskiej Ekologii współpr. z Sunex, to jest to firma fatalnie zarządzana. Częste usterki produktów, opieszałość i brak realizacji reklamacji... nie można dodzwonić się do przedstawicieli, bo tam są ciągłe rotacje. Zero szacunku dla pracowników i klientów. Przestrzegam!

Zostaw opinię o Polska Ekologia Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Ekologia Sp. z o.o.