Roboclean

Opinie o Roboclean

Małgorzata Nowy wpis

Ja też weszłam na stronę firmy i widziałam, że mieli tam kiedyś ogłoszenie na stanowisko telefonicznej obsługi klienta. Podali tam 3 miejsca pracy na Mazowszu. Ale czy pracuje się w jednym z tych miejscowości, czy trzeba jeździć po terenie i odwiedzac je wszystkie??

M.

Niestety dałem naciągnąć się na prace w tej firmie… Pracowałem 3 miesiące, zarobek niestety oscylował jaki 0 zł :) Przez cały ten czas nie otrzymałem żadnego wsparcia ze strony kierownictwa, umowa to śmieszny kontrakt czyli praca jest typowo powiedzmy na „czarno”. Nie ma podstawy jest tylko prowizja od sprzedaży produktu. Generalnie trzeba nauczyć się kilku stron schematu prezentacji produktu i tyle ;) Auto służbowe płatne szkolenia? Zapominjcie o tym, szkolenia są bezpłatne 2 x w tygodniu, a za eksplorację auta nikt wam pieniędzy nie odda Co do spotkań nie ma bazy klientów musicie sami sobie ja załatwić poprzez prowadzenie spotkań wśród bliskich i rodziny i naciągać własna babcie na roboclean za 6 tysięcy :) Z czego Pan szef firmy bardzo się cieszy ponieważ on dostaje z nas pieniądze jak coś sprzedacie to jesteście wielcy i szef jest dla was jak kumpel jak nic nie sprzedacie( szef nie ma z was zarobku) to niestety z miłego fajnego gościa robi się natarczywy i nie miły :) Generalnie praca nie warta tego wszystkiego, nie polecam!

Hanna
@M.

Ale to trzeba jakąś swoją działalność otwierać? Czy jaka to jest umowa? Duże są te prowizje? Ile trzeba takich sprzętów sprzedać żeby zarobić najniższą krajową?

@Hanna

Nie trzeba otwierać żadnej działaności. Kontrakt to jakiś gniot, za sprzedaz tego śmiesznego robota możesz zarobić w Ok. 800-1000 zł. Prezentacja trwa Ok. 3 h + ewentualnie dojazdy i prezentacje wśród rodziny. Na pytanie czy warto odpowiedzcie sobie sami, bo moim zdaniem naciąganie i mieszanie rodziny w swoje interesy aby na nich zarobić jest co najwyżej śmiesznie. Kierownictwo nie zapewniło mi ani jednego klienta z zewnątrz

@M.

Nie trzeba otwierać żadnej działalności, można dostać umowę zlecenie bądź też umowę o pracę. Praca pozwala na zarobienie dużo dużo większych pieniędzy niż najnzisza krajowa :) No ale jeśli ktoś liczy że będzie dostawała pieniądze za siedzenie na (usunięte przez administratora) to szkoda bardzo. Płatne szkolenia ? No śmiech na sali nie słyszałem żeby jaka kolwiek firma płaciła za przyjście do biura i poświęcenie ok. 2 godzin czasu na szkolenie sie. Są one po to żeby nauczyć sie jak ten produkt sprzedawać. Nie udało sie sprzedać nic przez 3 miesiące? No cóż nie każdy sie nadaje do tej roboty. Tak samo jak nie każdy może być lekarzem, prawnikiem, kierowca itd. Produkt jest rewelacyjny No ale najlepiej wylewać żale ze wszystko jest w firmie źle a siebie uważać za najlepszego. Firma na rynku jest blisko 30 lat więc z czegoś ten staż sie wziął

Nela

A jak komuś idzie słabiej lub wolniej się uczy to dostaje więcej czasu na wdrożenie? Macie limity ile produktów trzeba miesięcznie sprzedać? Ile Tobie udało się zarobić przy dobrym miesiącu?

M.

Nie słyszałem żeby podczas mojej pracy w roboclean kiedykolwiek było wspomniane coś o umowie o prace. Jak tam przecież nawet nie ma podstawy Zarobek to tylko prowizja od sprzedaży raz można zarobić dużo raz nic. Jest to kontrakt handlowy jak to oni nazywali czyli kawałek papieru ustalony przez nich.

Kłamiesz!!!! Nie ma żadnej umowy o pracę. Umowę o pracę mają tylko i wyłącznie osoby pracujące w biurze. Klientów nie dostaniesz ...masz ich szukać i namawiać .

A co można zrobić żeby awansować do biura, jest w ogóle taka opcja? Czy do biura to tylko w rekrutacji zewnętrznej? Jakie te umowy mają biurowi, na stałe? Jest jakieś minimum w miesiącu klientów, które trzeba pozyskać?

Pracownik Nowy wpis

Cb.. do biura to chyba tylko na telemarketing. Jak ci pasuje to idź...powodzenia. klientów pozyskujesz tylko I wyłącznie na spotkaniach... musisz żebrać, aby cie polecili dalej... dręczenie i męczenie klientów... ludzie nie chcą prezentacji odkurzaczy.. to było takie zniechęcające.

Czy oprócz prowizji - która jest tu podobno głównym dochodem - są może jeszcze jakieś benefity, którymi firma zachęca pracowników? Mam na myśli choćby premie za wyniki, sprzęt do (usunięte przez administratora) udostępniany też do użytku prywatnego albo dajmy na to owocowe czwartki. Chodzi mi o jakąś formę inwestycji w pracownika, żeby zatrzymać go na dłużej.

Robson Nowy wpis

Oj nie produkt nie jest rewelacyjny - 10 tysięcy zł za (usunięte przez administratora) odkurzacz który nie nadaje się niestety do prania tapicerki - w tej cenie masz dysona, george numatica do prania, oczyszczacz powietrza i jeszcze Ci zostaje no cóż nie każdy musi wydawać pieniadze na (usunięte przez administratora) produkt który nie jest tego wart

Czy w Roboclean wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Na głównej stronie firmy jest info o przyjęciu na stanowisko przedstawiciela handlowego. Trochę poczytałem to co piszecie i nasuwa mi się jedna myśl do pracowników którzy piszą, że jak się chce to da się zarobić. Przedstawicie jakieś widełki takich miesięcznych zarobków? Rozumiem, że nie ma podstawy. W ogłoszeniu jest też info, że są jakieś nagrody za dobrą pracę? Co takiego można wygrać?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Roboclean spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Emilia

Piszesz że nie ma podstawy, to jest jakaś umowa b2b? Trzeba działaność rejestrować? Ogólnie to dużo osób było z Tobą na tym szkoleniu? Zastanawiam się też czy dostaje się ten odkurzacz do prezentacji? Czy trzeba go sobie kupić

Dużo tu opinii niezadowolonych klientów a ja jestem ciekawa, jak sprawa wyglada od strony pracowników, czy dają umowę o prace czy zlecenie ? Jest podstawa czy tylko marża od sprzedanych egzemplarzy?

xxx
@Karolina

Tylko prowizja od sprzedaży.

@xxx

Znaczy umowa stricte prowizyjna? Doprecyzuj, jak możesz. Skoro nie ma podstawy, to to jedyne, co mi przychodzi do głowy. A ile można tak w praktyce wyciągnąć na samej prowizji u nich?

shoxinho
@Natalia

Umowa - śmieszny kontrakt, czyli tak na prawdę nie masz nic, żadnych składek itd, typowa praca na czarno. W praktyce czysto na rękę, jeśli będzie to twoja jedyna praca i będziesz mieć czas się szkolić to i tak max 5 tysięcy... Po roku, dwóch gdzie będziesz już mieć gadane możesz liczyć na 5+. Równie dobrze nie sprzedaż nic i będzie to 0 xD

@shoxinho

No ale jaki kontrakt właśnie? Przecież nawet na prowizyjnej mogą składki odciągać i cię ubezpieczyć. Nie ma możliwości, żeby poprosić o bycie dopisanym do ubezpieczenia np.? Nie pytają o to?

ER

Pracuje w Roboclean w biurze w Mińsku juz ponad dwa lata. Prace bardzo sobie z powodu rewelacyjnych zarobków i tego że nie pochłania ona dużo czasu. Nie wyobrażam sobie powrotu na etaty do pracy po 8-10 godzin dziennie za śmieszne pieniądze. Ta praca daje niesamowita niezależność finansową, super wyjazdy firmowe, gale i konkursy to rewelacyjny dodatek. Polecam wszystkim!

Jestem klientem tej firmy, i po zakupie postanowiłem poczytać trochę o produkcie. Wiadomo ze marketing i prezentacja ma na celu sprzedaż urządzenia. Ale w moim przypadku, Pani przedstawicielka z biura w Mińsku Mazowieckim okazała się bardzo sympatyczna, profesjonalna osobą, co bardzo ważne przedstawiła produkt od strony praktycznej, czarno na białym, wiec nie wiem o jakim nabijaniu w butelkę piszą inni forumowicze. Takiego (usunięte przez administratora) w dywanach i łóżkach w życiu nie widziałam a, posiadaliśmy dysona oraz irobota. Urzadzenie polecili nam znajomi, którzy korzystali z darmowego serwisu, generalnie sprzęt polecali a maja model 10-cię letni. Mogę powiedzieć z czystym sumieniem ze polecam. Kurzu jest dużo dużo mniej, i przy sprzątaniu nie śmierdzi zdechłym szczurem.

Lunka

Miałam pokaz i nie jestem zadowolona ponieważ trwał tak długo aż mnie przekabacili chyba ze zmęczenia juz uległam, prawie 5h to zdecydowana przesada.Na drugi dzień napisałam że chcę odstąpić od umowy bo nie chcę go jednak.No i się zaczęło dla mnie piekło,finalnie jestem stratna 1200 za rzekome używanie sprzętu a użyty był tylko na pokazie .Pani wyszła z domu po 22.00 a ja następnego dnia o 9 napisałam że chcę odstąpić od umowy to przeciągali oddanie 6dni po czym pan szef Z Mińska Mazowieckiego pokazał swoje prawdziwe oblicze, nazywał mnie oszustką klamczuchą i wiele innych rzeczy uslaszalam na swoj temat.Oddanie trwało 1.5 h potrącił mi 1200 zl a w umowie jest 14 dni na odstąpienie ale proszę sie tym nie sugerowac bo przy zwrocie naliczy koszty rzekomego uzywania przez klienta bo ma taki zapis w umowie.

Krzysiek N.

Odkurzacz do rozprowadzenia przyjemnych zapachów ? Ze śmiechu popuścić można ! od tego są romantyczne świece zapachowe, czy zwykłe wkłady zapachowe do gniazdka, które potrafią dawać przyjemny zapach przez wiele godzin, czy dni. Już wyobrażam sobie, przychodzą goście a ja ustawiam odkurzacz na środku pokoju i robię nim "dyskotekę zapachową" Odkurzacz z filtrem wodnym można kupić już za 400 złotych więc jak się ma do tego cena robocleana za 6500 zł. ??? Zaś prezentacja tego cuda to zwykłe chamstwo, panowie po częściowej prezentacji zażyczyli sobie, aby pójść do sypialni, gdzie przeprowadzą dalsze testy. Odpowiedziałem, że moja sypialnia i dom to nie muzeum, gdzie może sobie każdy chodzić i zwiedzać co chce. Panowie byli niewzruszeni i dalej nalegali na wejście do sypialni.Nie pozostało mi więc nic innego jak wyprosić ich z domu. Aż boję się pomyśleć, że mógłbym ulec (usunięte przez administratora) reklamie i zakupić to cudo za kwotę kilkakrotnie przewyższającą jej wartość. Na szczęście zdrowy rozsądek zwyciężył !!!!!!!!!!!

Julka98
@Krzysiek N.

Też mnie chcieli przekręcić domokrążcy na kupno odkurzacza Robo clean, gdy usłyszałam cenę wyśmiałam Ich i podziękowałam za "współpracę" Odkurzacz z filtrem wodnym można kupić za 500 złotych. Stosowana socjotechnika dość prymitywna i śmieszna jak porno dla ubogich :-)))

Kamil

Tragedia .. Opinie usuwane są już po raz 4 ???? Nabijacie ludzi w butelkę, przedstawiciele są wyuczenie schematu prezentowania totalny brak szacunku ze strony przedstawiciela z Mińska Mazowieckiego. Wręcz wciskał mi w ręce sprzęt który dla mnie jak i żony jest niezwykle nie poręczny i ciężki, jeśli chodzi o pieniądze jakie trseba wydać na takiego cudaka to obiscie wole kupić coś tańszego ???? Nie polecam

@Kamil

A w jaki sposób nabijają ludzi w butelkę? Nie rozwinąłeś tego i nie wiem do czego się odnosisz. Możesz doprecyzować?

@Kamil

A co takiego robią, że stwierdzasz, że nie mają szacunku? Możesz rozwinąć?

Rzyd

Ja się pytam gdzie są moderatorzy z Gowork? 95% tutejszych opinii to opinie o produkcie a nie o pracodawcy!

Justyna
@Rzyd

Ktoś tu się niedawno skarżył na usuwanie, więc coś tam moderują, jednak jeśli opinia wskazuje na postawę przedstawiciela lub samej firmy to jednak wnosi chyba istotną informację jeśli chodzi o warunki itp? Czyli Tobie niczego konkretnego nie udało się odszukać? To może warto spytać?

Joanna

Jestem posiadaczem od 6 lat. Ten sprzęt bardzo ułatwia moje życie. Na każdym kroku z niego korzystam, sprzątanie, inchalacje, nawilżanie ,pranie. Jestem bardzo wdzięczna p. EWIE że mnie namówiła na zakup.

@Joanna

Ile zapłaciłeś? Ciekawe czy tu najbardziej się opłaca cenowo….?

Jarosław

Bardzo jestem zadowolony z urządzenia roboclean zakupionego od Marzeny i Andrzeja z Radomia. Wspaniali ludzie. Pan Andrzej bardzo dowcipny i profesjonalny w każdym calu. Urządzenie bardzo przydatne zastepuje kilka innych urządzeń.

Em

Witam wszystkich Chciała bym zachęcić wszystkich którzy zastanawiają się jak polepszyć standard swojego życia Rozwiązanie jest proste Roboclean A jednocześnie chciałam podziękować za .miła i rzeczowe doradztwo oraz pomoc jakiej mi udzielono Pan Paweł. J jest niezastąpiony Oczywiście dziękuję za sympatyczne nagrody które wywoływały uśmiech na mojej twarzy ..????????????POZDRAWIAM Z RADOMIA

Pau(L)incia

Jestem po prezentacji i mega pozytywnie zadowolona. Magda przedstawicielka rewelacja! Miało być tylko spotkanie bo byłam negatywnie nastawiona do tego typu rzeczy A skończyło się zakupem ???????? Córkę 3 latka przeszczesliwa cały czas włącza odkurzacz ???? Jako alergiczka i astmatyczna jestem bardzo zadowolona. Po drugie to mój powrót do dzieciństwa gdyż rodzice 20 lat temu mieli rainbow i do dziś pamiętam te olejki z sosny ????

Viola

Jestem szczęśliwą posiadaczką robocleana od ponad 10 lat. Jestem bardzo zadowolona, żaden odkurzacz nie usunie sierści z dywanu, nie wytrzepie go, nie ma tyle funkcji co moje "ufo". Tak nazwalam mojego robocleanka. Nie wyobrażam sobie miec teraz zwykly odkurzacz. Kilka dni temu kupilam w prezencie nowszą wersję odkurzacza mojemu synowi, jest zachwycony. Sprzątanie jest proste, szybkie i zdrowe. Dziękuję Panu Karolowi z Warszawy, który jest bardzo sympatycznym i pomocnym przedstawicielem tego fantastycznego urządzenia.

Pracuję od 4 lat. Kasa na czas. Elastyczny grafik pracy. Super ludzie i miła atmosfera. Polecam pracę w biurze Roboclean oddział Radom.

Karla
@Kasia

Hej, czy mogłabym się z tobą jakoś skontaktować prywatnie?

@Karla

A planujesz tam składać cv? Prowadzą rekrutację? Wiesz może?

@Karla

Jasne: safinkatarzyna@gmail.com

Jak wygląda sprawa grafiku w Roboclean Poland Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Łukasz Oczkowski

Nie ma problemu z dogadaniem się ????

Jolanta

Kupiłam Robocleana pięć lat temu moja córka miała wówczas duże problemy alergiczne , ciagle wizyty u alergologów i problemy z górnymi drogami oddechowymi , problemy skórne ciagle przyjmowanie leków i maści sterydowe nie przynosiły żadnej poprawy .Do prezentacji poleciła mnie moja koleżanka Ania , której dziecko również miało problemy zdrowotne . Nie zdawałam sobie wtedy sprawy ,iż sprzęt który używałam do tej pory ,starając się dbać o higienę i czystość domu zatruwa powietrze w moim domu a tym samym moje dziecko . Uświadomiła mnie i pokazała mi to pani Magda z Roboclean wtedy zupełnie obca osoba i wcale mnie do tego nie przekonywała po prostu pokazała ,ze to czym sprzątam po prostu kurzy(że śmierdzi to czułam ale nie dało się z tym nic zrobić myślałam ze tak ma być) . Kupując zwykły odkurzacz z workami i filtrami suchymi nikt mnie nie uświadomił ,że worki i filtry powinnam wymieniać częściej i są tak drogie ,.przyznaje oszczędzałam ponieważ duże pieniądze wydawałam na leki i lekarzy dla córki . Roboclean jest najlepsza inwestycją w zdrowie mojej rodziny i mój dom . Pozbyłam się alergii córki ,sama mam więcej czasu bo nie muszę biegać ciagle ze ścierkami i wycierać kurzu moje dywany i materace są jak nowe ponieważ wszystkie funkcje urządzenia spełnione są w stu procentach !!! Nie muszę już kupować worków i bardzo drogich filtrów tylko wlewam dwa litry wody i mam świeże czyste i zdrowe powietrze co ważniejsze zdrowa córkę :) od niedawna również pracuje w Roboclean i ta praca jeszcze bardziej mnie utwierdza w przekonaniu ze podjęłam słuszna decyzje ,zauważam ze ludzie maja ten sam problem co ja piec lat temu zanim kupiłam Robocleana ,kupują masę sprzętów z workami i filtrami suchymi wydają ogromne ilości pieniędzy ale wciąż chodzą po brudnych dywanach i maja zniszczone kanapy i podłogi . Praca w Roboclean jest moja najlepsza praca jaka miałam ,atmosfera jest super nienormowany czas pracy . Poza tym spotykam mnóstwo klientów , którzy borykają się z problemami utrzymania domu w czystości i problemami zdrowotnymi. W tej pracy ,nie muszę nikogo namawiać do zakupu Roboclean sam siebie broni kupują go ludzie dbający o swoje pociechy , ci którzy kochają zwierzaki ludzie mądrzy dbający o ekologię :) dostaje osobiste podziękowania od ludzi , którzy są zadowoleni z zakupu i to mi sprawia ogromna satysfakcję . Praca super i Robocleanem i w firmie Roboclean

Zostaw merytoryczną opinię o Roboclean - Warszawa

• Jak się pracuje w Roboclean?

Zobacz opinie na temat firmy Roboclean tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roboclean?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Roboclean