Opinie o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sequoia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sequoia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

Iza

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na forum?

fda
@Iza

tak, jest. mianowicie to, ze cenzurujecie wypowiedzi na różnych firmach - m.in na pierre fabre. dziękuję dobranoc

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w Sequoia? Czy są prowadzone aktualnie nowe rekrutacje do firmy? Jeśli tak, to na jakie stanowiska? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Czy warunki zatrudnienia na tych stanowiskach są satysfakcjonujące? Jaka atmosfera panuje w trakcie rozmowy o pracę? Myślę, że osoby poszukujące pracy w branży byłyby zainteresowane tego typu informacjami.

NieDlaZj.bów

za dużo korporacyjnych zje.ów

@Weronika, czy w raz ze zmianą sytuacji w Sequoia Sp. z o.o., zmieniły się także warunki zatrudnienia, które mogą zostać aktualnie zaoferowane na rozmowie kwalifikacyjnej? Myślę, że takie informacje mogą zainteresować potencjalnie przyszłych pracowników Sequoia Sp. z o.o.

@Marta

@Marta, warunki zatrudnienia są takie jak były wcześniej.

@anonymous

czyli jakie?

Przedstawiciel medyczny

zero szacunku do osoby obiegającej się o prace w firmie. spóznienie okolo 15 minut i nie usłyszysz przepraszam. nie przedstawił sie Pan ktory ze mna rozmawiał. nie zporoponował tez nic do picia a czesto osoba przejechała kilkadziesiat albo kilkaset km w moim przypadku kolo 500km. spotaknie wczesnie rano wiec przyjad był dzien wczesniej na szczecie mam znajomych wiec nie musiełam wynajmowac pokoju w hotelu. brak kultury i szacunku. nie polecam!!!! dodam z nie usłyszałem odpowiedzi zwrotnej : tak przyjmujemy Pana, nie zadowala nas Pańska kandydatura. Szczerze to nie chciałbym pracować w takiej firmie.

pytania : jak wyglada twoj dzien pracy :))))))))) spotkanie trwał 15 minut a ty czlowieku jedziesz tyle km.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

@anonymous, jesteś nadal pracownikiem Sequoia? Co sądzisz o warunkach zatrudnienia w oparciu, o które współpracujesz z tym pracodawcą? Twoja wypowiedź dotycząca doświadczenia z tą firmą, będzie istotna z perspektywy osób, które chciałyby się zatrudnić w tym miejscu.

G

Witam, Jestem po rozmowach kwalifikacyjnych w firmie Sequoia które zaowocowały zaproponowaniem przez firmę współpracy z moją osobą. Ofertę odrzuciłem (inna firma/inny teren) nie mniej jednak bardzo polecam! Warunki całkiem interesujące, poza tym preparaty firmy Sequoia faktycznie są lubiane wśród lekarzy i budzą zainteresowanie. Polecam!

@G

Ludzie nie dajcie się oszukać, ta firma to żywy podtrzymywanie TRUPA... Przeczytajcie artykuł "Jak Sequoia skarlała na suplementach" szkoda czasu na taką firmę.

@Kosma

Dodam że artykuł jest świeży, z przed paru dni...

Witam Państwa, Czy mógł bym uzyskać informacje dotyczące pracy na stanowisku PM ? Firma poszukuje przedstawicieli wiem że część preparatów zostało sprzedanych natomiast firma ponownie stanęła na nogi i jest lubiana wśród lekarzy. Proszę o jakieś informacje.

Weronika
@anonymous

Rzeczywiście ostatnio widać często ich ogłoszenia. Widać firma wróciła do gry, preparaty te które zostały podobno podobają się lekarzom. podejrzewam, że trzeba się kontaktować z nimi bezpośrednio w sprawie szczegółów.

@Anna, przeszłaś proces rekrutacyjny i czekasz już tylko na jego wyniki. Czy mogłabyś, w związku, z tym opisać jego przebieg? Z ilu etapów się składał? Jak oceniasz poziom rozmowy kwalifikacyjnej, którą odbyłaś? Wszystkie Twoje uwagi i spostrzeżenia na pewno przydadzą się osobom, które interesują się Sequoia Sp. z o.o. jako pracodawcą i niedługo będą przygotowywać do własnej rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie.

wolnystrzelec

Szukają chętnych do pracy. Ktoś cos wie?

@wolnystrzelec

Tak szukają Przedstawicieli Medycznych do pracy. Byłam na rozmowie. Firma ma dobre opinie u lekarzy, wiec się zdecydowałam. Na rozmowie przedstawiono mi sytuacje firmy i plany. Czekam na odpowiedz.

KR

Menedzment

Kosma

To słychać: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 9 stycznia 2017 roku wydanym w sprawie o sygnaturze akt X GU 1907/16 z wniosku Polskiej Grupy Farmaceutycznej Spółki Akcyjnej o ogłoszenie upadłości Sequoia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zabezpieczył majątek Sequoia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (KRS 314275) poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Józefa Syski, posiadającego licencję doradcy restrukturyzacyjnego nr 194. Zbudowali taką piramidę finansową, że musieli ten biznes położyć. Janusze biznesu. No chyba, że to było celowe działanie :)

Luiza

Czy może ktoś wie o nowej ofercie Sequoia ? Nigdzie nie mogę nic znaleźć a chciałabym dostać się tu do pracy. Słyszałam dobre opinie o firmie, więc może coś się dowiem?

Były pracownik, skąd takie zdanie? Może rozwiniesz swoją wypowiedź?

Jak oceniacie Sequoia Sp. z o.o. jako pracodawcę?

@Marta

Fatalnie!!!

Karol czytaj ze zrozumieniem firma ogłosiła upadłość, jest sprzedana wiec jak może szukać kogoś do pracy... ludzi się pozbywają a nie zatrudniają

Karol

Czy firma prowadzi teraz rekrutację do działu logistyki?

REP

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji I etap w Szczecinie - dostałem się, II etap we Wrocławiu - dostałem się, III etap w Warszawie (w "siedzibie") - brak odpowiedzi mimo zapewnień o informacji bez względu na wynik rekrutacji. Każda rozmowa wyglądała tak samo. Pytania co robiłeś, jakbyś się zachował... Rozmowy między sobą nie różniły się niczym prócz osób przeprowadzających je. Przejechałem prawie 2 tyś kilometrów by wziąć udział w 3 niemal identycznych dyskusjach. Dla mnie jest to kpina i brak szacunku. Firma zrobiła na mnie bardzo słabe wrażenie. Nie mam jednak z tym problemu bo pewnie gdybym dostał wtedy tą pracę nie miałbym tej, jaką mam dzisiaj - a tu złego słowa nie powiem. pozdrawiam

jaro
@REP

sprawdźcie w KRS- jest już nadzorca upadłościowy, o upadłość zgłosił PGF

Kaz

Ludzie nie marudźcie. Mój znajomy pracuje w oddziale w Poznaniu i jest bardzo zadowolony. W każdym oddziale są ludzie i powinni dbać o atmosferę. Jak jest ok to nawet dwa dni opóźnienia w pensji nie są takie straszne. Czy wy zawsze wszystko płacicie w terminie.

Cyklon

Jeśli posiadasz taka wiedzę na temat Sequoia to może wiesz czy potrzebują do pracy przedstawiciela medycznego? Jak mogą przedstawiać się zarobki? Z góry dzięki

@Cyklon

A kierownik z północy wporzadku jest ?

PF
@Adam

Masakra

Był(a)

Dobra na początek przygody z branżą, plus za to, że każą robić wszystko, dzięki czemu na rozmowie do innej firmy nie powiesz, że nie wiesz bo nie wiedziałeś (aś), nie słyszałeś(aś), nie robiłaeś (aś). Perspektywa zostania na dłużej... odradzam.

ihaaa

Na pewno taki asystent działu marketingu oprócz dobrej podstawy dorzuca jakieś benefity socjalne. Ważne jest to, żeby zadbać o niezłe warunki finansowe, bo lepiej wypełnia się wszystkie obowiązki pracownicze.

Zostaw merytoryczną opinię o Sequoia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sequoia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sequoia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sequoia Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sequoia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sequoia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sequoia Sp. z o.o.