Opinie o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sequoia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sequoia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik2

Niestety to prawda...

Jan

Czy ta firma nadal funkcjonuje bo nie można się dodzwonić

Jan

Czy ta firma nadal funkcjonuje bo nie można się dodzwonić

Farmaceuta

No widze Ery po Twojej wypowiedzi, ze sie tam nadasz :-) ( cóż za debizlizm :-))

Przedstawiciel medyczny

zero szacunku do osoby obiegającej się o prace w firmie. spóznienie okolo 15 minut i nie usłyszysz przepraszam. nie przedstawił sie Pan ktory ze mna rozmawiał. nie zporoponował tez nic do picia a czesto osoba przejechała kilkadziesiat albo kilkaset km w moim przypadku kolo 500km. spotaknie wczesnie rano wiec przyjad był dzien wczesniej na szczecie mam znajomych wiec nie musiełam wynajmowac pokoju w hotelu. brak kultury i szacunku. nie polecam!!!! dodam z nie usłyszałem odpowiedzi zwrotnej : tak przyjmujemy Pana, nie zadowala nas Pańska kandydatura. Szczerze to nie chciałbym pracować w takiej firmie.

pytania : jak wyglada twoj dzien pracy :))))))))) spotkanie trwał 15 minut a ty czlowieku jedziesz tyle km.

work

Witam Pracowałam w firmie ok 2 lat, nie polecam. (usunięte przez administratora). Oczywiście na rozmowie przedstawiona praca w najlepszym świetle, a jak się już podpisze umowę to wszystko wychodzi.

realista

szkoleniowcem hi hi hi , szkoli jak się ludzi goli ( z Kasy)

Kant

Przemysł farmaceutyczny nie powstał by leczyć!Powstał by tworzyć klientów!

@@@

Czy może ktoś odpowiedzieć na pytanie czy plany są do wypracowania i w jakiej kwocie jest ewentualna premia i o jakiej podstawie można myśleć ???

M.H

Rozmowa kwalifikacyjna trwała prawie godzinę. Z osobą prowadzącą dogadywałam się bardzo dobrze, rozmowa była merytoryczna i faktycznie dotyczyła wiedzy dot. sumplementów, witamin, związków odżywczych i mineralnych. Na zakończenie przyznał, że wypadłam bardzo dobrze i już może mi nieoficjalnie powiedzieć że przechodzę do kolejnego etapu. Powiedział, że za tydzień odezwą się do mnie z terminem II etapu. Ku mojemu zdziwieniu, dnia następnego o godzinie 22:30 dostałam SMS'a że zapraszają mnie jutro o 16ej i jest to jedyny możliwy termin. Takie podejście to jakaś kpina. Nie dość że sms to jeszcze o takiej porze.

kandydat

Spoznienie kandydata na rozmowe kwalifikacyjna skresla go na wstepie, a co jesli tak jak w Sequoi osoba rekrutujaca spoznia sie? Taka firme tez trzeba skreslic. Pozdrawiam.

aniołek

Nie pracuje w Sequoi ale biegałam się tam o pracę skuszona informacjami o wysokich zarobkach, narzędziach do lekarzy i aptek. Nie dostałam tam pracy a byłam na drugim etapie. Wg mnie dystrykt -suuper, kierownik sprzedaży- hmm, żal. Spóźnil się na rozmowę , nie bardzo wiedział o co zapytać i ogólnie było mało profesjonalnie. Firma miesci się na Białołęce, w domku :) Za szybą mają wystawione swoje preparaty i suple -zupełnie jak w aptece. A, powiedział,że zadzwoni czy tak czy nie, ale nie zadzwonił.

doradca

W tej firmie nie masz szans na rozwój. Na początku obiecują Ci dużo, a po czasie wychodzi jak jest naprawdę. Jeśli wykazujesz chęci, zainteresowanie i chęć rozwoju, od razu jesteś sprowadzany do parteru. Ten, kto próbuje się wybić jest zagrożeniem dla "ulubieńców" i może się to źle dla Ciebie skończyć. W firmie jest bardzo duża rotacja pracowników, nie podporządkujesz się wylatujesz. A szefostwo nic sobie z tego nie robi. W końcu ich ulubieńcy to przecież Anioły.

ktos

szanse rozwoju? jesli chcesz sie wybic, to szanse sa marne, stanowiska sa poobsadzane, a osoby na nich zasiadajace nie pozwola Ci osiagnac zbyt wiele. Jesli chodzi o samodzielnosc - nigdy nie bedziecie samodzielni, bo kazda najmniejsza decyzja musi przejsc przez kilka osob, zeby w dalekiej przyszlosci mogla byc podjeta. Nie polecam

przedstawiciel

A na którym forum,można prosić o adres, szukam właśnie pracy w tej branży, a każda informacja na wagę Złota. Proszę o podpowiedź gdzie szukać

doKonikJa Edward

Pracuję w farmie prawie 10 lat, nie spotkałem się z "problemem" znalezienia pracy jeśli PF/PM pracował w firmie o "niechlubnej" opinii. Osobiście nie spotkałem się ze złymi opiniami, wręcz przeciwnie. Farmaceuci są zadowoleni z produktów, które dobrze rotuję, aczkolwiek narzekali na brak profesjonalizmu osoby obsługującej (z racji możliwości dojścia o kogo chodzi nie wskazuję świadomie płci).

konik

Pracuję w farmacji wiele lat. Znam rynek, znam firmę, znam jej ludzi, znam metody działania i metody szkolenia pracowników. Wiem, jaką ma opinię na rynku. Niestety jest to jedna z kilku firm o opinii zdecydowanie negatywnej. Chętnie bym podał przykłady, ale nie wolno mi tego robić. Odpowiedziałem na pytanie, ale nie ma obowiązku brania mojego zdania pod uwagę.

do konik

Dlaczego ma mieć ciężko ze znalezieniem pracy :D Bzdura z jaką się jeszcze nie spotkałem. :D Idzie do pracy, robi swoje nabiera doświadczenia, bądź wzbogaca już zdobyte i ewentualnie szuka dalej. Opinia firmy przy dalszych rekrutacjach nie ma żadnego znaczenia. Zamiast się wymądrzać w bzdurny sposób, lepiej odpowiedz zainteresowanemu na pytanie bądź nie siej niepotrzebnego fermentu. No chyba, że sam startujesz i specjalnie, to piszesz, aby mieć większe szanse na otrzymanie pracy. miłego :)

konik

Na początek mogłoby być (jak desperacko szukasz pracy), ale uwzględnij,że firma ma bardzo złą opinię w środowisku i później może być ciężko znaleźć pracę w innej firmie farmaceutycznej.

stefan

"odpowiednia jakość"? To przed tą "jakością" produktów firmy ostrzegał swego czasu inspektorat sanitarny? ;o)

NieNiewolnica

"Jeżeli boisz się głosić prawdę- już jesteś niewolnikiem" . masz rację KasiaPelasia:)

Zostaw merytoryczną opinię o Sequoia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sequoia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sequoia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sequoia Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sequoia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sequoia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sequoia Sp. z o.o.