Opinie o fitatu.com - Fitatu Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fitatu Sp z o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fitatu Sp z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitatu Sp z o.o w Poznań

Od tygodnia próbuje sie do dzwonić do fitatu w sprawie mojego premium. Zero reakcji. Na maila też nikt nie odpowiada.

@Asik2910

Dzień dobry, w związku z promocją na BF mamy bardzo dużo zapytań, dlatego mamy wydłużony czas odpowiedzi na pytania. Proszę o przesłanie maila na help@fitatu.com.

Dzień dobry. :) właśnie zobaczyłam na LinkedIn, że dodana została oferta dla testera aplikacji. Czy jest tu ktoś kto pracuje przy niej i mógłby polecić? Jestem użytkowniczką, korzystam z niej od kilku już lat. Programowaniem kiedyś zajmowałam się hobbistycznie i nie wiem czy jest sens próbować jeśli nie mam komercyjnego doświadczenia? Co z ewentualnym szkoleniem?

Ewelina Nowy wpis

Dzień dobry, mieliśmy bardzo dużo zgłoszeń na tę ofertę pracy od osób z doświadczeniem.

Marta Nowy wpis
@Ewelina

Dzień dobry. czy to definiowanie oznacza, że raczej trudno jest dołączyć jeśli nie ma się doświadczenia? ja nie myślałam o testach a raczej o frontendzie. Czy juniorzy są brani pod uwagę?

@Pracodawca czy zbierają państwo CV na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji? :) Jeśli tak, to gdzie można je podesłać?

Ewelina Nowy wpis

Proszę podesłać swoje cv na maila praca@fitatu.com z informacją jakie stanowiska pracy Pana/Panią interesują :)

Hej, co się dzieje teraz w zespole dietetyków? : ) przeglądając oferty zauważyłem, że lidera do niego z miesiąc temu szukali. wymagań przyznaje, że nie spełniam, ale opowiecie mi o tym całym zespole? To jest jakiś projekt firmowy czy już od dawna na tym bazowali?

Ewelina Nowy wpis

Hej, nic się nie dzieje w zespole dietetyków. Ma się bardzo dobrze :) Jest w nim 6 osób. Ostatnio rozstaliśmy się z poprzednią liderką i potrzebowaliśmy osoby, która ją zastąpi.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Fitatu Sp z o.o na stanowisku Marketing Manager? 30 maja pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Flutter Developer w firmie Fitatu Sp z o.o? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Wiem, że teraz ofert do Was nie ma, przynajmniej na LinkedIn tak widać, ale tutaj coś jakiś ruch się robi na forum, czemu? ciekawi mnie jakiś opis struktury firmy ze stanu bieżącego, że na frontendzie ktoś pracuje to wiem, bo była ta opinia odnośnie rozmowy, zresztą widać to po aplikacji. A przy IT jako kto można się przyjąć?

Lara

A co się dzieje w firmie w Black Friday? :D widziałam wzmiankę o nim. to znaczy no wiadomo wyprzedaże pewnie występowały ale jak do tego maja się sami pracownicy? Ogólnie to zniżki na produkty normalnie przysługują, tak? a dla bliskich także?

@Lara

Dzień dobry, Black Friday za nami. Tak, były zniżki, jak co roku. Dla znajomych takie same.

5221950719

Jak mogę nawiązać kontakt z kimś kto pomoże zalogować się drugi raz, fitatu nie chce przyjąć mojego adresu (usunięte przez administratora) Straciłam telefon z aplikacją fitatu, mam już nowy,ale adres mam ten sam gdy chcę się zarejestrować dostaję informacje, że adres jest zajęty. Anna Dreszer (usunięte przez administratora)

@5221950719

A co z tym mailem w zakładce z kontaktem ze strony www? Lub numerem telefonu? Nikt nie odbiera? I tak z ciekawości to czy są jakieś stanowiska juniorskie do obsadzenia w niedalekiej przyszłości? Widziałam jeden wątek dotyczące frontendu, czy zespól będzie się poszerzał?

@5221950719

Dzień dobry, proszę o przesłanie maila na adres: help@fitatu.com. Niestety w związku z wieloma zapytaniami z okazji Black Friday czas oczekiwania jest wydłużony, ale proszę o cierpliwość, na pewno postaramy się pomóc. Jeśli już była wysłana wiadomość, to proszę nie pisać kolejne, bo system przerzuci ją na koniec kolejki.

@Marta

A co z premium się podziało? Wiadomo tak w sumie ile osób zatrudnia się obecnie przy obsłudze klienta? Jakie warunki pracy przysługują i czy sporo jest zgłoszeń skoro podobno tak długo trzeba czekać?

@Marta

Pani Marto, na jakiego maila pisała Pani w sprawie premium?

Asik2910
@Marta

Premium opłacone 30.10.2023 w subskrypcji. Premium powinno działać do 30.10.2024. Dzisiaj , czyli 21.11.2023 nie działa a przecież opłacone. Maila nie wyśle bo nie ma adresu dzwonię i tylko informacja w kółko że dziękuję że zadzwoniłam. Pełne rozczarowanie, dla mnie to (usunięte przez administratora)choć byłam zadowolona do tej pory z działania apki i byłam klientka od kilku ładnych lat

Klarysa
@Asik2910

Możliwe, że to jakiś błąd na aplikacji czy cos? nie ma adresu mailowego? Ciekawi mnie kiedy z obsługi ktoś to ogarnie, jest tu jakieś rozliczenie z klienta i tak dalej?

__d

Niegdyś próbowałem rekrutować się na stanowisko Front-end Developera. Po wykonaniu zadania, podczas rozmowy m. in. omawiającej mój kod i zadanie, odpadłem z powodu nienapisania testów jednostkowych w taki sposób, w jaki być one napisane powinny (chodziło o mock'i). Zgadzam się. Jedno z omawianych rozwiązań powinno zostać zaimplementowane inaczej, ale reszta była podobno w porządku. Mniejsza z tym. Chciałem tylko powiedzieć, że patrząc dzisiaj na ostatnie aktualizacje aplikacji hybrydowej Fitatu na systemie iOS, jej działanie, dziwne zachowania - ja osobiście nigdy nie oddałbym tak działających wersji na produkcję, natomiast one niestety wchodzą. Trochę się martwię o to, bo być może w zespole w testach nie wszystko jest programowane prawidłowo i stąd takowe problemy. Proszę się upewnić i zbadać temat. ;)

Helena
@__d

Sugerujesz przy tym potrzebę wdrożenia jakichś szkoleń na dziale? pracownicy obecnie maja jakiekolwiek? Chyba nie widziałam na ten temat w ostatnim czasie żadnej wzmianki. Nie wiem kiedy kandydowałeś ale zdradzisz jakie widełki płacowe były wtedy oferowane? Sama jestem ciekawa aktualnych stawek w odniesieniu do tych aktualizacji, które przytaczasz

Jak długo czekaliście na odzew z Fitatu Sp z o.o? Oddzwaniają zawsze?

XYZ

Czy dalej występują jakieś problemy z kontaktem? Pytam, bo była mowa o mailu w sprawie jakiegoś premium. Pracownicy gdy mają jakiś problem to do kogo mogą go zgłaszać? Jakie najczęściej się pojawiają i w jaki sposób są rozwiązywane?

Czy pracownicy Fitatu Sp z o.o mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ewelina

Cześć! Tak, raz do roku mamy 2 dniową integrację wyjazdową całą firmą. Mamy też imprezę haloweenową przebieraną w Poznaniu. Oprócz tego mamy też mniejsze wyjścia integracyjne zespołami. Spotykamy się też popołudniami w biurze przy planszówkach (jeśli są chętni) :)

Iza
@Ewelina

Hej, i są już normalnie, po tym okresie covidowym? :) Bo pandemia mogła sporo namieszać. Ale spoko, że jest integracja. Szukacie kogoś teraz może do pracy?

@Iza

Hej, tak są normalnie, wszyscy się stęskniliśmy za sobą, zwłaszcza, że jeśli chodzi o pracę, to większość pracuje zdalnie. Kilka osób przychodzi regularnie do biura, 2 razy w miesiącu więcej osób się pojawia, bo robimy sobie pizza day ;) Wiadomo, że jak jest jedzenie, to fajniej się pracuje :D Póki co nikogo nie rekrutujemy, ale możesz podesłać swoje CV na job (małpka) fitatu.com z klauzulą że wyrażasz zgodę na wykorzystanie go na poczet przyszłych rekrutacji. Polecam też obserwować nas na Linkedin - tam wrzucamy aktualne ogłoszenia :)

Jakie warunki pracy są w Fitatu Sp z o.o? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Marketing Manager?

Ewelina

Cześć, jesteśmy małą firmą - mamy biuro na Łazarzu. Nie mamy szatni, bo nie wymagamy zmiany ubrania ;) Mamy kuchnię, gdzie można przygotować sobie jedzenie/przechowywać przyniesione. Nie organizujemy dojazdów do pracy. Większość z nas pracuje zdalnie :)

Lidia
@Ewelina

A na jakich stanowiskach można zdalnie pracować? Zapewniają wam warunki do pracy zdalnej? Chodzi mi o sprzęt, systemy itp

@Lidia

Na każdym stanowisku można pracować zdalnie. Nie trzeba być z Poznania. Oczywiście zapewniamy sprzęt :)

@Ewelina

A na dofinansowanie do energii też można liczyć?

@Wanda

Do tej pory nie rozpatrywaliśmy tego, jednak podczas rozmowy kwalifikacyjnej można dopytać o ten aspekt i negocjować :) Jesteśmy otwarci na argumenty.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Fitatu Sp z o.o?

Wojtek

Oferujemy wszystkie legalne formy umowy. Pracownik sam wybiera.

Urszula
@Wojtek

A jak umowa o pracę to można dostać na czas nieokreślony ? :D czy co do trwania umowy pracownik nie ma nic do gadania ?

Wiecie, czy Fitatu Sp z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak, oczywiście

Urszula
@Wojtek

a to teraz pracuje się tylko zdalnie w tej firmie?

@Urszula

i zdalnie, i w biurze - pracownik sam wybiera

Magdalena
@Wojtek

Super sprawa. A czy "młode" mamy są również mile widziane?

@Magdalena

Są. Zapraszamy. Na pewno się dogadamy aby obie strony były zadowolone. Ja sobie cenię przede wszystkim fair układ i uczciwość. Sam mam dwójkę dzieci :)

@Wojtek

Ale to teraz jesteście otwarci może na chętnych do siebie? Czy tak na przyszłość zapraszacie? ;)

@Wanda

Śledź nasze ogłoszenia na pracuj.pl. Ale też niezależnie możesz wysłać CV na office (małpka) fitatu . com. Rozmawiamy z każdą ciekawą osobą :)

Anonimm

Ludzie odpowiadający za rekrutację bardzo mili, ale mam kilka uwag. Po pierwsze zadnie techniczne - nie było bardzo skomplikowanie, ale za to bardzo czasochłonne, wydaje mi się, że około 10 godzin jest potrzebne na jego wykonanie, ale wiadomo jest to kwestia indywidualna. Dużym minusem jest również czas trwania rekrutacji, ponad miesiąc.

Bożena
@Anonimm

a jaki był czas na wykonanie tego zadania rekrutacyjnego bo o tym nie piszesz, tylko ze powinno byc 10h, a jaki czas jest w firmie, 1-5h,mniej ? Pochwalisz sie efektem, dostales prace?

@Bożena

Jeśli chodzi o czas na wykonanie zadania to nie ustaliliśmy nic takiego, bo powiedziałem, że w przyszłym tygodniu je przyślę. Jeśli chodzi o efekt rekrutacji to nie dostałem pracy. Przyjęli osobę z większym doświadczeniem. Pisząc o 10 godzinach miałem na myśli, że zadanie rekrutacyjne jest po prostu za długie, można sprawdzić szybciej i efektywniej kandydata, a nie zlecać mu coś co zajmuje mnóstwo czasu, a następnie kazać mu czekać kilka tygodni.

Honorata
@Anonim

A dali ci znać czemu Cię nie przyjęli? W sensie zrobiłeś jakieś błędy w tym zadaniu czy coś?

Strata czasu

Długi proces, kilka etapów a ostatecznie odrzucenie a wskazany jakiś błachy powód. Firma niepoważna, starta czasu

Natalia
@Strata czasu

Opowiesz coś więcej odnośnie rekrutacji w Fitatu? Jak wyglądały etapy? Ile ich wszystkich było? Jaki powód Ci podano odrzucenia Twojej kandydatury i na jakie stanowisko aplikowałeś?

Dominika

Chciałabym wiedzieć coś o sklepie fitatu.pl, tzn. - jak oceniacie przebieg transakcji, czy były jakieś problemy czy nie, czy polecilibyście i czy ponownie byście skorzystali. Czemu tak/czemu nie?

Kodak
@Dominika

A co to ma wspólnego z pracą w tej firmie?

Bartosz

Tam są też jakieś płatne funkcje w tym Fitatu na telefonie, czy wszystko jest za darmo? A jeśli jakieś są płatne, to co konkretnie się dostaje jak się zapłaci?

X

Pracuję w Fitatu już od kilku lat. Nie wypowiem się na temat rekrutacji, bo to nie moja działka, ale co mogę powiedzieć to, że jest tu niska rotacja pracowników. Pracowałem w różnych firmach, gdzie ludzie przychodzili i odchodzili. Z tego co obserwowałem to szczególnie w IT spotkać można modę częstego skakania po firmach z przeróżnych powodów. Mamy tutaj dość dużo osób, które pracują w tej firmie już ok. 5 lat. Są też tacy co pracują 10 lat i dłużej, a zdarzało się nawet, że ktoś odszedł, a jednak po roku zechciał wrócić. To raczej dobrze świadczy o firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Fitatu Sp z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Fitatu Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Fitatu Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitatu Sp z o.o?

Fitatu Sp z o.o
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Fitatu Sp z o.o