Galderma Polska Sp. z o.o.

Opinie o Galderma Polska Sp. z o.o.

Patrycja

@xxx no rozumiem, że kolor spinacza jest absurdalnym problemem i takie sytuacje psują atmosferę w firmie Galderma Polska. Ale czy Twoim zdaniem nie da się znaleźć żadnych plusów pracy tam? Może możliwość awansu czy benefity? Istnieje taka możliwość czy nie?

Patrycja

Aktualnie firma Galderma Polska poszukuje reprezentanta medycznego http://www.gowork.pl/praca/inne;b/wroclaw;l?oferta_opinie=pracuj.pl5436112, czy @Julia właśnie na tym stanowisku interesowały Cie zarobki? Czy może sama się już zdecydowałaś na aplikację i chciałabyś się wypowiedzieć na ten temat? Pewnie są tu osoby, które chcą pracować jako reprezentant medyczny i by chętnie przeczytały taką wypowiedź.

Julia

Witam,jakie jest wynagrodzenie ?? Ile wizyt dziennie ?

pytanie

Witam czy ktoś się orientuje czy do medycyny estetycznej jest vacat na łódzkie jeszcze ? Czy już kogoś przyjeli może bo ta rekrutacja trwa od chyba roku .

Marcin

Witam serdecznie, czy mógłby ktoś napisać o sytuacji w firmie na chwile obencą?? Zastanawiam sie nad uczestnictwem w dalszej rekrutacji i nie wiem czy warto zmieniać firmę. Będę wdzięczny za każde info.

Ellee

Witam do firmy trwa rekrutacja do medycyny estetycznej czy ktoś coś może o tej rekrutacji wie , czy produkty są rozpoznawalne i jakie warunki pracy ( auto , pensja itd) ??

osa
@Ellee 27.02.2017 10:28

na jaki teren? kiedys sie staralam tam dostac

Grzegorz

A ja pracowałem kupe lat w tej firmie i powiem tak: ... jak ktos chce się dowiedzieć jak tu jest niech spróbuje sie tu dostać i będzie sam wiedział :) Pozdrawiam Grzegorz

Mark
@Grzegorz 10.01.2017 23:04

Grzegorz, no uchyl rąbka tajemnicy :)

Grzegorz
@Mark 28.04.2017 19:07
Grzegorz, no uchyl rąbka tajemnicy :)

Panie "mark" tajemnica jest po to aby nie miała rąbków

yt

@wer chyba juz nie..wydaje mi sie ze rekrtuacja sie skonczyla

Anita

Szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem fantazji co niektórych osób wypowiadających się na temat pracy w Galdermie. Byłam jej pracownikiem przez dłuższy czas i naprawdę złego słowa na temat ani firmy ani nikogo " na górze" powiedzieć nie mogę. Oczywiście pracować trzeba, bo nikt za obijanie się płacił nam nie będzie, tym bardziej , że mało nie płacą, więc mają prawo wymagać. Żenujące i wyssane z palca historie ludzi, którzy nie wiedzieć czemu piszą takie głupoty, może po prostu z zazdrości, że już ich tam nie ma, że może nie potrafili wykorzystać szansy pracy w tak renomowanej firmie i teraz jedyną rzeczą jaka im pozostała to wymyślanie kolejnych kłamliwych opowieści. Swoją drogą uważam, że jeżeli ktoś jest normalnym człowiekiem, to samo dostaje w zamian od tak zwanej "góry". Ja gdybym była przyszłym pracodawcą, którejkolwiek z tych osób, które piszą te wszystkie "pochlebne" opinie na temat firmy,kilka razy zastanowiła bym się nad zatrudnieniem kogoś takiego- bo to świadczy o poziomie kultury tych ludzi, a raczej o jej kompletnym braku. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, iż te wszystkie oszczerstwa piszą byli pracownicy firmy, ludzie którzy pracowali tu przez lata i tak się teraz odwdzięczają, zapominając gdzie zdobyli doświadczenie i kto dał im szansę na jego zdobycie...PRZYKRE

xxx
@Anita 13.07.2016 10:53

Przykre jest to , ze firmie Galderma pracownicy nie ma się własnego zdania. Przykre jest to ,że firmie Galderma uważa się iż praca jest zaszczytem i nagrodą i wszyscy powinni zrzec się wynagrodzenia dla dobra firmy. Przykre jest to że GM mając humory czepia się bzdur takich jak zły klips , kolor spinacza na dokumentach Przykre jest to ,że GM uważa się za BOGA - a to choroba psychiczna.

Zosia

Zastanawiam się , z której firmy konkurencyjnej są Ci wszyscy ,którzy wypisują takie brednie na temat Galdermy i samego Dyrektora???????

Seba
@Zosia 08.07.2016 12:40

Zosia i Anita-nigdy osoby o takich imionach nie pracowaly w Galdermie :) rozumiem, że to nicki tych niewiast, o których wspomniała ewelina, tych w rankingu 3/10 :) więc wiadomo czemu bronią psychopaty i schizofrenika przy sterach władzy, jeszcze chwilę, niestety :(

ewelina

Galderma to była fajną firmą kiedyś. Dziś główny szef akceptuje tylko lizodupców-nie akceptuje samodzielnie myślących i mających odmienne zdanie. Ale to już jego ostatnie podrygi, może ta firma po jego zwolnieniu wróci do elity bo dziś to dno i odcinanie kuponów z czasów, gdy w firmie pracowali zdolni i mądrzy ludzie, którzy, jeśli sami nie odeszli to zostali zniszczeni pod byle pretekstem i w wyniku intryg. Współpracownicy? Żenada-donisicielstwo, nicnierobienie a przekonanie o swojej swietności. Niektórzy w firmie biora pensję nie za pracę a za donoszenie o każdej rozmowie, co kto powiedział, na kogo, kiedy itp.serdecznie odradzam każdemu kto myśli samodzielnie-tu kariere zrobisz tylko za lizodupstwo lub dajstwo gdy jesteś kobietą i doświadczenie uczy, że nie musisz być lepsza niż 3/10 :) Ci którzy awansowali za umiejętności byli zbyt mądrzy i stanowili zagrożenie dla schizofrenicznego zarządzającego.

Aware

Pieniądze oraz produkty dobre, ale sposób traktowania pracownika na mizernym poziomie. Jeżeli chcesz dostawać stosunkowo dobre pieniądze a po pracy cały wieczór denerwować się i oczekiwać nieprzyjemnej atmosfery w dniu następnym to jest praca dla ciebie.

ja

Rekrutują teraz na PM i czy jest ktoś kto konkrety napisze tj. jaka podstawa jakie premie i jakie produkty ? Wszedzień jest presja na wynik i wszędzie jest inwigilacja taka juz branża więc sie z tym liczę ale poproszę o konkrety :-)

Steve

Chyba wiem o co chodzi ten gośc to totalna pomyłka chyba za bardzo zaczytał się w biografii Jobs a bo wydaje mu się że jest wyjątkowy nawet na tyle że nie ufa internetowi tylko starym wydaniom pharmindexu żart.

Zizi

Praca bardzo trudna wcale nie łatwo zrobić wynik. Wielu pewnie żałuję przechodząc z dotychczasowej pracy. Produkty super atmosfera tylko napięta, ciśnienie, stres jak ktoś odporny to polecam

Bab1000

Cześć Właśnie do mnie zadzwonili. Możecie mi powiedzieć coś więcej o tej rekrutacji ?

kkk

Witam i jak dowiedziałes sie czegoś juz?

B.

Hej od jakiegoś czasu Galderma rekrutuje na rynek farmaceutyczny przez firmę zewnętrzna. I etap rozmowa w Wawie, III etap rozmowa z Kierownikiem jakieś zadania,obliczenia,marże, III etap to psycholog a IV i V etap to juz proforma z Zarządza. Posiadacie jakieś szczegułowe informacje jak wyglądają te poszczególne procesy Plisss....

Katarzyna

Galderma szuka KAS na teren zachodniopomorskie jakie macie doswiadczenia z tym pracodawca?? Sama informacja ze to join venture loreal i neste oznacza niezly kociol ale moze ktos ma dobre doswiadczenia?? Pytam jako PF z 10 letnim stazem i wiem ze juz zlote czasy minely w wiekszości firm tzn inwigilicja gps itd to standard :)

Bratanica

No nie wiem co napisać...Produkty fajne, firma też w porządku.Problem w PL jednak tkwi w Kimś na górze, a w kimś kto boi się potwornie lepszych od siebie i dlatego innych poniża a potem gdy nie uda się ich złamać..eliminuje. Stres, inwigilacja,brak życia prywatnego, donosicielstwo, lizusy. Chyba już więcej nie trzeba pisać..

xxxx
@Bratanica 22.01.2015 21:42

Zgadzam się 100%

Zosia

Pracowalam. Uciekajcie! (usunięte przez administratora)

Viki

Wiem, że pracuja tam ludzie, którzy dla kasy zrobia wszystko, a ostatnio wiadomo kogo awansowali.

Wera

Odradzam! T[usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Galderma Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galderma Polska Sp. z o.o.