Aero-MEDIKA Sp. z o.o.

Opinie o Aero-MEDIKA Sp. z o.o.

Karol

A możesz coś więcej?

Dno

(usunięte przez administratora)nie polecam

Dominika

@Słoik - w jaki sposób udało Ci się podszkolić język pracując w tej firmie? Czy podejmując zatrudnienie w Aero-MEDIKA Sp. z o.o. można liczyć na dodatkowe kursy językowe finansowane przez pracodawcę?

Słoik
@Dominika 23.08.2017 08:31

Poprzez rozmowy handlowe, czyli praktyka... ;)

Byly

Wszystko ok polecam

Słoik

Pracowałem tam przez chwilę, na start w Warszawie. Dzięki pracy podszkoliłem trochę swój niemiecki. Oczywiście jak zawsze, trzeba dać dużo od siebie. Dla mnie najważniejsze, że byłem wynagradzany sprawiedliwie i w terminie. Polecam spróbować, każdy ma swój punkt widzenia na sprawę ;)

Dominika

@Byly pracownik a możesz konkretniej? Na jakim stanowisku pracowałeś? Jakie warunki zatrudnienia otrzymałeś? Czy wiecie coś może o aktualnych ofertach pracy w Aero-MEDIKA Sp. z o.o.? Na stronie nie widzę żadnych ogłoszeń...

Byly pracownik

(usunięte przez administratora) Pracowalam tam wiec wiem... praca dla ludzi o silnej psychice(usunięte przez administratora)

Leszek

Atmosfera bardzo dobra, solidna firma i zdecydowanie polecam

Iwona

Firma stabilna. Godna polecenia.

Pracowałem w AeroMedika wiele lat. Za względu na zmianę miejsca zamieszkania musiałem rozwiązać umowę o pracę. Atmosfera w pracy jest dobra, szefostwo sprawiedliwie ocenia wykonywaną pracę, a pensja jest wypłacana zawsze w terminie . Firma jest godna polecenia .

Glukophsrma
@Były pracownik 21.02.2017 17:28

A co do Anglii wyjechałem? Bo tak fajnie płacili?

ada

Zgadzam się w 100% Pracay nie polecam

tragedia

Serdecznie nie polecam

były pracownik

hej Tytus, ja nie "gadam po niemiecku", a też miałam raj :)

m+a

To niesłychane ile trzeba mieć w sobie nienawiści i zazdrości, aby ciągle śledzić poczynania firmy i publicznie wypowiadać oszczerstwa i w ten sposób próbować zastraszyć potencjalnych pracowników, pozbawiając ich jednocześnie szansy podjęcia pracy i możliwości rozwoju w dobrze działającej firmie - na zasadzie: ja nie mogę w tej firmie pracować, to dlaczego inni. Nie zapominajmy o znanym przysłowiu: "Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada". Mam nadzieję, że autorzy negatywnych wpisów zastanowią się nad tym co robią.

Tytus

Jak ktoś gada po niemiecku ma tam raj. Dla całej reszty polecam zaopatrzyć się w cierpliwość i stalowe nerwy.

Były Pracownik

(usunięte przez administratora) NIGDY. TAM. NIE. PRACUJCIE.

alyah

Jesli kogoś interesuja tematy medyczne, to na pewno się tam odnajdzie, niezaleznie od stanowiska. Z tego, co wiem od znajomych to firma jest godna polecenia, rzetelna i sprawiedliwie ceni swoich pracownikow. Podobno szukaja kogoś do pracy wiec warto próbować - może się uda :)

Super praca
@alyah 25.02.2016 23:09

Chyba nie zrozumiałeś żartu swoich kolegów :) o "super pracy"

Nick

Proszę o opinię o tej firmie. Warto tam pracować?

edmund
@Nick 02.01.2016 11:47
Proszę o opinię o tej firmie. Warto tam pracować?

Czy warto, to zależy jakiej pracy szukacie. Słyszałem, że atmosfera jest tam całkiem ok, a pensje wypłacają w terminie (wszyscy chyba wiemy jak to z tymi wypłatami bywa). Ciężka praca na pewno zostanie odpowiednio doceniona.

były_pracownik

bardzo, ale to bardzo nie polecam.

123:-)

(usunięte przez administratora) Czy ktoś tam pracował? Proszę o opinię.

xxx

6444, ABC, Ka2 - możecie opowiedzieć, co Was tam spotkało?

xxx

jehowy - co cię dokładnie tam spotkało?

xxx

( usunięte przez administratora ) nie polecam nikomu...

Robi

Nie warto tam aplikować. (usunięte przez administratora) Atmosfera jest bardzo ciężka

master

Wydaje mi się, że jest wiele firm wymagających dużo od pracownika. Aero-medika raczej nie jest odosobnionym przypadkiem i osoby, które nie liczą się ze stresem w pracy powinny zdecydowanie przestawić się na ogrodnictwo czy rozdawanie ulotek. Możecie powiedzieć jak często prowadzone są rekrutacje i jak wyglądają, może się tutaj zakręcę.

janko

Podbije temat, gdyz równiez interesuje mnie Aero-Medika, oczywiście z celach zawodowych. Warto obecnie aplikować, w ogóle sa wolne etaty, czy dawno nikogo nowego nie przyjęli? Przy okazji zapytam, czy istnieje jakis fajny system socjalny w firmie, czy tez sa jakies benefity jak karta multisport, opieka medyczna itp.?

mol

co mam rozumiec pod słowem ciezka atmosfera to znaczy jaka? Jakie obowiązują godziny pracy na tym bądź podobnym stanowisku w tej firmie? Jakie są oczekiwania pracodawcy względem nowo zatrudnionego pracownika? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom? z góry dziekuje za informacje.

tomek

no to jaka jest ta prawda, bo obserwuje ten wątek od jakiegoś czasu, więc jestem na bieżąco w tym co piszecie, ale to i tak można się pogubić, bardzo prosze o konkretne informacje na temat firmy takich jak rodzaj umowy oferowanych nowym pracownikom czy na przykład godziny pracy.. dajcie nać jak to wygląda.

koz

Atmosfera w firmie bardzo ciężka. Praca kiepsko zorganizowana. (usunięte przez administratora) a wymagania jak od pracownika z wieloletnim stażem. Praca dla osób o bardzo silnych nerwach i wysokiej samoocenie. Jeżeli nie masz tych cech nie idź tam!!!! Jeden mail to wielki błąd, ciężko to ogarnąć, łatwo coś przeoczyć.

gk

Naprawdę nie polecam. Bardzo ciężka atmosfera.

marszałek

wystarczy być miłym dla pracowników.. to chyba wiele nie kosztuje?;)

Małgorzata

Tomku, raczej tej kwestii(chodzi mi o "dziedzine pracodawcy") nie widze szans choćby mikro na jakąkolwiek poprawę. A dlaczego? Gdyż nie chcą i uważaja się za nieskazitelnych(szefostwo)...tylko pytanie samo się nasuwa skąd ta ciągła rotacja pracowników, niektórzy nawet nimi nie zdąrzą tak naprawde byc( popracują tacy pare godzin i zrezygnują)

niklos

(usunięte przez administratora) A jak wyglądają zarobki w tej firmie?

Gierwazy

Odradzam. Brak jasnego podziału obowiązków, niejasne wymagania, jak wykonywać pracę. Szefowa oczekuje, że świeżo przyjęty pracownik będzie bez przeszkolenia i przygotowania funkcjonował, jakby pracował w firmie od lat. Ponadto panuje napięta atmosfera, (usunięte przez administratora) Firma raczej nastawiona na dużą rotację nowych pracowników.

Franciszek

Gierwazy
@Franciszek 26.06.2014 19:57
Nikt nic nie wie a propos rekrutacji? W ogóle warto zainteresowac się teraz firma, czy lepiej szukac czegoś innego na start?...

Franciszek, na start jest to idealna firma, potem docenisz każdego przyszłego( usunięte przez administratora ) pracodawcę :)

Franciszek

Może ktoś jest zorientowany gdzie areo medika ma swoje ogłoszenia rekrutacyjne, gdyż nie moge niczego znaleźć, al wyglądają na dobra firmę.

pionier

ale to był tylko u nich taki jeden przypadek czy to była jakaś świadoma długoterminowa działalność Aero?

Ikar

Jak ten zwrot się odbywał? Miałeś jakiś paragon czy fakturę? Nie mogę pojąć nadal jak całości kwoty można nie uzyskać...

Grzyb

Gorzej jak jedna osoba zajmowałaby się mejlami i była odpowiedzialna za jeszcze co innego w tej firmie... jak jest?

niki

jeżeli to byłaby jakaś wielka firma to może i dziwne. Ale jeżeli jedna osoba zajmuje się tymi mailami i daje rade to po co jej więcej

Miodek

czy każdy musi przejść taki "okres próbny"? dość pilnie potrzebuję pracy z umową o pracę - chodzi konkretnie o ubezpieczenie zdrowotne..

alex

niestety swoich szefów nie da się czasami zmienić... a na tych stanowiskach zawsze trafiają się jacyś specyficzni ludzie

tiruriru

Prawda? Zwłaszcz, że skoro mają wykupioną domenę, na pewno mogą mieć co najmniej 3 adresy e-mail za free. Firma, może posiada profesjonalny sprzęt (aczkolwiek w większości sprowadzany z Chin), ale jeżeli chodzi o jakość pracy - poniżej przeciętnej. (usunięte przez administratora)

polak

Jak serio w aero-medika jest tylko jeden adres mailowy dla wszystkich to bardzo nieprofesjonalne i co tu dużo mówić - dziwne. Trudno mi w to uwierzyć.

wesoły romek

(usunięte przez administratora) tak więc ju chyba nikomu się nie chce rozpisywać co jest z nimi nie tak, a uwierz mi, że WSZYSTKO:)

Maxen

Firma słaba , chyba że się coś zmieniło ( usunięte przez administratora ) Nie polecam .. Daje mierny , .. bo w końcu jakaś praca

rafał

Nie polecam.

Alazkotem
@rafał 10.04.2013 14:30
Nie polecam.

dlaczego???

Dodaj opinie o Aero-MEDIKA Sp. z o.o. - Warszawa. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Zostaw opinię o Aero-MEDIKA Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aero-MEDIKA Sp. z o.o.