Simply Financial Sp.z oo

Wrocław

Opinie o Simply Financial Sp.z oo

moj

kaska, z tego co mi wiadomo to normalnie dzialaja tylko po prostu sie nie wypowiadaja..

york

to na pewno wymagająca praca i nie polecam jej malkontentom, którzy zamiast pracować wolą jęczeć. Natomiast jeśli jesteś ambitny i przysłowiowa szklanka z wodą jest dla ciebie do połowy pełna, to śmiało próbuj swoich sił

zadowolony

spoko firma. pracuję w niej i nie narzekam, co więcej jestem zadowolony.

kljh

Simply Financial jest dobre dla początkujących w branży. Kiedy zdobędzie się pierwsze doświadczenia, można rozwijać skrzydła gdzie indziej. Ale na, żeby nauczyć się podstaw kontaktu z klientami, to Simply jest miejscem idealnym

firma istnieje i ma się dobrze, wiem, bo sam dla niej pracuję :) nie ma co się zastanawiać, tylko składać CV i zarabiać!

poinformowany

Simply to poważna i licząca się w branży firma. Działa od kilku lat i jak na razie ze strony jej klientów, a także pracowników słyszałem przeważnie pochlebne opinie.

hytu

a ja w tej firmie pracuję i mogę zagwarantować - w firmie pachnie :) jedna rozmowa telefoniczna to chyba trochę za mało, żeby oceniać

KLCHZ

bardzo porządna firma. polecam.

ciekawy

no i co z tego, że ta sama firma? Moim zdaniem to tylko dobrze o niej świadczy

Zostaw opinię o Simply Financial Sp.z oo - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simply Financial Sp.z oo