Kolorado Int.

Opinie o Kolorado Int.

mania

Czy ta firma w ogóle zatrudnia nowych pracowników? :)

Ola

Wykorzystywanie nowych pracowników przez starszych, nieprzyjaznych, obijających się. Ciężka praca, kierownicy nieprzyjemni.

Słowa kojarzące się z Kolorado Int. (np:.rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 PLN Najbardziej podobało mi się w Kolorado Int.: różnorodność obowiązków Najbardziej nie podobało mi się w Kolorado Int.: zła organizacja

Zostaw opinię o Kolorado Int. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kolorado Int.