Sequoia

Opinie o Sequoia

zaangażowana

No i cóż mam napisać o Firmie, w której szef oczekuje czegoś więcej od pracownika niż robienia wyniku....a po tym jak człowiek się stara i naprawdę wykazuje stwarzając super wizerunek Firmie- przyjeżdża z informacją o nie przedłużeniu umowy??? NIc dobrego!!! Leki drogie, odbierane przez lekarzy jako zbędne, drogie i chwilowo w tzw. trendzie. Jestem sumiennym i naprawdę dobrym pracownikiem- a tu spotkało mnie upokorzenie i ...ogromny niesmak po tym etapie mojego rozwoju zawodowego. Pozdrawiam wszystkich rozsądnych!!!

Zostaw opinię o Sequoia - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sequoia