Hotel Fajkier Wellness & SPA

Lgota Murowana

Opinie o Hotel Fajkier Wellness & SPA

Paweł

Nasz pracodawca wybrał ten Hotel do zorganizowania imprezy firmowej. Co roku bywamy w różnych miejscach na tego typu imprezach. W Hotelu Fajkier było perfekcyjnie. Mega dobra organizacja ze strony pracowników Hotelu, wszystko załatwione na czas. Sale konferencyjne bardzo przyjemne, dobrze wyposażone. Nie narzekałem także na jedzenie bo dania są dość duże i bardzo smaczne. Szef kuchni widać, że wkłada serce w to co robi. Obsługa Hotelu bardzo miła więc uważam, że są zadowoleni ze swojej pracy.

Lena

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu w tym hotelu. Bardzo przyjemne miejsce, duże sale konferencyjne z klimatyzacją, dobrą akustyką i miłym wystrojem. Po zajęciach integrowaliśmy się przy stole i tu pochwalić muszę szefa kuchni, bo jedzenie było naprawdę smaczne i estetycznie podane. Jeśli będzie okazja, na pewno tam wrócę Polecam.

Karl

Hotel Fajkier to bardzo fajne miejsce, nie tylko dla gości. W ostatnim czasie Hotel zrobił duży progres i pracuje się w nim bardzo dobrze, zresztą świadczy o tym stały personel od kilku już lat. Polecam

Relek

To Chyba żart Pani [usunięte przez moderatora] :)

Zostaw opinię o Hotel Fajkier Wellness & SPA - Lgota Murowana

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Fajkier Wellness & SPA