Opinie o CROCO DIM w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CROCO DIM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CROCO DIM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CROCO DIM w Poznań

a.kiedy dostałas tel o ofercie.pracy????

kota

ja dostalam propoyzcje wyjazdu do szklarni.. (czekam na potwierdzenie kiedy itd podobno najwczesniej 11 marca) czy ktos tez sie wybiera?

jadrzyk

A kto wziol ta i informacje i z jakiego zrodla ja wziol ze niby 5 osob na te ryby maja isc ?

jak widać nikt na szklarnie nie jedzie ;/wszyscy na ryby jadą dziwne niby 5 osob poszukują tak ja ty piszesz a jest wiecęj...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie CROCO DIM? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
DANIO

witam kazdy dostal na 4 albo 11 moze wie ktos ile osob potrzebuja ? bo z tego co wiem to na ryby jest 5 miejsc a wam jaka prace oferowano bo widzeze jest wiecej osob .ps nas tez jest para ktora ma zamiar tam jechac na ryby. a jedzie ktos na szklarnie?

wiraszka

Jak na Danie może nie, ale na zarobki, które są wstanie zaoferować tak...

2000 koron to nei duzo jak na danie

wiraszka

Witam, razem z partnerem również otrzymaliśmy taką ofertę od Pani z CROCO DIM, 2000 koron od osoby to dużo za mieszkanie, dlatego też zastanawiamy się jeszcze nad ewentualnym wyjazdem. Dostaliśmy info,że praca najwcześniej będzie zaczynała się 11 marca.

Piotrrrr

Witam, ja także dostałem tą samą ofertę pracy, dzisiaj dostałem potwierdzenie i mam czekać na dalsze informacje.

kris

bo pewnie macie jakieś doswiadczenie w tego typu pracach , oby wam tam dobrze bylo ;)

jadrzyk

mi odpowiedziano że nas zaakceptowano i czekam za umowa i info kiedy wyjezdzamy czy 4 czy 11

kris

ja dzis z rana dostalem maila ze do tej pory mialem jechac ale niemam doswiadczenia i dziekuja bardzo , także ja odpadam :)

jadrzyk

"kris" a skąd jestes ? sam jedziesz na ta prace czy z kims ? bo moze jakby wszystko bylo ok z ta umowa to mozna sie zgadac bo ja jade z dziewczyna samochodem i mam 2 miejsca wolne, jestem z poznania. pisz ktos jeszcze czy ktos mial tez takie oferty, miejmy nadzieje ze wszystko to co nam Pani z croco dim obiecala to niedlugo znajdzie sie na umowie i wszystko tam bedzie ok, co sadzicie ?

kris

no ja mialem info identyczne i tez czekam niby na umowe swoja droga niezly maja wyzysk ja chcialem sie dostać bo mój rodzinka pracuje w danii i zna chlopaczków (nie polaków ) którzy tam pracuja i maja okej prace ale oni w sezonie moga wyciagnac 10 tys koron na dwa tyg ! tu niezly [usunięte przez moderatora] ale niestety jak sie niema co sie lubi to sie lubi co sie ma tylko jak mi ta babka napisala ze 37 godz tygodniowo to jak policzylem to zostanie z 4 tys koron na czysto zobaczymy niech sie wpisuja ci co niby jada

jadrzyk

witam, ja tez z dziewczyna dostaliśmy oferte do ryb w Esbjerg za 55 dkk za h, 2000 dkk za mieszkanie na osobe, wyjazd 4 albo 11 marca, czekamy teraz na wstepna umowe ktora maja nam przeslac kiedy duński pracodawca odpowie kiedy mamy przyjechac czy 4 czy 11, czy ktos mial tez taka oferte ? pozdrawiam

DANIO

WITAM JA I DZIEWCZYNA TEZ DOSTALISMY TA OFERTE DO RYB PODOBNO POSZUKUJA TYLKO 5 OSÓB WIECIE COS NA TEN TEMAT? ILE SIE ZARABIA MIESIECZNIE?

jusi

jak się nie ma nic to dobre i to ,ale ogólnie to wyzysk. Sama jestem ciekawa jak ta praca wygląda,czy da się wytrzymać

55 koron do reki czyli okolo 27 zeta

jusi

a jaką stawkę godzinową ci zaproponowali?

kris

OPOWIEDZCIE JAK TO WYGLĄDA NA DZIS DOSTALEM OD NICH PROPOZYCJE WYJAZDU DO PRZETWÓRNI RYB DO DANII I MA KTOŚ MOZE ROZEZNANIE JAK TAM JEST ??

Zostaw merytoryczną opinię o CROCO DIM - Poznań

CROCO DIM
3.2/5 Na podstawie 128 ocen.
  • ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 75 lok. 32
    60-523 Poznań