Sequoia Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Sequoia Sp. z o.o.

Tymon

Czy sytuacja wyjaśniła się w firmie? Jest jakaś poprawą czy może inne rozwiązanie zostało zastosowane?

Joanna

@Kk masz na myśli plany przejęcia firmy przez Maspex? Dostaliście informacje co po przejęciu czeka pracowników Sequoia?

Joanna

Pracujesz w Sequoia? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia na jakie mogą liczyć pracownicy. Jakie benefity obecnie oferuje pracodawca?

Kk
@Joanna 05.04.2017 09:31

Można powiedzieć,że firma już nie istnieje... wielki żal...

Je

Bankrut

Romek

Przedstawicieli Farmaceutycznych poszukują na już.

Edward

Lili - myślę, że im chodzi o narzędzia na jakich pracujesz. :) O GPSy itp. :) pozdrawiam.

lili

ok Panie (usunięte przez administratora), więc jeśli ktoś szuka pracy jako PM, a to oznacza że nie boi się ciężkiej pracy, to uważam że powinien być usatysfakcjonowany, tym bardziej że rynek pracy w tym zawodzie już niewiele jest w stanie zaoferować.. Pewnie są jeszcze lepsze firmy ale uważam że jest także znacznie więcej gorszych.. Mam nadzieję że pomogłam, powodzenia

lili

Firma dba o swoich pracowników także w okresie Świąt, reszty każdy się dowie na rozmowie :) PM

lili

firma naprawdę w porządku, jeżeli są negatywne komentarze to tylko od osób które straciły lub nie dostały pracy w tej firmie..

jola

Jak w ogóle wygląda sytuacja ze sprzedażą produktów tej firmy?

repik

ile ta firma może zaoferowac niedoświadczonemu repowi? 3tys netto da radę?

nick

Bzdury piszecie, kwota ustalona podczas rozmowy = na umowie. Jeśli chcesz zarobić musisz pracować. Dla doświadczonych repów i nie tylko; za darmo boli gardło. Więc jeśli ktoś szuka frajera na rynku, ktory zapłaci mu za siedzenie z (usunięte przez administratora)w domu, to niech szuka dalej. To tyle w tym temacie.

doswiadczony

Ciekawe pytanie jak z tymi zarobkami na co można liczyc bardziej 2000 do 3000 czy 3 do 4 tys na lapke ... bo obawiam się żeby nie przestrzelić doświadczony rep

Szukajacapracy

Witam Chciałabym zasięgnąć aktualnej opinii o firmie Sequoia. Czy mógłby ktoś napisać ile wizyt dziennie trzeba zrealizować, czy często organizowane są szkolenia? Oczywiście będę wdzięczna też za podanie realnych zarobków (dla osoby bez doświadczenia jako PM), jaka jest flota?

stefan

Rozbawiło mnie mocno twoje pytanie 2300 to lepiej idź do McDonald ;), firma cyfra, przerabia i wysysa energie, są ludzie, którzy dobrze się odnajdują ale dla doświadczonych PM nie polecam, chyba że jesteś w czarnej D.

Hela

Witam. Miałam "przyjemność" pracowac z panem (usunięte przez administratora) w innej firmie. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na jego temat:(usunięte przez administratora)

new

mozna prosic o jakies konkrety? jaka podstawa? netto jakie auto? jak duze tereny? ile wizyt i jakie? Pozdrawiam

Ja

Pan(usunięte przez administratora) mily i kulturalny jesli czegos potrzebuje w innym wypadku drzyjcie niebiosa bo patrzy tylko na swoj zacny ()*(). nie potrafi zarzadzac (rzadzic jak najbardziej), moze jako pm sie sprawdzal ale jako dm to totalna porazka, ale nie ma co sie dziwic jesli nie ma do tego wyksztalcenia.

A.

Pracuję już jakiś czas w SQ i ze swojej perspektywy muszę powiedzieć, że stawka na którą się ze mną umawiali nie zmieniła się w trakcie podpisywania umowy i wszystko było ok ,uważam że w tej kwestii można się dogadać, a po jakimś czasie przepracowanym w tej firmie można tez liczyć na podwyżkę. Chciałabym tez wybronić jak go tutaj nazwano " (usunięte przez administratora)"jest to miły i kulturalny człowiek, bardzo zaangażowany w swoją pracę. Łatwo jest kogoś oczernić pisząc kilka złośliwych słów w internecie w dodatku nie podając swoich danych, dlatego zainteresowanych pracą w tej firmie polecam inne bardziej wiarygodne źródła informacji, tyle w temacie.

ita

ja pracuję w tej firmie od ponad pół roku. Co do kosztów pamiętam że zostały mi zwrócone jak podpisałam umowę, czyli tradycyjnie, jak wszędzie. Warunku umowy dokładnie odpowiadały ustaleniom więc nie miałam wątpliwości z podpisaniem. Praca nie jest łatwa, to fakt. Wymaga sporego zaangażowania, ale dziś ciężko znaleźć miejsce gdzie pensja będzie przyzwoita a pracodawca nie będzie cisnął. Jeżdżę KIAnką, mam nowy telefon. Jest dobrze. A co najważniejsze nie stresuję się czy firma jutro się nie zwinie.

Vik

Inna kwota przy podpisywaniu umowy to typowa zagrywka tej firmy. Dlatego radzę omijać(usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

obcy

O nalotach nie slyszałem , ale reszta by się zgadzała....

Hej przykre, ale pierwsze słyszę żeby były zwroty kosztów podczas rekrutacji(tym bardziej bez zatrudnienia)..... chyba trochę naciągasz fakty. Firm na rynku farmaceutycznym jest dużo może któraś z nich spełni twoje oczekiwania $$$ w 100% ..... ja tam wysyłam,z rynku opinie o nich nie są najgorsze.

KONRAD

Nie napiszę jak się pracuje w Firmie???? nie wiem !! Wiem jednak iż ustaliłem kwotę na rozmowie jaką miałem zarabiać , a gdy miałem podpisać umowę okazało się iż kwota jest sporo niższa od ustalonej , po zapytaniu czemu jest niższa dostałem odpowiedz, iż będę zarabiał tyle ile chciałem jak będę brał premię lub oczywiście mogę nie podpisywać umowy \"czego nie zrobiłem\" Natomiast Koszty jakie poniosłem nie zostaną mi zwrócone bo nie jestem pracownikiem. Jednym słowem firma(usunięte przez administratora)z terenu LUBLINA. Życzę mu by kiedyś został on tek przerobiony ,jak on to robi - świat jest mały i czasem przewrotny. Pozdrawiam szukających pracę.

Prawda
@KONRAD 26.05.2012 21:26

Firma z nazwy OK, ale bazy lekarzy masakra - same ulice !!!, kompletny bałagan, testy co 2 tygodnie on-line, ale ludzie do wymiany, zamiast pomagać przedstawicielom to utrudniają życie (brak ofert, skrypty nie uporządkowane,- oni myślą że ktoś to czyta !!! ale najlepsze są maile od szefostwa - nadają się do sądu ... czegoś takiego w żadnej firmie nie ma ... ostatnie "rozporządzenie" to dopiero hit ... a najlepszy top ten "kierownik" z lublina p. ( usunięte przez administratora ) - facet ma jeden proces w sądzie pewnie będzie miął więcej ... sam się o to prosi ... Cała reszta którą opisano wcześnie o tym "gostku" to prawda "zero kompetencji, cwaniak" ale przyjdzie jego KONIEC - sąd to nie przelewki ... odradzam ... może jak zmieni się podejście zarządzających. Póki co masakra. A i nie wspomniałem o 12 godzinach pracy tam to normalka ... Zatrudniają ponoć przez Radfarm.

Zostaw opinię o Sequoia Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sequoia Sp. z o.o.