Opinie o Edison Energia S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Edison Energia S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Edison Energia S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edison Energia S.A. w Warszawa

? Nowy wpis

nie wstyd wam za te przekręty?

Maks Nowy wpis

może i w edisonie lub jak tam wolicie polenergii robicie gorzej ale za to drożej

agata Nowy wpis

dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu jak u was w edisonie

Kasia Nowy wpis

edison czy polenergia - jeden pieron - dlatego piszę tu, bo polenergia ma baaardzo mało (na szczescie niskich) ocen; nie dajcie się w wała zrobić!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Edison Energia S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
-,-

jak długo jeszcze będziecie naciągać ludzi? przecież te ceny, które proponujecie - m.in. mnie - to jest jakiś skandal. stosunek ceny do jakości jest żałosny

A.

drogi edisonie, powinniscie napisać książke pt JAK PRZEKRĘCIC KLIENTA NA 1000 SPOSOBÓW

dałem się przekręcić

edison to jeden wielki bubel i przekręt. nawijacze makaronu na uszy

Jovita

Tak na szybko,bo za dużo by pisać, rewelacyjny handlowiec, obsługa super i mimo kłopotów wszystko szybko zdiagnozowanie, mamy zdalnie monitorowany falownik, pilnują nawet kiedy zerwie Internet, to zaraz widzą i piszą smsy. Polecam, produkuje jak szalona , sąsiadom coś szwankuje, nam hula na Maxa!!! :-) najlepszy handlowiec Pani Justyna, doradziła i załatwiła, polecamy ,polecamy i pozdrawiamy z Rybnika

Dobre sobie
@Jovita

A zauważyłaś, że Edison nie istnieje już... Tak Pani Justyna G. najlepszy handlowiec, bo sama sobie ten komentarz napisała. P.S Nikt nie wysyłał i nie wysyła żadnych smsów. I nikt nie monitoruje instalacji póki coś się nie zepsuje

@Dobre sobie

To że teraz jest jeszcze większą firma to jedno a druga sprawa monitoring działa Nie wiesz się nie pultaj... Pewnie z columbus jesteś i nie wiesz ze to co wy obiecujecie może naprawdę istnieć! Bo można mówić prawdę zamaist ściemy jak w innych firmach.

Beka

Weź się zlituj, bo pisze to były pracownik firmy. Pewnie nie masz co robić tylko wchodzisz na GoWork który służy opisywaniu relacji pracownik-pracodawca i piszesz pochwały dla Edisona... Wspaniały dział marketingu

Rok temu

Wkręcają ze monitoring jest i alerty ale jakoś u moich klientów gdzie jest wifi nikt nie wiedział ze panel nie działa 5 miesięcy SolarEdge ???? edison czy pol dla słabych psychicznie naiwnych nieświadomych ????????‍♂️

ANNA

KIEDY BYLI PRACOWNICY EDISON-A OTRZYMAJA SWOJE PENSJE ORAZ PREMIE???

Dobre sobie
@ANNA

Dalej nie dostaliście? Z firmą trzeba na krotko- adowkat i sąd

Bruno

POZYTYWNE KOMENTARZE DODAJE TUTAJ ORAZ NA DRUGIM PROFILU FIRMA ORAZ SPECJALNIE DO TEGO CELU ZATRUDNIONE OSOBY.

Olo
@Bruno

ALBO KONKURENCJA :) ja nie jestem zatrudniony.

ta trójka to na zachęte? wrocilismy do szkolnej ławki? przecież cały edison to bubel jak 150

Czy w Edison Energia S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

AAA

tak

Moni

Szanowni Państwo! Razem z mężem czekamy na instalację od prawie 3 miesięcy. Przez Was straciliśmy pieniądze i najbardziej nasłonecznione dni w roku. Trzeba nie mieć wstydu, żeby tak nabierać, wręcz oszukiwać swoich klientów! Sprawa trafi do sądu!

Na jaką pensje może liczyć specjalista ds. sprzedaży telefonicznej?

Maja

Dodałam przynajmniej 5 szczegółowych opinii o tym pracodawcy, ale przez to, że nie były pozytywne, to niestety nie zostały opublikowane na tym portalu lub też zostały skasowane. Bardzo mi przykro z tego powodu, ponieważ chciałam pokazać ludziom, jakie warunki tutaj panują, z jakimi "wyzwaniami" musimy się mierzyć i jakie sytuacja są na miejscu prawie każdego dnia...

Sh

Czy może się ktoś wypowiedzieć o zarobkach ? jako konsultant call center

Piotrek
@Sh

Jako DWS, dział wsparcia sprzedaży mogę polecić, ok. 4-5 tysięcy bez żadnego problemu. Przy mocnym staraniu można dobić do 7 tysięcy nawet. DOK zarabia bardzo marnie.

Piotrek

Droga Polenergio Fotowoltaika, nie dziwcie się że wam nie idzie proszę. Zatrudnijcie po znajomości jeszcze więcej kelnerek na stanowiska kierownicze, na pewno pomoże.

Beata

Co mogę zrobić, kiedy Pan Piotr - Państwa podwykonawca - podczas instalacji zniszczył nam następujące elementy: - elementy pokrycia dachowego - antenę satelitarną - fragment podjazdu. Można powiedzieć, że wręcz uciekł z budowy, żeby nie wyszła jego wina. Proszę o informację z kim się mogę kontaktować. Pozdrawiam.

@Beata

Szanowna Pani, najmocniej przepraszamy za te utrudnienia - oczywiście nie powinny one mieć miejsca. W celu wyjaśnienia szczegółów zapraszamy jednak do kontaktu z naszym działem obsługi klienta: Telefon: 799 399 888 Pytania: dok@edisonenergia.pl Reklamacje: reklamacje@edisonenergia.pl Z wyrazami szacunku Zespół Edison Energia

AntyFirma

Firma kasuje opinie od (usunięte przez administratora) pracowników oraz klientów.

MonaLiza

Polecam firmę zarówno dla zakupu paneli fotowoltaicznych oraz pompy ciepła. Moja pompa od końca lutego działa bez zarzutu, a instalacja tak samo. Przez cały czas wydawało mi się za drogą inwestycją ale od kilku miesięcy nie płacę już za prąd, a o cenę za opał na zimę nie muszę się już martwić. Raty z niskim oprocentowaniem i stałe!!! Pozdrawiamy z Rybnika i polecamy Polenergia Fotowoltaika I Pompy Ciepła

Zostaw merytoryczną opinię o Edison Energia S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Edison Energia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Edison Energia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edison Energia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 61 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edison Energia S.A.