Opinie o Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla w Warszawa

grafik Nowy wpis

Wszystkim grafikom szczerze odradzam współpracę z firmą Ufka Group Ewa Kobla (Ewa Koperska). Chaotyczna współpraca, brak reakcji na wielokrotne prośby przesłania treści dokumentów (tłumaczone przez Panią Ewę brakiem czasu, nieudolną księgowością lub w sytuacji podbramkowej - pobytem w szpitalu), a w efekcie brak zapłaty za wykonane wizualizacje. Wszelkie prośby o rozwiązanie sprawy przeobrażają Panią Ewę z miłej i wyluzowanej koleżanki w agresywną i wyliczającą wady (już zaakceptowanego i "zapowiadającego dalszą współpracę") projektu. Nie polecam.

Pomóż osobom zainteresowanym pracą w przedsiębiorstwie Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla w miejscowości Warszawa. Napisz jak wygląda zatrudnienie w tej firmie i jak pracodawca traktuje swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla
1/5 Na podstawie 1 ocen.