Opinie o Karol Kwasiński Interact Technologies w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Karol Kwasiński Interact Technologies. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Karol Kwasiński Interact Technologies o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karol Kwasiński Interact Technologies w Warszawa

Antek Nowy wpis

Czy firma w dalszym ciągu działa bo nie ma żadnych informacji w internecie?

cotek Nowy wpis

Coś się stało z ich stroną internetową, bo otwiera się panel logowania RouterOS v6.33.3. Wydaje mi sie, że Interact Technologies mogła zakończyć działalność, jest w stanie to ktoś potwierdzić? Pozdrawiam.

Pracowałem w 2010 roku w tej firmie przez 4-5 miesięcy. Pensje otrzymywało się z opóźnieniem 2-3 tygodniowym (zwalanie winy na firmy współpracujące min. colgate). [usunięte przez moderatora] lubi się wyżywać na pracownikach. Nie rejestruje pracowników. Nie odprowadza składek itp. Dopiero jak się postraszyło pipem na koniec to wypłacił to co należne. Przyszedł mi PIT od niego z firmy, że pracowalem cały rok a zarobiłem 500 zl...

trener Nowy wpis

To prawda. Nigdy więcej takiego szefa! Zamiast pracować, ugania się za kobietami. Cóż kryzys wieku średniago. Totalny brak profesjonalizmu. Pracownik w tej firmie nic nie znaczy. Na wynagrodzenie czeka się tygodniami, a i tak nie otrzymuje się godziwej pensji, za przepracowane godziny. Właściwie trudno nazwać to firmą. To raczej zabawa w biznes. Uciekać gdzie pieprz rośnie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Karol Kwasiński Interact Technologies. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
ex-pracownik

dokladnie!!! nie wiesz na czym stoisz, raz praca jest innym razem nie ma, wszystkiego dowiadujesz sie na ostatnia chwile, nie ma mozliwosci odpracowania godzin (ktore czesto sa skracane przez szefa). NIEPOLECAM!!!

???

Zgadzam się z opinią, pracownika traktuje się przedmiotowo, nigdy nie wiadomo, ile godzin w miesiącu się przepracuje i jaką pensję dostanie. Opóźnienia nawet do miesiąca. Brak stabilizacji, to praca dla ludzi, którzy nie mają żadnych zobowiązań finansowych!

Z całego serca odradzam wszystkim pracę w tej firmie. W życiu nie przeżyłam tylu stresów związanych z nieodpowiedzialnym działaniem szefa. Po pierwsze opóźnione wypłaty nawet o 2 tygodnie. Po drugie brak możliwości pomimo zapewnień przepracowania 160 h w miesiącu - czasem w całym miesiącu wychodzi nawet po 60 h...a oczywiście płatne jest za godzinę pracy. O tym, że nie będzie się pracowało następnego dnia dowiedzieć się można o 1.40 w nocy drogą smsową albo nawet tego samego dnia po godzinie siedzenia w pracy. Często obcinana jest stawka z 11 zł do 7 zł. A to tylko kilka historii jakie przeżyłam w tej firmie. Dlatego ludzie bądźcie mniej naiwni niż ja i nie pracujcie tam!

Zostaw merytoryczną opinię o Karol Kwasiński Interact Technologies - Warszawa

Karol Kwasiński Interact Technologies