Opinie o Edison Energia S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Edison Energia S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Edison Energia S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edison Energia S.A. w Warszawa

tomala

Instalacja u mnie przebiegła bez zakłóceń, terminowo i ogólnie całość prezentuje się estetycznie. A do tego wszystko działa zgodnie z założeniami, także rachunki są odczuwalne nizsze

@tomala

Dziękujemy za tą opinię! Cieszymy się, że instalacja działa bez zarzutów i możesz cieszyć się własną energią. Przyjemnego oszczędzania! Pozdrawiamy Zespół Edison Energia

molka

Jestem zadowolona z usług tej firmy . Bardzo profesjonalną obsługa klienta, doradza co wybrać, przygotują oferte., wykonają i wyjaśnia jak używać. Zawsze można liczyć na firmę w razie problemów.

@molka

Dobrze to słyszeć! Dziękujemy za pozytywny feedback ;) Życzymy wszystkiego dobrego! Pozdrawiamy Zespół Edison Energia

Jurek

To moja kolejna praca i chyba najlepsza jaka mi się trafiła do tej pory. Miła atmosfera, a to jest ważne, bezcenne jest jak człowiek wraca do domu bez stresu, zarobki dobre, jestem zadowolony.

@Jurek

Jurek - cieszymy się, że jesteś z nami i możesz się realizować w naszej organizacji! Życzymy wielu zawodowych wyzwań i sukcesów! Pozdrawiamy Zespół Edison Energia

izaak

Solidna ekipa. Montaż wykonany bardzo estetycznie. Mają bardzo dobrej jakości panele!

@izaak

Dobrze to słyszeć! Dziękujemy za docenienie naszej pracy ;) Wszystkiego dobrego! Pozdrawiamy Zespół Edison Energia

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Edison Energia S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Serwisant rowerowy
Wściekły

Zdecydowanie NIE POLECAM !!! tej firmy. Od 4 miesięcy mam zapłacone około 80 tys tytułem zaliczki za 2 instalacje po 9.6kw, po wielkich prośbach a potem groźbach udało się uruchomić jedną. Wczoraj elektrownia zamontowała do jednej instalacji licznik a druga leży na ziemi bo jakimś cudem dostarczyli ja początkiem stycznia. Do drugiej oczywiscie przyjechali monteży stwierdzając że nie biorą odpowiedzialności ale jak przedstawiciel był na miejscu i konsultował z jakimś macherem możliwość zamontowania instalacji to wszystko się dało i żebym nie zwlocznie po podpisaniu umowy zapłacił będzie szybki montaż. Mamy 18.01 .2022 i wczoraj wymienili mi licznik a druga instalacją leży na ziemi przedstawiciel nie oddzwania opiekun twierdzi iż prowadzone są rozmowy z koordynatorem -co by to nie znaczyło i ja dlugo te rozmowy będą prowadzone. Moi znajomi którzy się nie zdecydowali w tym samym czasie na ofertę Edisona bo była zbyt wysoka dla nich od 3 miesięcy cieszą się wlasna energią a ja zaczynam się rozglądać za rozwiązaniami prawnymi. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!

@Wściekły

Szanowny Panie, najmocniej przepraszamy za te utrudnienia - oczywiście nie powinny one mieć miejsca. Liczymy jednak, że w najbliższym czasie sprawa zostanie pozytywnie rozwiązana i będzie mógł się Pan cieszyć własną energią. W celu wyjaśnienia szczegółów zapraszamy jednak do kontaktu z naszym działem obsługi klienta: Telefon: 799 399 888 Pytania: dok@edisonenergia.pl Reklamacje: reklamacje@edisonenergia.pl Z wyrazami szacunku Zespół Edison Energia

Keszel

Firma wykonała wszystko ekspresowo ! bardzo dziękuje za tak sprawną instalację i świetny kontakt

@Keszel

lodowaty

Podlecem tą firmę. Fotowoltaika którą zamontowali w mojej firmie blisko rok temu działa bez żadnych problemów, kontakt z właścicielem to po prosu poezja, doświadczenie, profesjonalizm, terminowość. Oby więcej takich firm. Nadmienię jeszcze że rozmawiałem z wieloma firmami i takiego podejścia jak u nich nie było nigdzie.

@lodowaty

Ogromnie nas cieszą takie komentarze! ;) Dziękujemy za zaufanie, docenienie naszej pracy oraz pozytywną opinię. Życzymy przyjemnego oszczędzania! Pozdrawiamy Zespół Edison Energia

Lelko

Bardzo dobra obsługa, zarówno ze strony przedstawiciela jak i ekipy montującej. Bardzo ładnie zamontowane tak że polecam.

@Lelko

Dziękujemy za Twoją opinię. Bardzo cieszymy się, że jesteś zadowolony z pracy naszych montażystów oraz doradcy! Przyjemnego oszczędzania! Pozdrawiamy Zespół Edison Energia

martyna nowakowska

Szczerze polecam, bo już od pierwszych rozmów widać, że znają się na rzeczy. Dobrali system pod zapotrzebowanie energetyczne domu, a nie byle większa instalacja, co też się ceni.

Alex

Polecam skorzystanie z usług, bardzo bardzo dobra firma i podejscie do klienta

Konkretny gość

Kontakt z tą firmą tragiczny. Nie rozliczają się z podstawy, prowizje obcinają. Kadry nie odpisują na maile, nie ma do kogo zadzwonić. Próbowałem z nimi polubownie załatwić sprawę, ale do straszenie zakazem konkurencji to są pierwsi. Spodziewajcie się pozwu w następnym tygodniu. Pozdrawiam was gorąco i współczuję pracy w takim miejscu

hubert17

Jak dla mnie to eksperci, których szczerze polecam, bo widać, że znają się na tym co robią, jak również wszystko dopasują pod nasze oczekiwania jak i możliwości finansowe.

Profesjonalny wykonawca. Instalacja śmiga już dlugi czas i nie ma żadnych problemow

@Ewa

Należy pani do wąskiego grona zadowolonych gratulacje

staszek

Firma która fajnie ogarnia temat fotowoltaiki. Miałem nie tak ustawiony dach pod słońce, to by osiągnąć najlepsza wydajność, zainstalowali mi panele na dachu altanki;)

Ja też tam szukam pracy , ale chwilowo zero odzewu :-)

Z.

Jeśli szukają państwo pracy w której złote góry obiecają a o wypłatę prowizji musza zebrać wyjaśniać i tracić nerwy każdego miesiąca to tak ta praca jest dla Was. Jeśli chodzi o konsultantów na słuchawce to tez dochodzą informacje, ze ciagle im obcinają pensje za byle przewinienie pol prowizji. Warto 100x się zastanowić czy z taka firma nawiązać współpracę.

kwaśniak

Jestem zadowolony w 100%. Instalacja działa tak jak należy. Natomiast cena była jak dla mnie przystępna.

@kwaśniak

Super! Dziękujemy za Twoją opinię i cieszymy się ogromnie, że jesteś zadowolony z naszej instalacji. Dziękujemy za zaufanie! Pozdrawiamy serdecznie i życzymy przyjemnego oszczędzania! Zespół Edison Energia

Robek3

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Profesjonalizm, terminowość, super tempo i ogromna wiedza!

@Robek3

Dobrze to słyszeć! Dziękujemy bardzo i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania ;) Wszystkiego dobrego! Pozdrawiamy Zespół Edison Energia

Zacznę od tego, że na rozmowie o pracę zostały przedstawione inne warunki zatrudnienia, niż realnie funkcjonowały. Poinformowano mnie, że godziny są do ustalenia a nadgodziny dobrowolne i zdarzają się zazwyczaj raz na miesiąc lub rzadziej. Co do godzin pracy, na rozmowie powiedziano mi, że będą to godziny 8-16 lub 9-17 i jest to do uzgodnienia z koordynatorem, oczywiście nie było nawet na ten temat możliwości rozmowy. „Dobrowolne” nadgodziny wyglądały tak, że każdy pracownik musiał pracować w przynajmniej dwie soboty, a jeśli się nie pojawił np. ze względu na to, że miał zajęcia na uczelni, były wyciągane z tego konsekwencje lub musiał zostawać po godzinach w dni robocze, żeby nadrobić soboty. Dni wolne, które pracownik zgłaszał koordynatorowi, musiały być konkretnie wytłumaczone po co dzień wolny, gdzie się idzie na jakie godziny, do jakiego lekarza i konkretnie z jakim problemem do tego lekarza dany pracownik się udaje. Firma w tej kwestii nie zachowała ani trochę profesjonalizmu. Okazywało się, że wszystkie rozmowy z koordynatorem, na tematy prywatne, zdrowotne oraz służbowe od razu obiegały całe biuro. Co do problemów z pracą, przez które pracownik nie mógł wykonywać swoich codziennych obowiązków, a co za tym idzie wyrabiać narzuconego targetu i które wielokrotnie były zgłaszane koordynatorowi i osobom na odpowiednich stanowiskach dostawałam tylko odpowiedź „masz pecha” i temat kończył się bez możliwości rozwiązania go. Podsumowując od samego początku, już na rozmowie kwalifikacyjnej zostały podane błędne informacje, godziny i obowiązki wyglądały zupełnie inaczej. Wszystkie rozmowy przeprowadzane w specjalnych salkach, aby nikt nie słyszał i które miały pozostać między pracownikiem a koordynatorem, obiegały w ciągu kilku chwil innych koordynatorów, a co za tym idzie całe biuro. Każdemu, kto ubiega się o pracę w dziale DWS, polecam rozmowę z osobami, które tam pracują i zapytać jak naprawdę wygląda tam praca, bo odbiega zupełnie od tego, co jest przedstawiane na rozmowie rekrutacyjnej.

@pracownik

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za tę szczegółową opinię. Jest nam niezmiernie przykro, że tego typu sytuacje miały miejsce i będziemy je wyjaśniać wewnętrznie. Dziękujemy jednak za szczerość i otwartość , bo jest to dla nas bardzo cenna informacja. Życzymy wielu sukcesów i powodzenia w nowym miejscu! Pozdrawiamy Zespół Edison Energia

Plusy pracy w Edisonie: fajne szkolenie z wyżywieniem - 2 posiłki. Dostajesz auto po 2 dniach pracy. Fajni młodzi ludzie- wydaje się, że przyjazna firma, jest zgoła odwrotnie. Ostatni plus to dostajesz tablet z fajną apką sprzedażową. Minusy pracy w Edisonie: Produkt jest średnio 20% droższy od konkurencji - często z nią przegrywasz. Dostajesz teren działania 200 km od domu i robisz po 500 km dziennie. Manager wyzywa Cię od k... jeśli nie odbierzesz od niego telefonu po 60 godzinach pracy w tygodniu. Terminy montażu to 30-60 dni. Jak już miałem dość traktowania jak śmieć i rzuciłem papierami kadrowiec kazał mi podpisać lojalkę- zakaz konkurencji. Pomyślałem, że będą mi za nią płacić jak w cywilizowanej firmie, a tu paragraf - zrzekam się wynagrodzenia za tę umowę. Ze strachu podpisałem. Odradzam trzeba się trzymać z daleka - nie warto sobie psuć nerwów Edisonem.

@były pracownik

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za opinie. Cieszy nas to, że docenia Pan nasze mocne strony i dziękujemy też opisanie słabszych elementów. Cały czas staramy się ulepszać nasze procesy, więc to dla nas cenna informacja. Życzymy samych sukcesów w nowej pracy! Pozdrawiamy Zespół Edison Energia

Zostaw merytoryczną opinię o Edison Energia S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Edison Energia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Edison Energia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edison Energia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 61 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edison Energia S.A.