Opinie o Mayeryn w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mayeryn. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mayeryn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Mayeryn w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Widzę tendencję. Zły komentarz o firmie -> kolejne dwa dobre itp Ktoś się wypowie negatywnie już się pojawiają cudowne komentarze chwalące firmę, które brzmią tak samo xD. Osobo czytająca komentarze! Wnioski wyciągnij sobie sama

Czy w Mayeryn wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy w Mayeryn wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

nobody
@Pytanie

w ogole nie placa, nie wspominając o nagrodach

Lidia
@nobody

Jak to?? Masz na myśli to że nie wypłacają wynagrodzeń??

Słowa bez pokrycia...

Paulina
@Lidia

Wypłacają. :) Premie również są. Proszę nie sugerować się opiniami osób bezimiennych i pytać u źródła.

Hanna
@Marta

A co konkretnie obiecywali ? Jakich obietnic nie dotrzymali?

@Hanna

Miałam na myśli to, że "nobody" wysuwa opinie wyssane z palca. :)

Krystyna
@Paulina

O, a co trzeba zrobić żeby otrzymać premię? ;-)

Paulina
@Krystyna

Być rzetelnym pracownikiem i wykonywać swoją pracę jak najlepiej się umie, tylko i aż tyle. :)

Agnieszka, PM Nowy wpis
@nobody

W ogóle nie wypłacają, uzależniają wypłatę od zapłaty klienta, takie totalnie Janusz pseudokorpo. Po 2 miesiącach pracy na 1/2 etatu nie zobaczyłam ani grosza, pozdrawiam serdecznie

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Mayeryn w Warszawa.

Sprawdź
Maciej

Dobrze mi się tu pracowało - zdecydowanie najlepsze miejsce pracy spośród tych, w których pracowałem do tej pory. Nie ma atmosfery jak w korpo. Oczywiście czasem trzeba było cisnąć do dealinu jak projekt się spóźnia, ale to raczej normalne. Będę dobrze wspominać :)

Pablo Nowy wpis
@Maciej

Tak Ci sie dobrze pracowało i takie miejsce pracy wspaniałe, że aż się wziąłeś i zwolniłeś :)

Pytanie Nowy wpis

Czy Mayeryn zatrudnia studentów?

Paulina Nowy wpis

Tak.

xxx

Totalnie nie polecam, ciagle przekładanie terminu realizacji projektu i zapłaty. Praca za darmo

xxx
@xxx

Projekty wykonywane są w czasie ustalonym w umowie projektu. Opóźnienia (jeśli występują) wynikają z wprowadzanych zmian przez klienta.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mayeryn? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pakowanie lekkich paczek eprezencik.pl
Toxic Shirts Janusz Badełek
logo firmy Księgowa/y
Domena & Trade Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Specjalista ds sprzedaży
Marek Skórkowski O System
Aplikuj na wiele ofert
były pracownik

Opinia dotyczy mojego doświadczenia (oraz większości osób z którymi współpracowałam). Nie wiem czy coś się zmieniło i czy dotyczy to wszystkich. Minusy: Zdecydowanie nie jest to firma dla kogoś kto chciałby mieć stałe warunki pracy i możliwość rozwoju. Na początku brak stałego wynagrodzenia (wypłata po projekcie, który może się przeciągać bardzo długo), po kilku miesiącach minimalne wynagrodzenie godzinowe, często nieproporcjonalne do pracy jaką wykonujesz (nawet jako junior - patrząc na obecne stawki w innych firmach) i wkładu w projekt, który zazwyczaj jest dość duży. Brak też stałych godzin pracy i ilości zadań, raz jest bardzo dużo, a raz w ogóle. Powiedziałabym że spoko dla kogoś kto chce zacząć, zdobyć pierwsze doświadczenie i wpisać sobie cokolwiek do CV, a z drugiej strony nikt nie weryfikuje twojego postępu i przy szukaniu kolejnej pracy może się okazać że masz duże braki, więc nie wiem czy nie lepiej zacząć od stażu gdzieś indziej. Projekty są wyceniane w taki sposób że potem ludzie którzy przy nich pracują mają je robić szybko i po taniości, byleby działały - co może być przeszkodą jeżeli stawiasz na jakość swojej wykonywanej pracy. Brak jakichkolwiek benefitów, ja osobiście nie miałam też możliwości jakichkolwiek szkoleń. Plusy: Z plusów na pewno można się dużo nauczyć, bo projekty są wymagające, ale raczej na własną rękę, bo w firmie nie ma mentorów czy osób z dużym doświadczeniem, większość to osoby studiujące, juniorzy. Zespół bardzo na plus, pracowałam z bardzo fajnymi ludźmi, nie było nieporozumień w zespole. Bardzo elastyczny grafik, praca zupełnie zdalna, raczej nie odczuwa się stresu czy presji (chociaż bywały dni gdzie trzeba było pracować więcej niż 8 godzin)

Czy Mayeryn zapewnia kartę multisportu?

olo

nie

Krzysztof
@olo

A inne benefity? Są jakieś dodatki dla pracowników z funduszu socjalnego? Bo przydało by się coś na osłodę, nie?

Wolontariat

Gdyby przymknąć oko na to, że nie otrzymasz takiej pensji jaką Ci obiecali (za wiele projektów nie otrzymasz jej w ogóle, bo nie zostaną nawet skończone) to wszystko byłoby okej :)

Magda
@Wolontariat

Dokładnie tak jest. Wolontariat dla juniorów

Krzysztof
@Magda

Niedobrze, bo przecież nikt nie pisze się na wolontariat tylko prace zarobkową. Nie ma podstawy wynagrodzenia tylko płacą oddzielnie za projekty?

Hejterem być
@333

Ja widzę tendencję przeciwną:komentarze pozytywne naprzemiennie z 1-2 komentarze negatywne (i to wszystkie z ostatnich miesięcy w podobnym stylu). Widać jakiś hejter, którego zwolnili zamiast szukać pracy siedzi na GoWork z bólem d. a jego celem życiowym stało się zepsucie opinii Mayeryn. Smutne.

Ping
@Hejterem być

Racja. Z jednej strony żal mi takich ludzi, z drugiej mają to na co sobie pracują. W sumie dobrze, że takie osoby nie zatruwają kolejnych zespołów, bo ja na pewno z kimś takim pracować bym nie chciał. Może kiedyś się obudzisz, kolego ;) A odnośnie Mayeryn, to sam pracowałem tam kilka miesięcy - później postanowiłem pójść w innym kierunku, a akurat nie było wolnych wakatów w firmie, czego bardzo żałuję. Firma super, atmosfera świetna. Nic tylko polecać :)

w
@Ping

XDDD pięknie piszecie w tym hr xD

Sebastian

Ja dobrze wspominam mój 2 letni okres pracy w Mayeryn. Na pewno na plus są ludzie pracujący od devow po szefostwo z którymi zawsze można się dogadać. Projekty implementowane są i wspierane w fajnym standardzie technologicznym Praca zdalna, oraz bardzo luźne godziny pracy były na plus. Na zarobki osobiście nie narzekałem :) Więc jak dla mnie było to dobre miejsce do zebrania doświadczenia

Spyrk
Kandydat

Wszedłem z ciekawości na Gowork i mega się dziwię. Kolega pracuje dla Mayeryn ponad 2 lata już i bardzo sobie chwali. Zastanawiam się właśnie nad zmianą pracy na Mayeryn. Według mnie opinia od osoby, która rzeczywiście sama tam pracuje i ma kontakt też z innymi tam pracującymi jest cenniejsza, ale to moje zdanie. Chociaż nie spodziewałem się, że będzie tu jednak trochę takich negatywnych komentarzy, a już szcególnie odnośnie wypłat - kolega mówi, że kasa się zgadza.

ego
@Spyrk

A więc trafił na dobry projekt. Szkoda tylko, że nie ma otwarcie powiedziane, że w tym projekcie kasa jest co miesiąc a w tym projekcie kasy nie dostaniecie :/

Czy można liczyć w Mayeryn na prywatną opiekę medyczną?

ego

Nie ma takiej szansy

hdjdjf

Racja. Ocena spada nagle same cudowne komentarze.

Pen

Praca bardzo fajna, nie ma się do czego przyczepić. Projekty ciekawe i wymagające, zespół świetny i bardzo zgrany jak na zespół pracujący w dużej części zdalnie. Polecam :)

Jordan

W tej firmie nawet manager pracuje na pół etatu wieczorami a na stałe w innej firmie. Możecie to sprawdzić na LinkedIn. Więc to świadczy no jego poziomie zaangażowania

Alek

Pozytywne opinie to są komentarze osób z hru xD to Januszex bazujący na juniorach. Nie polecam. Zero profesjonalizmu.

Badi

Współpraca układała się bardzo dobrze – ponad rok pracowałem i wszystko było gicik. Niektóre te opinie wydają mi się wyssane z palca. Mnie nic nieprzyjemnego tam nie spotkało – może z wyjątkiem tego, że czasem musiałem 2 dni czekać na review mojego kodu.

Secor

Pracuję tu jako frontend developer i podoba mi się :) Jakoś rok z kawałkiem. Trochę więcj mogłoby być integracji, ale oprócz tego wszystko spoko.

lax
@Secor

dużo projektów na react bazuje? zespoły raczej mniejsze w firmie, czy są też projekty z większą liczbą osób?

Lll
@lax

Wiesz to jest różnie. Też pracuję tam jako frontend dev i projektów z Reactem jest sporo - bez znajomości reacta na fronta bym w tej firmie długo nie usiedział. Jeśli chodzi o wielkość zespołów, to najczęściej koło 5 osób, czasem więcej czasem mniej. Dobrze się tu pracuje - jak się zastanawiasz to śmiało chodż do nas.

strata czasu

Doświadczenie raczej negatywne, zacznę od plusów: -Zdecydowanie fajni ludzie, przyjemna atmosfera. Z paroma osobami wciąż utrzymuję kontakt. -Elastyczny grafik, masz pojawić się na spotkaniu które zazwyczaj jest wieczorem, a jak resztę pracy sobie rozplanujesz zależy od ciebie. -Fajna opcja by zobaczyć jak wygląda praca programisty, można się dość szybko nauczyć wielu rzeczy. -Świetnie zorganizowana praca, jeśli zrobiłem taska przed czasem lub po prostu nie miałem co robić wystarczyła wiadomość do scrum mastera z zapytaniem o taska. Co wbrew pozorom nie jest takie oczywiste w it. Minusy: -Wizja szefa by robić wszystko co się da po cenach dumpingowych, na przykład budżet na jeden projekt to często miesięczna pensja starszego programisty gdzie przy projekcie siedzi 5-10 osób a czasami i więcej. -Szef często proponuje klientom terminy do realizacji które są nie wykonalne, byle by tylko złapać klienta, co jest o tyle istotne że budżet o wysokości pensji seniora po karach kurczy się do widełek mida. -Z opinii na gowork dowiedziałem się że projekt przy którym spędziłem najwięcej czasu to projekt pilotażowy, nikt mi nie powiedział o tym wcześniej. -Zdecydowanie brakuje seniora który by w jakikolwiek sposób kontrolował by kod. -Jako osoba bez żadnego doświadczenia robiłem review kodu, oraz były wdrażane moje pomysły, co w kwestii rozwoju jest super lecz z perspektywy czasu nie nazwał bym ich dobrymi. -Mamienie potężnym inwestorem przy projekcie który jak się okazuje jest pilotażowy, i że za chwilę będzie jego finalizacja. -Pensje to zawsze prowizja z projektu, jeśli klient nie zapłaci, ty nie zobaczysz pieniędzy. -Nie wiesz kiedy coś zarobisz, może zarobisz może nie. -Generalnie przez większość czasu pracujesz za darmo. -Jak już zobaczyłem pieniądze to nawet nie pokrywają rachunku za prąd który zużyłem pracując tu. -Projekty ciągną się w nieskończoność. -Więcej zarobicie na płatnym stażu gdziekolwiek. Ogólnie warto się zaczepić na miesiąc góra dwa, jeśli nie masz żadnego doświadczenia i zobaczyć jak i co wygląda w praktyce, na dłużej jest to strata czasu. A jeśli pracujesz gdzieś i rozważasz to miejsce jako zajęcie dodatkowe to zdecydowanie odradzam. Odnoszę wrażenie że pozytywne opinie wystawia sam szef lub hr, tak samo opinie które dobrze opisały co tu się wyprawia mają sporo minusów, za to te oderwane od rzeczywistości sporo plusów. Ocenę pozostawiam wam ;)

były pracownik
@strata czasu

wszystko potwierdzam

@strata czasu

Mam dokładnie takie same doświadczenia.

Devops
Kandydat

Hej, Wiecie może jakie są widełki na stanowisku M-Gold DevOps Engineer w Mayeryn? Widzę od dawna wisi ogłoszenie i zastanawiam się, czy aplikować, tylko właśnie widełek nigdzie nie widzę.

Kris
@Devops

Żadnych, dostaniesz pseudo umowę za % od zysku z projektu, który nigdy się nie skończy. Czyli będziesz robił za (usunięte przez administratora) :-)

@Kris

Dokładnie. Żadnych pieniędzy nie zobaczysz. Projekty się nie kończą, firma zasłania się brakiem kasy od klienta.

batman

Spoko praca, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Mayeryn - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Mayeryn?

Zobacz opinie na temat firmy Mayeryn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mayeryn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 28 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Mayeryn?

Liczba opinii klientów firmy Mayeryn, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.