TBI Technology Sp.zo.o.

Racibórz

Opinie o TBI Technology Sp.zo.o.

Ciekawy

Jak wyglądają zarobki w TBI ?

praca TBI

Witam, Zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na praca@tbitech.pl. Na pewno warto!!!

poszukiwacz

Witam, Znalazłem niedawno ogłoszenie na stanowisko Logistyk do firmy TBI. Czy ktoś mógłby w skrócie opisać czy warto ? wyścig szczurów ?

Nikuś

Pracuję w TBI od trzech lat, praca w fajnej, milej atmosferze, zarobki w porządku, dlatego zamierzam tu zostać na dłuższy czas.

Świeżak

Pracuję w TBI od niedawna, ale mam nadzieję, że zostanę na dłuższy czas, przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy, uważam, że jest to firma, w której dużo się nauczę.

pracuś

Fucha i zarobki są w porządku, więc do roboty chodzę chętnie.

Marta

Jak cześć z Was słusznie zauważyła, firma na bieżaco aktualizuje oferty pracy. Poszukują osób do działow sprzedaży ale i zarówno pracowników fizycznych. To chyba najczęstrze oferty? Jakie panują srawki na tych stanowiskach, chodzi mi o podanie kwot netto

Były serwisant
@Marta 24.07.2017 10:46

Marta. Firma faktycznie poszukuje cały czas pracowników bo rotacja tak wielka że szkoda gadać. ( usunięte przez administratora )Trzymaj się od tej firmy z daleka.

spoko robota

Zarobki ok, ale wiadomo, że chciałoby się zarabiać więcej :). Szkolenia są prowadzone bardzo dokładnie i rzeczowo. Ogólnie to jestem zadowolony.

Martuśka

Jako pracodawcy daję im ocenę 4+. Fajna atmosfera, dobry kontakt z szefostwem i szansa na rozwój. Z przyjemnością chodzę do pracy.

Robert

Byłem przedstawicielem w TBI, przy dobrych wynikach dobra kasa, jeśli ktoś ma zacięcie sprzedawcy z czystym sumieniem polecam

Marian K

Jestem pracownikiem TBI Technology, atmosfera pracy bardzo dobra, zarobki w porządku, jestem zadowolony, polecam jako pracodawcę.

Solidarność z Wieśkiem

Chyba prawda boli, ponieważ brakuje jednej z ostatnich opinii. Czyli dobra zmiana trafiła również na tą stronę.:) Wszystko co było w wykasowanym poście to prawda.

SS

Witam Pana czy mozna prosić o kontakt tel, mailowy w celu potwierdzenia obaw jakie tu sa pisane. Moj mail info@bud-masz.com.pl Zamierzam kupic od nich tokarke.

bob

Pracowałem tam jakiś czas temu i z informacji znajomych, po 2 latach nie ma tam nikogo ze starej ekipy. O czymś to świadczy. STRASZNA ROTACJA. Zarobki marne, (usunięte przez administratora) Szkoda własnego czasu i zmian pod nich bo i tak się nie opłaci. Firma dobrze wygląda - i to tyle z pozytywów.

praca TBI

Firma na bieżąco aktualizuje ogłoszenia o pracę na swojej stronie internetowej... http://www.tbitech.pl/pl/5,praca.html

pola

hej! jak obecnie u nich wyglada sprawa z praca konkretnie?

racibórz

wiadomo, zwłaszcza, że mechanicy doceniani są po swoich umiejętnościach - aczkolwiek wydaje mi się, że ta oferta już wygasła, ale jak ktoś dalej szuka pracy to polecam przeglądać gowork ;)

Kjn

Umowa o pracę to duży plus mam.tylko nadzieje ze na każdym stanowisku tak jest i np jako mechanik musisz mieć odpowiednie wykształcenie techniczne tutaj

ta daaam

o rany, skoro zatrudnienie na mechanika odbywa się w ramach umowy o pracę @racibórz, to chyba też się nimi zainteresuje. Taka stabilność to podstawa sukcesu.

klient

Nie wiem dlaczego firma TBI ma takie złe opinie. Był u mnie jakiś czas temu handlowiec Michał, super fachowiec. Dzisiaj próbowałem znaleźć kontakt do niego ale już nie ma żadnego Michała w TBI. Aż taka rotacja?

racibórz

tamta oferta faktycznie jest już nieaktualna, jednak teraz poszukują mechanika i serwisanta obrabiarek CNC :) oba stanowiska na podstawie umowy o pracę i na pełen etat :)

Marek

to dobrze, że umowa na start jest jedynie próbna. Według mnie dawanie od razu umowy o pracę jest ryzykowne, przecież ludzie są różni @soniak. Szkoda, że ta oferta już nieaktualna

pola

z tym zleceniem jest różnie, raczej na start dają umowy normalnie na okres próbny a potem umowa o prace i tak samo jako serwisant widze, że prawdopodobnie jest.

soniak
@pola 02.02.2016 18:46

jeśli chodzi o pracę w TBI to widziałem , że od niedawna poszukują w sumie serwisantów obrabiarek w raciborzu. Tylko , że tak jak piszecie chyba najpierw jakaś próbna umowa

sonja

tez slyszalam ze kogos szukaja i interesuja mnie konkretne informacje. przede wszystkim jaka umowa- praca czy zlecenie. szef jaki jest kazdy wie ale to pracownicy tworza klimat. ktos cos?

wlkp

Tbi tools szuka na wielkopolskę przedstawiciela. Wymagają znajomości języka angielskiego, ciekawe po co, by sprzedawać wiertła w Ceglorzu? Ma ktoś dane typu podstawa netto, rodzaj auta, plany realne do zrobienia? Podobno szef nieciekawy.

były pracownik

Pracowałem kilka m-cy w TBI na stanowisku Regionalnego Inżyniera Sprzedaży, jednak nie podołałem. To chyba nie praca dla mnie. Koledzy z działu, którzy stale sprzedają maszyny zarabiają naprawdę bardzo duże kwoty, często 5 cyfrowe. Praca fajna, ale nie dla wszystkich. Kontakt z szefostwem naprawdę ok. Wymagania są duże, ale miałem pełną swobodę do działania. Jak ktoś ma predyspozycje do bycia handlowcem, to szczerze polecam!

Zdziwiony

żałosne warunki na stanowisku pH? Hmmm...widać kolego, że nie zależy Tobie tylko na pracy jako pracy. Odbębnić 8h i do domu. Tu się płaci za wyniki a nie za obijanie i lenistwo. Zarobki są na wysokim poziomie i bez ograniczeń. Sprzedajesz - zarabiasz. Nie sprzedajesz - szkoda twojego czasu.

Polak

byłem na rozmowie na stanowisko PH: warunki ktore proponują są tak żałosne, ze jak usłyszałem o podstawie to się uśmiechnalem i podziękowałem za rozmowę.... to tragiczne, że poważna firma oferuje takie warunki pracy.... szkoda czasu i paliwa na wizyte w tej firemce!

cnc

do programing setter. zapewne chodzi o Pana Marka. jest młody ale wie o czym mówi i potrafi przekazc tą wiedzę. tez jestem ciekaw czy podjął pracę w Tbi.

były pracownik

Pan z Wrocławia to faktycznie jedyny człowiek, który się na tym wszystkim zna, firma bez niego praktycznie by nie prosperowała. Oczywiście nie jest stałym pracownikiem TBI, i wcale mu się na dzień dzisiejszy nie dziwię. Jeśli się da trzeba z TBI wyciągnąć ile to tylko możliwe. Innych przywilejów ta firma nie może zaoferować.

Michał

Aktualnie jest kilka ofert pracy, z tego co widziałem to szukają handlowca i serwisantów. Mój znajomy tam pracuje i jest zadowolony. Firma ma potencjał, ale niestety jak to w Polsce bywa jest hejtowana. Nie oszukujmy się każdy by chciał zarobić, ale się nie narobić.

kandydat

cały czas szukają serwisantów, wysyłaj papiery. Słyszałem od znajomego że firma idzie do przodu jak torpeda ale mają problem z kompetencją pracowników serwisu.

Serwisant

Witam. Jestem młodym serwisantem CNC, pracuje w obecnej firmie na utrzymaniu ruchu i chciałbym zmienić prace. Zastanawiam się nad TBI, bo podoba mi się praca serwisanta w terenie. Ogólnie jestem z wielkopolski. Nie mam jeszcze rodziny więc jestem skory do częstych wyjazdów. Powie mi ktoś czego mogę się spodziewać w pracy serwisu TBI i jakie zarobki mogę osiągnąć?

wypadlem

warunki finansowe bardzo dobre, umowa o pracę ale nie dałem rady z tempem

Klops

Szczerze? Praca w TBI Technology to wyścig szczurów - albo nadążasz albo Cię nie ma. Na szczęście co mądrzejsi to się zwalniają. Płacą w terminie, z tym nie ma problemu, gorzej ze słownością - jedno obiecują, drugie robiąą. Ogólnie nie polecam jako pracodawcę, muszą się jeszcze wiele nauczyć jeżeli chodzi o szacunek do pracowników.

robert

pracowałem w tej firmie dwa lata temu nie nirzekam było dobrze pan c jest spoko tylko to pracownicy nie wiedzą czego chca jak bym mi zproponowali pwrót do firmy tobym wrócił można się tam czegoś nauczyć bo firma jest naprawde super

jojo

witam mam pytanko, ile zarobi operator cnc w tej firmie? tak mniej wiecej ile na reke? z góry dzieki za odpowiedz, pozdrawiam

derka

szefostwo wymagajace i jak wszedzie raz jest dobrze, raz źle ale ciągną firmę niesamowicie do przodu. Czuć ze im zależy a kase pakują w firmę i nie ciągną dla siebie

lukas

Atmosfera OK, zarobki jak człowiek się odpowiednio wykaże to są na wysokim poziomie. Nie ma żadnego wyścigu szczurów i można śmiało polecić firmę TBI jako porządnego i zaufanego pracodawcę.

rafał

obecnie mają tylko dwie dostępne oferty na przedstawiciela handlowego i serwisanta obrabiarek w TBI

Zofia

Zatrudniaja na umowe o prace ludzi niepelnosprawnych z grupa inwalidzka jest taka mozliwosc czy nie koniecznie??

tbi

Z tego co widzę to z pracy wywalają dopiero po specjalnych wynikach - się musiałeś postarać.

Zostaw opinię o TBI Technology Sp.zo.o. - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TBI Technology Sp.zo.o.