E Leclerc

Opinie o E Leclerc

Janusz

Praca w sklepie i to spożywczym jest z całą pewnością ciężka. Idąc tu do pracy każdy wiedział co będzie robić to nie rozumiem po co robić ten dym?

Asix

Pracowałam przy degustacji w jednym z marketów na terenie Warszawy. Bardzo nie lubiłam tam jeździć. Atmosfera wśród pracowników jest napięta i widać po nich stres i zmęczenie. Byłam świadkiem, jak jeden z ważniaków zwyzywał pracownika za upuszczenie paczki z ciastkami, z którymi było wszystko ok. Broniłam go, za co podważono sposób wychowywania mnie przez rodziców. Smutne.

Pan

Najlepszy to przy Jutrzenki! Warszawa, cos okropnego syf na nabiale a te Paine wiecznie zmeczone, z Laski cos powiedziala, pokaza, My Good, jedna taka mniejsza jak nas czasem mija ale zapach od niej, Lata I nic nie robi, prowizorka a czuje sie jak kierowniczka, po drugie kierowniczka nabialu rozmawia tak glosno z tymi brudaskami na dziale ze as glowa boli, co to Za ludzie,,,Fajna wiec - kiedys byla!

dfyu

@ werfff - tylko albo aż - praca księgowego jest naprawde spoko, zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze.

melon

a jako magazynier jakie oferuja warunki ?

Kubi

Nie polecam pracy nikomu. Po pierwsze stawka na umowie wynosi 1500 pln brutto plus premia wedle uznania kierownika który raczej nie uważa nikomu premii. W firmie panuje ogólny bałagan i nikt nie umie nic wytłumaczyć pracownikowi osobiście nie wytrzmałem jednego dnia

ciekawy

a jak wyglada kompletacja zamowien internetowych albo praca na dziale ?

Mite

Z Pracowników E.Leclerca najlepiej mają piekarze i cukiernicy bo mają fach w ręku i zarabiają min. 2000 na ręke+ do 300 zł premii +bony żywieniowe 190 zł(nie wiem jak jest na obecną chwilę)i jeszcze dostają paczki proszku do prania aby być zawsze czystym , ostatnio w listopadzie dostaliśmy 5 paczek po 6 kilo , co prawda jest to proszek zsypany do zwykłych reklamówek ale zawsze coś.Bardzo prawdopodobnie będą potrzebowali w marcu do Leclerca na Jerozolimskich na cukiernie i piekarnie do obsługi klienta na 2 zmiane czyli od 13.30 do 21.30 ale pensja 1300 niestety.

bzyku

Pawiem tak MIRA musisz zagladac na bielany od czasu do czasu bo oni wywieszają oferty pracy na drzwiach

bzyku

na bielanach cos czesto sa ogloszenia ... widac ze lubia wymieniac kadre pracownicza ...

nikt1

eleclerc bielany to żaden rarytas na rynku pracy,zwykli szarzy pracownicy jak najbardziej ok fajni mili pomocni /może dlatego ze większość na tym wózku jedzie/ chodz są też wyjątki inne, umowa też znak zapytania najpierw 3miesiące zlecenia albo i więcej jak się nie spodobasz ale dodatkowe ręce do pracy potem kolejne 3miesiące na okres próbny czy wytrzymasz potem....kolejny okres a może dopiero 10lat umowy jak wytrzymasz wiele jak będziesz jak jesteś cierpliwy jak nie za dużo mówisz przytakujesz i godzisz się na wiele nie zawsze dobrego fakt są osoby co po tyle i więcej pracują ale z nimi nie ma się co równać bo zaczynali jak sklep powstał i sa inaczej traktowani i oni czują się tam inaczej a ktoś kto teraz zacznie/zaczął to się czuje że wyższa kadra inaczej traktuje tylko za to co tam się zarabia jeszcze podzielone na pensje bony żywiowe premie czyli razem nawet nie 1500 netto i jeszcze pdzielone by firma nie pokazywała ile płaci itd itd ..../które w sumie nie dają tego co obiecują ci na początku i nie informują że twoje zarobki bedą w różny sposób płacone że nie ma zmian 1 i 2 tylko ale całe dnie lub tz powroty czyli rano potem 2-5godz przerwy i znów masz być bo tak grafik /i na odwal zrobiony i nikt się nie pyta czy możesz czy masz dom rodzine życie plany które w stałym grafiku możesz sobie zaplanować/ tak ok zgadzam się każdy idzie bo praca bo coś nawet minimum zarobi a ma co miesiąc a i tak bonami zwracasz co zarobiłeś wszystko odgórnie dobrze przemyślane i nie dość że marna kasa to im oddajesz /bony żywieniowe bo za nie nigdzie indziej nie kupisz/ i tak twoje wraca do nich, a internet tak rzadzi się niby innymi prawami regółami i ma więcej kasy ale kierownik gbór wymienia ludzi i chodŻ więcej troszkę można rarobić to mie wspłółwierne z zapieprzaniem jakie tam wkładasz. więc wybież albo leclerc nic kasy zapieprz za darmo i jeszcze źle albo wybież nawet mały sklep i mniejjszą umowe i godny zarobek grafik itd.....

bzyku

a czy ktos moze wypowiedziec sie na temat stanowiska "kompletacji zamowien internetowych" ???

szkoda was

wspolczuje wszystkim wspolpracujacym z pseudokierownikiem,typowy przemocowiec

ona

Pensja z 1600-1800, umowa okresowa na 10 lat lub zlecenie. Jeśli chodzi Ci sklep internetowy to nie polecam. Pseudokierownik (usunięte przez administratora)w ciągu 5 lat wymienił kadrę 40 osób 3 razy, kto zaczyna upominać się o przysługująca prawa zwalnia. Jego dewizą jest - nie podoba się to się zwolnij.

Ona

Nie polecam nikomu tam pracować

Elizabeth

Słowa kojarzące się z E Leclerc Bielany Hipernet24 (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niemoliwy. Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobrzy . Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie mozna negocjowac, trzeba pracowac. Najbardziej podobało mi się w E Leclerc Bielany Hipernet24: wspolpracownicy Najbardziej nie podobało mi się w E Leclerc Bielany Hipernet24: wszystko pozostale

Zostaw opinię o E Leclerc - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E Leclerc