Opinie o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sequoia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sequoia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

KasiaPelasia

Do kolegi wkurzonyzapotraktowanie zgadzam się z Tobą w 100% ganianie ludzi na koniec kraju tylko po to żeby popitolić sobie za przeproszeniem o dupie marynie jest szczytem bezczelności i tak się pytam tych wszystkich mędrców z korporacji jak człowiek który przebywa na bezrobociu ma wywalić 500zł na pogawędkę w Warszawce???? Takie poczynania firm powinny być zabronione!!!Podobnie jak tyranie 12h w systemie 8h...Prawda jest taka ,że powinno się coś z tym zrobić bo firmy farmaceutyczne coraz częściej maja ludzi za gówno nawet nie za nic tylko za gówno!!!

wkurzony za potraktownie

Witam, napiszę coś z punktu widzenia repa , który pracował i w małej i dużej firmie farmaceutycznej. Czasami rozmowy mi nie wychodziły i nie było sprawy po prostu nie poszło ale po tym co zastałem tutaj postanowiłem się pierwszy raz wypowiedzieć...Pierwsza sprawa to firma rekrutująca dla sequoia - radfarm. Nie wiem czy celowo wprowadza w błąd co do informacji na temat ilości kandydatów na rozmowie w Warszawie? Na moje pytanie pan odpowiedział , że będą zaproszone dwie osoby...Na spotkaniu w Warszawie spotkałem się z trzema i nie wiem czy to byli wszyscy czy nie. Gdybym wiedział, że będzie tyle osób to dałbym sobie spokój bo dojazd ze Szczecina to cały dzień z głowy i prawie 500 zł mniej w portfelu (pociąg, taksówki coś do zjedzenia). Jak już jeżdżę na rozmowę to wiem , że mam 50 procent szans a tutaj na miejscu wychodzą jakieś jaja...Druga sprawa to sama rozmowa. Osoba tam pracująca była miła, tylko wyraźnie miała w dupie to co mówię. Zajęta telefonem i komputerem(swoją drogą uważam , że rozmowa przeprowadzona z komputerem przed twarzą osoby rekrutowanej to szczyt nieprofesjonalizmu i jest to po prostu niegrzeczne...) Rozmowa polegała na tym , że przedstawiłem ustnie swoje CV sam dodając sukcesy ponieważ nawet nie było o nie pytania. I teraz zastanawia mnie jedno czy wyjechałem o 5 rano i wróciłem o 22 po to , żeby opowiedzieć swoje CV przez 10 MINUT u pana , który nawet nie umiał udawać , że jest zainteresowany ?To po co ściągali mnie taki kawał drogi ?:D Nie wiem , czy było to spowodowany (jak się dowiedziałem ) ,że jedna z osób była z polecenia (tak twierdziła - swoją drogą trzeba być bystrym , żeby do tego się przyznawać :D) i rozmowa odbyła się , żeby wszystko było zgodnie z procedurami czy o co chodzi...Szczerze mówiąc po tym co zaobserwowałem to chyba jednak dobrze się stało , że nie dostałem tej pracy...

ktosiek

Podbijam powyższe zapytanie: jakie zarobki-podstawa? Jakie auta (z gps?) ? Targety realne do wykonania? Jakie narzędzia pracy? Ile wizyt/dzień? Kierownictwo "normalne"? Jakieś szkolenia produktowe etc? Sposoby raportowania itd...? Proszę o konkretne odpowiedzi.

piniu

cisza, chyba już zbankrutowali ...?

Przedstawiciel medyczny

zero szacunku do osoby obiegającej się o prace w firmie. spóznienie okolo 15 minut i nie usłyszysz przepraszam. nie przedstawił sie Pan ktory ze mna rozmawiał. nie zporoponował tez nic do picia a czesto osoba przejechała kilkadziesiat albo kilkaset km w moim przypadku kolo 500km. spotaknie wczesnie rano wiec przyjad był dzien wczesniej na szczecie mam znajomych wiec nie musiełam wynajmowac pokoju w hotelu. brak kultury i szacunku. nie polecam!!!! dodam z nie usłyszałem odpowiedzi zwrotnej : tak przyjmujemy Pana, nie zadowala nas Pańska kandydatura. Szczerze to nie chciałbym pracować w takiej firmie.

pytania : jak wyglada twoj dzien pracy :))))))))) spotkanie trwał 15 minut a ty czlowieku jedziesz tyle km.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
preczzniewolnictwem

Osoby pracujące dłużej niż 50 godzin tygodniowo narażają się na choroby psychiczne - ostrzega The Economic Times. Naukowcy z Kansas State University zbadali zależność między pracoholizmem, a zdrowiem fizycznym i psychicznym.

owocewarzywa

Zdaniem kierującego badaniem [usunięte przez moderatora] z Centrum Badań nad Rakiem Freda Hutchinsona w Seattle, istnieje zadziwiająco niewiele dowodów na to, że jakiekolwiek witaminy są w stanie zapobiegać chorobom. Ich przyjmowanie zalecone jest wyłącznie w przypadkach, gdy w organizmie występują znaczne niedobory określonego pierwiastka.

nieprzesadzaczomega

Niedawno wyszło na jaw, że kapsułki z olejem rybim mogą zwiększać ryzyko zachorowania na raka prostaty. To szokująca wiadomość dla mężczyzn, stosujących je, by złagodzić ból stawów czy wzmocnić serce. Badanie, przeprowadzone na ponad 2 tysiącach uczestników pokazało, że ci, u których poziom kwasów omega-3 we krwi był najwyższy, byli aż o 71 procent bardziej narażeni na złośliwy nowotwór.

Matka Polka

@ omegamedpregna - 2013-06-17 22:52:49 A to wpis konkurencji? Żenujące.....................żeby takie bzdury pisać, ktoś tu chyba nie wie co uczciwa konkurencja!nie konkurencja tylko Matka Polka

terminowa

a palety przeterminowanych supli wysyłają do repów dalej?:)

noname

witam, miałam z ta firma to same doświadczenie - generalnie nie polecam. I etap podobnie, prowadziła pani [usunięte przez moderatora] Typowa rozmowa rekrutacyjna, było całkiem spoko. Po tygodniu telefon że zakwalifikowałam się do II etapu. Spoko. Pojechałam. Rekrutacja opóźniona, jakies osoby przedemną, te co mają być po mnie już też się stawiły. Masaka. Wchodzę, rozmowa z 2 kobietami (paniami kierownik), niczym nie różniąca się od I etapu. Brak inf. zwrotnej. Dopiero po upomnienieu się o inf. napisali, że mnie nie przyjęli.. A za 2-3 tyg znowu to samo ogłoszenie, że kogoś szukają... masakra!

vonpazerni

pazerny biznes farmaceutyczny , a niech by się pozagryzali na śmierć!

@ omegamedpregna

Do nowego

Ale jak nie masz odpowiedzi? Napisali, że auto to KIA, podstawa to nie jest sprawa oczywista i jawna, telefon no nie zupełnie nowy, delikatnie mówiąc, GPS owszem ale nie w aucie, nie tankujesz za swoje, co do reszty tzn. samej pracy w firmie można dyskutować. W zależności od tego czy masz się do czego odnieść i porównać

do Nowego

Nowy , jak Cię podnieca zniewolenie to się zaciągnij na galery .Uparłeś się jak szczerbaty na suchary

ale nadal nie mam jasnych odpowiedzi odnośnie pytań?

32d33

ten "grat" to Kianka telefony prawie nówka sztuka kilometry.. z tego co wiem to limit jest ale ogólnie wszystko w rozsądnych granicach "niewolnictwo" oceniam na ciężką pracę ale nie bez efektów

nieNiewoli

nowy - Ty zapomnij o tej firmie, no chyba ,że targ niewolników Cię kręci

nowy

a jakiś konkret można prosić??? jakie auto? - bo grat to raczej mało znana marka! jaka podstawa? jakie tankowanie za swoje?? GPS ??? Pozdrawiam

dobraRada

i nie słuchacie dobrych rad: "to co jutro wszyscy na L4 , bo do każdego może przyjechać dobrodziej z pomocą z biura i z propozycją nie do odrzucenia? " i jak widzicie dobre , czy bardzo dobre wyniki nic nie znaczą. Wszyscy na raz na L4 , bo pojedynczo "wystrzelają Was jak kaczki"

to ja

i pewnie dlatego tak dobrze sobie radzą na rynku... osoby realnie zainteresowane pracą w tej firmie zapraszam do odwiedzenia stron na których aby się wypowiedzieć należy się pokazać. Bardzo łatwo jest mówić zza zasłony. "Urażonych byłych" znaleźć można wszędzie. co do jakości produktów to myślę że ona świetnie się broni. wystarczy zajrzeć na strony konsumenckie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sequoia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sequoia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sequoia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sequoia Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sequoia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sequoia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sequoia Sp. z o.o.