Opinie o Mayeryn w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mayeryn, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mayeryn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mayeryn w Warszawa

strata czasu

Doświadczenie raczej negatywne, zacznę od plusów: -Zdecydowanie fajni ludzie, przyjemna atmosfera. Z paroma osobami wciąż utrzymuję kontakt. -Elastyczny grafik, masz pojawić się na spotkaniu które zazwyczaj jest wieczorem, a jak resztę pracy sobie rozplanujesz zależy od ciebie. -Fajna opcja by zobaczyć jak wygląda praca programisty, można się dość szybko nauczyć wielu rzeczy. -Świetnie zorganizowana praca, jeśli zrobiłem taska przed czasem lub po prostu nie miałem co robić wystarczyła wiadomość do scrum mastera z zapytaniem o taska. Co wbrew pozorom nie jest takie oczywiste w it. Minusy: -Wizja szefa by robić wszystko co się da po cenach dumpingowych, na przykład budżet na jeden projekt to często miesięczna pensja starszego programisty gdzie przy projekcie siedzi 5-10 osób a czasami i więcej. -Szef często proponuje klientom terminy do realizacji które są nie wykonalne, byle by tylko złapać klienta, co jest o tyle istotne że budżet o wysokości pensji seniora po karach kurczy się do widełek mida. -Z opinii na gowork dowiedziałem się że projekt przy którym spędziłem najwięcej czasu to projekt pilotażowy, nikt mi nie powiedział o tym wcześniej. -Zdecydowanie brakuje seniora który by w jakikolwiek sposób kontrolował by kod. -Jako osoba bez żadnego doświadczenia robiłem review kodu, oraz były wdrażane moje pomysły, co w kwestii rozwoju jest super lecz z perspektywy czasu nie nazwał bym ich dobrymi. -Mamienie potężnym inwestorem przy projekcie który jak się okazuje jest pilotażowy, i że za chwilę będzie jego finalizacja. -Pensje to zawsze prowizja z projektu, jeśli klient nie zapłaci, ty nie zobaczysz pieniędzy. -Nie wiesz kiedy coś zarobisz, może zarobisz może nie. -Generalnie przez większość czasu pracujesz za darmo. -Jak już zobaczyłem pieniądze to nawet nie pokrywają rachunku za prąd który zużyłem pracując tu. -Projekty ciągną się w nieskończoność. -Więcej zarobicie na płatnym stażu gdziekolwiek. Ogólnie warto się zaczepić na miesiąc góra dwa, jeśli nie masz żadnego doświadczenia i zobaczyć jak i co wygląda w praktyce, na dłużej jest to strata czasu. A jeśli pracujesz gdzieś i rozważasz to miejsce jako zajęcie dodatkowe to zdecydowanie odradzam. Odnoszę wrażenie że pozytywne opinie wystawia sam szef lub hr, tak samo opinie które dobrze opisały co tu się wyprawia mają sporo minusów, za to te oderwane od rzeczywistości sporo plusów. Ocenę pozostawiam wam ;)

dominikpuszczyk

Bardzo dobrze wspominam pracę w Mayeryn. Miła atmosfera, praca w zgranym zespole. Poznałem tam super ludzi, z którymi ciągle utrzymuje kontakt mimo zakończenia pracy w tej firmie. Dodatkowo możliwość pracy zdalnej, co było bardzo wygodne. Dominik Puszczyk

Justyna

Praca bardzo fajna. Pracowałam jakieś 7-8 mscy i rozstaliśmy się w zgodzie i pokoju. Spoko team i osoby zarządzające. Wynagrodzenie to nie jakieś kokosy, ale dobre - jak dla mnie było w porządku. Tak czytam opinie i widzę, że ktoś tu wątpi w istenienie biur - jestem żywym dowodem, który w takim biurze pracował przed wirusem :D Ja akurat w Warszawie. Nie wiem jak inne biura, ale według mnie jak nie ma się wiedzy na jakiś temat, to lepiej się nie wypowiadać. Ludzie oczekują tu prawdziwych, wiarygodnych opini. Ze swojej strony bardzo polecam :)

Paweł

Ok firma. Duży plus za sprawne poradzenie sobie z przeniesieniem wszystkiego na zdalnie - koronawirus wypłoszył nas z biura, a od razu po przejściu z biura na zdalnie wszystko ładnie było ogarnięte, zero problemów w komunikacji ;)

Maciej Nowy wpis

Dobrze mi się tu pracowało - zdecydowanie najlepsze miejsce pracy spośród tych, w których pracowałem do tej pory. Nie ma atmosfery jak w korpo. Oczywiście czasem trzeba było cisnąć do dealinu jak projekt się spóźnia, ale to raczej normalne. Będę dobrze wspominać :)

Sebastian Nowy wpis

Ja dobrze wspominam mój 2 letni okres pracy w Mayeryn. Na pewno na plus są ludzie pracujący od devow po szefostwo z którymi zawsze można się dogadać. Projekty implementowane są i wspierane w fajnym standardzie technologicznym Praca zdalna, oraz bardzo luźne godziny pracy były na plus. Na zarobki osobiście nie narzekałem :) Więc jak dla mnie było to dobre miejsce do zebrania doświadczenia

tt Nowy wpis

nie płacą w projektach

Spyrk
Kandydat

Wszedłem z ciekawości na Gowork i mega się dziwię. Kolega pracuje dla Mayeryn ponad 2 lata już i bardzo sobie chwali. Zastanawiam się właśnie nad zmianą pracy na Mayeryn. Według mnie opinia od osoby, która rzeczywiście sama tam pracuje i ma kontakt też z innymi tam pracującymi jest cenniejsza, ale to moje zdanie. Chociaż nie spodziewałem się, że będzie tu jednak trochę takich negatywnych komentarzy, a już szcególnie odnośnie wypłat - kolega mówi, że kasa się zgadza.

ego Nowy wpis
@Spyrk

A więc trafił na dobry projekt. Szkoda tylko, że nie ma otwarcie powiedziane, że w tym projekcie kasa jest co miesiąc a w tym projekcie kasy nie dostaniecie :/

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy można liczyć w Mayeryn na prywatną opiekę medyczną?

ego
@Pytanie

Nie ma takiej szansy

Widzę tendencję. Zły komentarz o firmie -> kolejne dwa dobre itp Ktoś się wypowie negatywnie już się pojawiają cudowne komentarze chwalące firmę, które brzmią tak samo xD. Osobo czytająca komentarze! Wnioski wyciągnij sobie sama

Hejterem być
@333

Ja widzę tendencję przeciwną:komentarze pozytywne naprzemiennie z 1-2 komentarze negatywne (i to wszystkie z ostatnich miesięcy w podobnym stylu). Widać jakiś hejter, którego zwolnili zamiast szukać pracy siedzi na GoWork z bólem d. a jego celem życiowym stało się zepsucie opinii Mayeryn. Smutne.

Ping
@Hejterem być

Racja. Z jednej strony żal mi takich ludzi, z drugiej mają to na co sobie pracują. W sumie dobrze, że takie osoby nie zatruwają kolejnych zespołów, bo ja na pewno z kimś takim pracować bym nie chciał. Może kiedyś się obudzisz, kolego ;) A odnośnie Mayeryn, to sam pracowałem tam kilka miesięcy - później postanowiłem pójść w innym kierunku, a akurat nie było wolnych wakatów w firmie, czego bardzo żałuję. Firma super, atmosfera świetna. Nic tylko polecać :)

hdjdjf

Racja. Ocena spada nagle same cudowne komentarze.

Pen

Praca bardzo fajna, nie ma się do czego przyczepić. Projekty ciekawe i wymagające, zespół świetny i bardzo zgrany jak na zespół pracujący w dużej części zdalnie. Polecam :)

Jordan

W tej firmie nawet manager pracuje na pół etatu wieczorami a na stałe w innej firmie. Możecie to sprawdzić na LinkedIn. Więc to świadczy no jego poziomie zaangażowania

Alek

Pozytywne opinie to są komentarze osób z hru xD to Januszex bazujący na juniorach. Nie polecam. Zero profesjonalizmu.

Badi

Współpraca układała się bardzo dobrze – ponad rok pracowałem i wszystko było gicik. Niektóre te opinie wydają mi się wyssane z palca. Mnie nic nieprzyjemnego tam nie spotkało – może z wyjątkiem tego, że czasem musiałem 2 dni czekać na review mojego kodu.

Secor

Pracuję tu jako frontend developer i podoba mi się :) Jakoś rok z kawałkiem. Trochę więcj mogłoby być integracji, ale oprócz tego wszystko spoko.

lax
@Secor

dużo projektów na react bazuje? zespoły raczej mniejsze w firmie, czy są też projekty z większą liczbą osób?

Lll
@lax

Wiesz to jest różnie. Też pracuję tam jako frontend dev i projektów z Reactem jest sporo - bez znajomości reacta na fronta bym w tej firmie długo nie usiedział. Jeśli chodzi o wielkość zespołów, to najczęściej koło 5 osób, czasem więcej czasem mniej. Dobrze się tu pracuje - jak się zastanawiasz to śmiało chodż do nas.

strata czasu

były pracownik
@strata czasu

wszystko potwierdzam

Marta
@strata czasu

Mam dokładnie takie same doświadczenia.

Devops
Kandydat

Hej, Wiecie może jakie są widełki na stanowisku M-Gold DevOps Engineer w Mayeryn? Widzę od dawna wisi ogłoszenie i zastanawiam się, czy aplikować, tylko właśnie widełek nigdzie nie widzę.

Kris
@Devops

Żadnych, dostaniesz pseudo umowę za % od zysku z projektu, który nigdy się nie skończy. Czyli będziesz robił za (usunięte przez administratora) :-)

Marta
@Kris

Dokładnie. Żadnych pieniędzy nie zobaczysz. Projekty się nie kończą, firma zasłania się brakiem kasy od klienta.

batman

Spoko praca, polecam

On@
Kandydat

Jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej do działu HR? Bardziej pytania o doświadczenie itp. czy zadają też jakieś zadania sytuacyjne? Jutro idę i strasznie sie stresuję ;)

Pyan
@On@

I jak tam po rozmowie?:)

frontend dev

Praca jak praca - nie jakoś super, ale jest ok. Zarobki standardowe jak na IT wg mnie.

poszukujacy
@frontend dev

Czy firma poszukuje na 1/2 etatu? Wiesz może? I czy firma zgodziłaby się na pracę w godzinach 16-20 i może w weekendy? Stanowisko frontend

Dan
@poszukujacy

Ja od kilku tygodni już tam nie pracuje, ale ogólnie frontend devów mają dużo - z tego co wiem nie szukają. Ale próbować możesz ;) Na pół etatu biorą (sam byłem), a godziny zależy od projektu - w wielu mozesz pracować do 19 bo tak się zespół umawia, by sprawniej szło. W niektórych można wieczorami i weekendy ( choć w weekendy w biurze nikt nie siedzi praktycznie) - to raczej w małych projektach.

Justyna

Ej Justyna
@Justyna

Opowiedz proszę gdzie się mieści biuro w Warszawie, jakie są tam warunki, jaka panuje atmosfera, ile ludzi tam pracuje? Z kim najlepiej Ci się współpracowało z biura?

@Ej Justyna

Ja też pracowałem w Wawie zanim przeniosłem się na zdalne. Biuro Warszawa Śródmieście, dobrze skomunikowane (tylko z zaparkowaniem autem trochę problem). Jak ja pracowałem było 8 osób.

@Biuro ok

O super! możesz podać adres? Chętnie zerknę na mapce.

@Biuro ok

Sprawdziłem z ciekawości, wszystkie biura są biurami wirutalnymi, więc ludzie zwyczajnie kłamią odnośnie pracy w oddziałach. Zresztą patrząc na opinie jak tutaj pracują juniorzy i ludziom średnio płacą to nie sądzę, żeby było kogoś stać na wynajem biura w centrum Warszawy. Nie ładnie tak kłamać!

Biuro
@Biuro ok

Akurat ja pracuję zdalnie, z mojej wsi ciężko gdziekolwiek dojechać :p ale kumpel z pracy, z którym się trzymam pracował w Gdańsku w jakimś ładnym centrum biurowców, zanim przenieśli na zdalne wszystko. Adresy możesz posprawdzać sam - wystarczy wpisać w Googla co trzeba i wyszuka razem z mapką. Z tego co mówił biuro bardzo fajne tylko małe, dużo osób się nie mieści. Za to z zewnątrz jak patrzyłem to sztos.

Komentujący
@Biuro ok

Serio? xD wystarczy wpisać w Googla Mayeryn Warszawa i adres wyskakuje. Nie dziwię się, że zwalniają takie osoby. Poza tym widać, że obie komentarze napisałeś ty – nagle odkryłeś Googla. Zresztą jedno jako kandydat a drugie były pracownik. Jak mówisz "Nie ładnie tak kłamać" ;) Sam w biurze nie pracowałem, ale w samej firmie tak, zdalnie. Niektórzy wdzwaniali się na spotkania z identycznych pomieszczeń z pokojów wyglądających na biura - wątpie, by specjalnie każdy jechał w to samo miejsce niebędące biurem by wdzwonić się na spotkanie :p A sama praca gicik.

Praciwnik

Szczerze nie polecam. Nie wypłacają pieniędzy. Umowy konstruowane tak żeby mogli przeciągać wypłatę. Brak profesjonalizmu.

Inny pracownik
@Praciwnik

Potwierdzam, aktualnie jestem w tej samej sytuacji

Zaufany
@Praciwnik

Zgadzam się, każdemu odradzam tam pracę. Jest osoba w firmie która zajmuje się pisaniem pozytywnych opinii na takich portalach jak ten (nie znajdziecie innych pozytywnych opinii). Firma nieprofesjonalna i problemy z wynagrodzeniami.

@Praciwnik

Może źle trafiliście - ja z wypłatą nie miałem problemów, umowa też w porządku. Już tam nie pracuję, ale pracowałem jakiś rok i wypłata zawsze była na czas.

BZek

Niedawno zacząłem pracę w Mayeryn na stanowisku frontendowym i podoba mi się współpraca. Amosfera fajna, złapałem świetny kontakt z chłopakami z biura. Fajne podejście do przerw w pracy i do planowania pracy. Czuję wsparcie osoby wyżej, mogę się rozwijać. Prawie nie wziąłbym tej pracy, bo wystraszyłem się opiniami, że nie płacą, ale tak jak rozmawiam z ludźmi tu pracującymi to zawsze wypłatę dostają, ja też już pierwszą dostałem i nie ma z tym problemu. Teraz myślę, że pewnie te opinie pisze jakiś rozwścieczony były pracownik, który obijał się a potem żądał by mu miliony płacić ;)

@BZek

Bzek cieszę się, że jesteś zadowolony. Mam nadzieje, że coś się poprawiło. Patrząc na opinie, to większość niestety ukazuje smutną prawdę (może to już przeszłość). Brak doświadczenia w prowadzeniu biznesu i ludzkiego podejścia. Do tego nie napisałbym, że to pisze jedna osoba i w taki sposób jak Ty. Widać, że opinie pisały różne osoby. Niestety po Twojej wypowiedzi mam wrażenie, że jednak tego nie napisał pracownik, tylko słaba próba naprawy kiepskiego wizerunku.

były pracownik
@BZek

Jedna z wielu pozytywnych opinii które brzmią praktycznie tak samo. Wcale tego nie pisało tego "biuro" jak to ująłeś

Zostaw merytoryczną opinię o Mayeryn - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.