Simply Financial

Poznań

Opinie o Simply Financial

hispan

co do szybko i dorze wykonywanej roboty to jest własnie Twój obowiązek tutaj na miejscu. Jak masz pracować inaczej to raczej nie masz co liczyć że w Simply Financial będą Cię dłużej trzymać i tyle....

aninim

Jeśli chcesz oszukiwać ludzi, to praca w Simply Financial jest idealna dla Ciebie.Jeden z przedstawicieli tej firmy umówił się ze mną na spotkanie, przedstawił wstępną ofertę, wziął ode mnie kasę i już się więcej nie pojawił. Krótko mówiąc dałam się oszukać.

praktyk

ogólnie da się wytrzymać. Ja generalnie nie lubię pracować i cierpię wstając z łóżka. Może właśnie dlatego dopasowałem się do Simply Financial. System prowizyjny jakoś mnie jednak motywuje. A po drugie sam mogę układać swój plan dnia, więc umawiam się z klientami, kiedy mi to najbardziej odpowiada

tomek

Podziwiam zachwyt wypowiadających się tutaj, chociaż przydałoby się trochę faktów. Dla każdego w życiu i w pracy co innego jest najważniejsze. Dla mnie duże znaczenie ma swoboda i poczucie, że jestem osobą, która ma największy wpływ na swoje zarobki. I to właśnie daje mi Simply Financial.

hefajstos

dokładnie tak! nic dodać, nic ująć.

taber

porządne zarobki + porządni ludzie = porządna firma. Tyle mogę powiedzieć o Simply Financial

Zostaw opinię o Simply Financial - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simply Financial