TOYOTA BIELANY

Opinie o TOYOTA BIELANY

Szczery

Już niedługo przyjdzie czas rozliczeń. Zobaczymy jakie wyniki będzie miała nowa Flota i nowy dział handlowy. Firma od lat prowadzi politykę oszczędności - zero podwyżek. Teraz "dobra zmiana" swoim pupilkom dała odpowiednie pensje i auta służbowe. Brawo oby tak dalej - pracownicy i Prezes obserwują.

Popieram powyzsze opinie. Atmosfera jest straszna az do pracy nie chce się przychodzić. Nie szanowanie pracownika na porządku dziennym, ucinanie premii. Atomosfera korpo a wypłata jak od janusza biznesu.

Nowy

Witam, Zapraszamy do naszej firmy. Ostatnio tyle osób się zwolniło, że nie wyrabiają się w szukaniu nowych. Jest nowy dyrektor i kilku jego " fachowców". Mamy nadzieję, że w końcu przyjdzie czas rozliczeń i pożegnasz się z nami. Tylko nie zapomnij zabrać swojej rodziny.

Angela Merkel

Zgadzam się z przedmowcami. To prywatny folwark kilku klaunów, którzy dorwali się do stanowisk i nie szanują innych ludzi. Albo ślepo wyznajesz dyrektora albo czeka cię ignorancja. Kult jednostki jak już wspominali przedmowcy. Ludzie z doświadczeniem odeszli, na ich miejsce przyszly posluszne błazny z branży kurczaków lub karmy dla zwierząt. Zero kompetencji. Omijajcie szerokim łukiem ta patologie, to nie komedia, dramat - to farsa w krystalicznie czystej postaci.

Eryk

takiej firmie nie ma miejsca dla maruderów, tu musi wszystko grać jak w zegarku. Pewnie dlatego tak aktywnie niektóre osoby piszą!

ASAP

asap ?

lipa
@Eryk 05.10.2018 10:13

Ten zegarek już się psuje i niechybnie wkrótce stanie. Trzeba będzie szukać nowego Zegarmistrza.

Kibic
@Eryk 05.10.2018 10:13

Twój czas w firmie powoli dobiega końca. Trzeba będzie zabrać swoje zabawki oraz grupę sprawnych inaczej i szukać kolejnej firmy. Dajcie sobie spokój na razie z tą firma. Nie nadążają w szukaniu nowych pracowników a kilka osób jest na wypowiedzeniu.

Leszek

Jak przedstawia się aktualnie sytuacja w firmie, wcześniej narzekaliście?

Dobra Rada
@Leszek 17.07.2018 21:34

Zobacz komentarze pod hasłem Toyota Bielany Kopestynska Danuta. To ci powinno wystarczyc.

ja

Witam Chcę przestrzec przed tym pracodawcą. To co tam dzieje się to koszmar,wyśrubowane plany, obcinanie marnych premii za coś co nie jest w obowiązku pracownika. Ludzi - pracowników Pan Prezes traktuje jak śmieci, Widocznie sam kiedyś był tak traktowany. Synek tatusia...Cwaniak i kombinator

abcd
@ja 19.06.2015 16:07

Zgadzam się z tą opinią... Wyzysk ,najniższa krajowa w podstawie .........itd itd. Tyrania i zero motywacji

Kamil
@ja 19.06.2015 16:07

No cóż... Batdzo przykre ale nic dodać, nic ująć.

Zostaw opinię o TOYOTA BIELANY - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOYOTA BIELANY