Opinie o Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla w Warszawa

grafik Nowy wpis

Wszystkim grafikom szczerze odradzam współpracę z firmą Ufka Group Ewa Kobla (Ewa Koperska). Chaotyczna współpraca, brak reakcji na wielokrotne prośby przesłania treści dokumentów (tłumaczone przez Panią Ewę brakiem czasu, nieudolną księgowością lub w sytuacji podbramkowej - pobytem w szpitalu), a w efekcie brak zapłaty za wykonane wizualizacje. Wszelkie prośby o rozwiązanie sprawy przeobrażają Panią Ewę z miłej i wyluzowanej koleżanki w agresywną i wyliczającą wady (już zaakceptowanego i "zapowiadającego dalszą współpracę") projektu. Nie polecam.

Administrator

Pomóż osobom zainteresowanym pracą w przedsiębiorstwie Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla w miejscowości Warszawa. Napisz jak wygląda zatrudnienie w tej firmie i jak pracodawca traktuje swoich pracowników.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Franciszkańska 4A lok. 46
    00-214 Warszawa
  • NIP: 7741792073 REGON: 142796078
Ewa Kobla Ufka Group Ewa Kobla