Opinie o Ads Professional Anna Pietrzak w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ads Professional Anna Pietrzak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ads Professional Anna Pietrzak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ads Professional Anna Pietrzak w Nowy Dwór Mazowiecki

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Ads Professional Anna Pietrzak?

Dominik Nowy wpis

Witam, głównie jest to nauka części biznesowej, ale jest ona mieszana z częścią potoczną. Co pewien czas robione są pojedyncze lekcje nastawione na zagadnienia związane z wyjazdem urlopowym.

Nadal oczekujemy na aktualne info odnośnie pracy w firmie Ads Professional Anna Pietrzak w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Pietrza* Nowy wpis

Firma przede wszystkim mieści się w miejscowości Nowy Podolszyn. Ps. Nie martwcie się, w Październiku idźcie na wybory i głosujcie na PiS. I tak wygrają :)

Uczestnik rekrutacji

Byłem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko handlowca, generalnie strata czasu i paliwa. Po propozycji - najniższa krajowa plus premia pod stołem, miałem ochotę wstać i wyjść bez słowa, ale wysiedziałem aby usłyszeć o obowiązkach: zaczynasz pracę, 1 dzień, wsiadasz w samochód i sprzedajesz, żadnego szkolenia, od razu na żywioł i albo robisz wynik, albo wypad, bo tu się nie płaci za siedzenie. Omijać szerokim łukiem

Pietrza* Nowy wpis
@Uczestnik rekrutacji

Wiem o co chodzi, faktycznie- szkoda straconego czasu.

Karma wraca

Trzymajcie sie z daleka od tej firmy ! Kombinatorzy i nie tylko. Każdy nowy pracownik musi się zarejestrować jako bezrobotny w Urzędzie Pracy. Po czym "dobro duszna " szefowa wyciąga taką osobą z czego oczywiście dostaje dotacje. Na tym to polega. Ściemy w Urzędzie, że niby poszerza stanowiska pracy, co jest kompletną bzdurą. Chodzi tylko o $. Jeżeli już wyciąga naiwniaka z UP, zarobi to zaczyna się robienie po złości, ewidentne zachowania Pani szefowej żeby pracownik sam zrezygnował. Było kilka takich przypadków i ja niestety byłem jednym z nich. Jeżeli to czytacie wielcy "biznesmeni", to miejcie świadomość, że karma wraca. Prędzej czy później.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ads Professional Anna Pietrzak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Zostaw merytoryczną opinię o Ads Professional Anna Pietrzak - Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Professional Anna Pietrzak
  • Długa 7