One Dollar Group sp. z.o.o

Opinie o One Dollar Group sp. z.o.o

Minior

Czy powodem tej ciszy jest bardzo dobra praca? Słyszałem o firmie sporo dobrego.

wall

No wiadomo, że nie można się poddawać, w szczególności jeśli komuś bardzo zależy na zatrudnieniu u nich @sejro.

Były

Oj guru, guru... "...generalnie w 1$ jest spoko, jak wszędzie trzeba pracować, ale są uczciwi. Nie ma ściemniania" niezły tekst. Kilka lat temu tam pracowałem a do tej pory mam złe wspomnienia. Fakt, praca jak praca trzeba wykonać. Mam nadzieje że księgowość się poprawiła bo to szczególnie one doprowadzały człowieka do rozstroju nerwowego. "Panie" z księgowości trzeba poznać na własnej skórze, to jest temat rzeka. Aniu trzymam kciuki.

guru

a gdzie się starasz ? do ksiegowosci, czy w którymś oddziale? generalnie w 1$ jest spoko, jak wszędzie trzeba pracować, ale są uczciwi . Nie ma ściemniania

Ania

Chłopie uciekaj!!! Uśmiałam się jak przeczytałam o premiach.... Chyba, że lubisz pracować z wyzyskiwaczami, z osobami które uważają się za najmądrzejsze na świecie, szczególnie paniusie z księgowości.

FY

ostatnio robią interes stulecia ze zniczami.A JAK ZAWSZE WYZYSK I BRAK POSZANOWANIA CZŁOWIEKA!!!!!!!!!!!!!

Miłosz

Odradzam, WYZYSK i bardzo ciężka praca!!! Szczególnie w Warszawie na Prymasa 1000-lecia. Nawet w biurze mają wyzysk i trzeba robić darmową robotę. A na magazynie można załatwić sobie kręgosłup.

Zostaw opinię o One Dollar Group sp. z.o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie One Dollar Group sp. z.o.o