Opinie o Mayeryn w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mayeryn. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mayeryn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mayeryn w Warszawa

Igor Nowy wpis

Polecam. Właśnie kończę ponad dwuletnią współpracę. Fajne miejsce. Współpraca bez problemów. Na jedyny minus to mało pracy zdalnej, ale ciężko teraz znaleźć coś w pełni zdalnego.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Mayeryn odbywa się również w języku angielskim?

frontendka Nowy wpis

Zaczęłam tam jako junior. W firmie panuje miła atmosfera. Zostałabym dłużej, ale przeszkadzały mi tylko częste spotkania z klientem, stresowały mnie.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Mayeryn? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

we Nowy wpis

Ja nigdy nie dostałem bo projekt zawiesili a więc i zapłaty nie było bo tak jest skonstruowana umowa xD

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mayeryn? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Product Owner/ Project Manager

Ja pracowałem tam dwa lata, na projekcie pro-bono, gdzie była zaangażowana grupa 30 osób. Dziękowali osobom wyłączając dostępy - ludzie, którzy mieli przepracowane ponad (usunięte przez administratora)na projekcie, bo i tak go się nie skończy, bo hardware nie idzie. Kilka osób wzieli na inne projekty i tak jak napisane wyżej pracy dużo - kasy mało,(usunięte przez administratora). to były hity. Na projektach w większości Juniorzy, którzy zdobywali doświadczenie komercyjne - chociaż tyle. @Paulina super, że piszesz takie komentarze, mam przeogromną nadzieje, że dużo zmieniło się na lepsze i trzymam kciuki, ale ślepo też nie ma co bronić

Jaki dress code obowiązuje w Mayeryn?

odpowiedź

Można siedzieć od połowy w dół nago, ważne żeby kamerka nie uchwyciła na spotkaniu

Mikołaj

Pracuję w Mayeryn od 1,5 roku i póki co nie doświadczyłem żadnych przykrych niespodzianek. Przyjazna atmosfera, elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej. Dodam, że łączenie studiów z pracą w tej firmie jest jak najbardziej możliwe. Jedynym minusem jest niewielka strefa relaksu.

Czy w Mayeryn wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

nobody

w ogole nie placa, nie wspominając o nagrodach

Lidia
@nobody

Jak to?? Masz na myśli to że nie wypłacają wynagrodzeń??

Słowa bez pokrycia...

@Lidia

Wypłacają. :) Premie również są. Proszę nie sugerować się opiniami osób bezimiennych i pytać u źródła.

Hanna
@Marta

A co konkretnie obiecywali ? Jakich obietnic nie dotrzymali?

@Hanna

Miałam na myśli to, że "nobody" wysuwa opinie wyssane z palca. :)

Krystyna
@Paulina

O, a co trzeba zrobić żeby otrzymać premię? ;-)

@Krystyna

Być rzetelnym pracownikiem i wykonywać swoją pracę jak najlepiej się umie, tylko i aż tyle. :)

Agnieszka, PM
@nobody

W ogóle nie wypłacają, uzależniają wypłatę od zapłaty klienta, takie totalnie Janusz pseudokorpo. Po 2 miesiącach pracy na 1/2 etatu nie zobaczyłam ani grosza, pozdrawiam serdecznie

Łucja
@Agnieszka, PM

To w ogóle możliwe, żeby dosłownie ani grosza? To co przez te dwa miesiące tutaj niby robiłaś?

Agnieszka, PM
@Łucja

Tak - miałam umowę zlecenie na dwa miesiące, płatne po zakończeniu. Chcieli je ze mną przedłużać, ale już trochę wyczułam to podejście i po innych opiniach oraz doświadczeniach innych pracowników zdecydowałam, że odejdę, bo pieniędzy raczej i tak nie zobaczę - nie myliłam się.

Maciej

Dobrze mi się tu pracowało - zdecydowanie najlepsze miejsce pracy spośród tych, w których pracowałem do tej pory. Nie ma atmosfery jak w korpo. Oczywiście czasem trzeba było cisnąć do dealinu jak projekt się spóźnia, ale to raczej normalne. Będę dobrze wspominać :)

Pablo
@Maciej

Tak Ci sie dobrze pracowało i takie miejsce pracy wspaniałe, że aż się wziąłeś i zwolniłeś :)

Czy Mayeryn zatrudnia studentów?

Tak.

xxx

Totalnie nie polecam, ciagle przekładanie terminu realizacji projektu(usunięte przez administratora)

xxx
@xxx

Projekty wykonywane są w czasie ustalonym w umowie projektu. Opóźnienia (jeśli występują) wynikają z wprowadzanych zmian przez klienta.

Opinia dotyczy mojego doświadczenia (oraz większości osób z którymi współpracowałam). Nie wiem czy coś się zmieniło i czy dotyczy to wszystkich. Minusy: Zdecydowanie nie jest to firma dla kogoś kto chciałby mieć stałe warunki pracy i możliwość rozwoju. Na początku brak stałego wynagrodzenia (wypłata po projekcie, który może się przeciągać bardzo długo), po kilku miesiącach minimalne wynagrodzenie godzinowe, często nieproporcjonalne do pracy jaką wykonujesz (nawet jako junior - patrząc na obecne stawki w innych firmach) i wkładu w projekt, który zazwyczaj jest dość duży. Brak też stałych godzin pracy i ilości zadań, raz jest bardzo dużo, a raz w ogóle. Powiedziałabym że spoko dla kogoś kto chce zacząć, zdobyć pierwsze doświadczenie i wpisać sobie cokolwiek do CV, a z drugiej strony nikt nie weryfikuje twojego postępu i przy szukaniu kolejnej pracy może się okazać że masz duże braki, więc nie wiem czy nie lepiej zacząć od stażu gdzieś indziej. Projekty są wyceniane w taki sposób że potem ludzie którzy przy nich pracują mają je robić szybko i po taniości, byleby działały - co może być przeszkodą jeżeli stawiasz na jakość swojej wykonywanej pracy. Brak jakichkolwiek benefitów, ja osobiście nie miałam też możliwości jakichkolwiek szkoleń. Plusy: Z plusów na pewno można się dużo nauczyć, bo projekty są wymagające, ale raczej na własną rękę, bo w firmie nie ma mentorów czy osób z dużym doświadczeniem, większość to osoby studiujące, juniorzy. Zespół bardzo na plus, pracowałam z bardzo fajnymi ludźmi, nie było nieporozumień w zespole. Bardzo elastyczny grafik, praca zupełnie zdalna, raczej nie odczuwa się stresu czy presji (chociaż bywały dni gdzie trzeba było pracować więcej niż 8 godzin)

Czy Mayeryn zapewnia kartę multisportu?

olo

nie

Krzysztof
@olo

A inne benefity? Są jakieś dodatki dla pracowników z funduszu socjalnego? Bo przydało by się coś na osłodę, nie?

Wolontariat

Gdyby przymknąć oko na to, że nie otrzymasz takiej pensji jaką Ci obiecali (za wiele projektów nie otrzymasz jej w ogóle, bo nie zostaną nawet skończone) to wszystko byłoby okej :)

Magda
@Wolontariat

Dokładnie tak jest. Wolontariat dla juniorów

Krzysztof
@Magda

Niedobrze, bo przecież nikt nie pisze się na wolontariat tylko prace zarobkową. Nie ma podstawy wynagrodzenia tylko płacą oddzielnie za projekty?

Widzę tendencję. Zły komentarz o firmie -> kolejne dwa dobre itp Ktoś się wypowie negatywnie już się pojawiają cudowne komentarze chwalące firmę, które brzmią tak samo xD. Osobo czytająca komentarze! Wnioski wyciągnij sobie sama

Hejterem być
@333

Ja widzę tendencję przeciwną:komentarze pozytywne naprzemiennie z 1-2 komentarze negatywne (i to wszystkie z ostatnich miesięcy w podobnym stylu). Widać jakiś hejter, którego zwolnili zamiast szukać pracy siedzi na GoWork z bólem d. a jego celem życiowym stało się zepsucie opinii Mayeryn. Smutne.

Ping
@Hejterem być

Racja. Z jednej strony żal mi takich ludzi, z drugiej mają to na co sobie pracują. W sumie dobrze, że takie osoby nie zatruwają kolejnych zespołów, bo ja na pewno z kimś takim pracować bym nie chciał. Może kiedyś się obudzisz, kolego ;) A odnośnie Mayeryn, to sam pracowałem tam kilka miesięcy - później postanowiłem pójść w innym kierunku, a akurat nie było wolnych wakatów w firmie, czego bardzo żałuję. Firma super, atmosfera świetna. Nic tylko polecać :)

w
@Ping

XDDD pięknie piszecie w tym hr xD

Sebastian

Ja dobrze wspominam mój 2 letni okres pracy w Mayeryn. Na pewno na plus są ludzie pracujący od devow po szefostwo z którymi zawsze można się dogadać. Projekty implementowane są i wspierane w fajnym standardzie technologicznym Praca zdalna, oraz bardzo luźne godziny pracy były na plus. Na zarobki osobiście nie narzekałem :) Więc jak dla mnie było to dobre miejsce do zebrania doświadczenia

Spyrk

Wszedłem z ciekawości na Gowork i mega się dziwię. Kolega pracuje dla Mayeryn ponad 2 lata już i bardzo sobie chwali. Zastanawiam się właśnie nad zmianą pracy na Mayeryn. Według mnie opinia od osoby, która rzeczywiście sama tam pracuje i ma kontakt też z innymi tam pracującymi jest cenniejsza, ale to moje zdanie. Chociaż nie spodziewałem się, że będzie tu jednak trochę takich negatywnych komentarzy, a już szcególnie odnośnie wypłat - kolega mówi, że kasa się zgadza.

ego
@Spyrk

A więc trafił na dobry projekt. Szkoda tylko, że nie ma otwarcie powiedziane, że w tym projekcie kasa jest co miesiąc a w tym projekcie kasy nie dostaniecie :/

Czy można liczyć w Mayeryn na prywatną opiekę medyczną?

ego

Nie ma takiej szansy

hdjdjf

Racja. Ocena spada nagle same cudowne komentarze.

Pen

Praca bardzo fajna, nie ma się do czego przyczepić. Projekty ciekawe i wymagające, zespół świetny i bardzo zgrany jak na zespół pracujący w dużej części zdalnie. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mayeryn - Warszawa

• Jak się pracuje w Mayeryn?

Zobacz opinie na temat firmy Mayeryn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mayeryn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 30 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mayeryn