TOYOTA BIELANY

TOYOTA BIELANY

Opinie o TOYOTA BIELANY

Eryk

takiej firmie nie ma miejsca dla maruderów, tu musi wszystko grać jak w zegarku. Pewnie dlatego tak aktywnie niektóre osoby piszą!

ASAP
@Eryk 05.10.2018 10:13

asap ?

lipa
@Eryk 05.10.2018 10:13

Ten zegarek już się psuje i niechybnie wkrótce stanie. Trzeba będzie szukać nowego Zegarmistrza.

Leszek

Jak przedstawia się aktualnie sytuacja w firmie, wcześniej narzekaliście?

Dobra Rada
@Leszek 17.07.2018 21:34

Zobacz komentarze pod hasłem Toyota Bielany Kopestynska Danuta. To ci powinno wystarczyc.

ja

Witam Chcę przestrzec przed tym pracodawcą. To co tam dzieje się to koszmar,wyśrubowane plany, obcinanie marnych premii za coś co nie jest w obowiązku pracownika. Ludzi - pracowników Pan Prezes traktuje jak śmieci, Widocznie sam kiedyś był tak traktowany. Synek tatusia...Cwaniak i kombinator

abcd
@ja 19.06.2015 16:07

Zgadzam się z tą opinią... Wyzysk ,najniższa krajowa w podstawie .........itd itd. Tyrania i zero motywacji

Kamil
@ja 19.06.2015 16:07

No cóż... Batdzo przykre ale nic dodać, nic ująć.

Zostaw opinię o TOYOTA BIELANY - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOYOTA BIELANY