Opinie o fitatu.com - Fitatu Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fitatu Sp z o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fitatu Sp z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitatu Sp z o.o w Poznań

Wiecie, czy Fitatu Sp z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jakie warunki pracy są w Fitatu Sp z o.o? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Marketing Manager?

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy Fitatu Sp z o.o mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ewelina Nowy wpis
@Pytanie

Cześć! Tak, raz do roku mamy 2 dniową integrację wyjazdową całą firmą. Mamy też imprezę haloweenową przebieraną w Poznaniu. Oprócz tego mamy też mniejsze wyjścia integracyjne zespołami. Spotykamy się też popołudniami w biurze przy planszówkach (jeśli są chętni) :)

Iza Nowy wpis
@Ewelina

Hej, i są już normalnie, po tym okresie covidowym? :) Bo pandemia mogła sporo namieszać. Ale spoko, że jest integracja. Szukacie kogoś teraz może do pracy?

Ewelina Nowy wpis
@Iza

Hej, tak są normalnie, wszyscy się stęskniliśmy za sobą, zwłaszcza, że jeśli chodzi o pracę, to większość pracuje zdalnie. Kilka osób przychodzi regularnie do biura, 2 razy w miesiącu więcej osób się pojawia, bo robimy sobie pizza day ;) Wiadomo, że jak jest jedzenie, to fajniej się pracuje :D Póki co nikogo nie rekrutujemy, ale możesz podesłać swoje CV na job (małpka) fitatu.com z klauzulą że wyrażasz zgodę na wykorzystanie go na poczet przyszłych rekrutacji. Polecam też obserwować nas na Linkedin - tam wrzucamy aktualne ogłoszenia :)

@Pytanie

Cześć, jesteśmy małą firmą - mamy biuro na Łazarzu. Nie mamy szatni, bo nie wymagamy zmiany ubrania ;) Mamy kuchnię, gdzie można przygotować sobie jedzenie/przechowywać przyniesione. Nie organizujemy dojazdów do pracy. Większość z nas pracuje zdalnie :)

Lidia
@Ewelina

A na jakich stanowiskach można zdalnie pracować? Zapewniają wam warunki do pracy zdalnej? Chodzi mi o sprzęt, systemy itp

@Lidia

Na każdym stanowisku można pracować zdalnie. Nie trzeba być z Poznania. Oczywiście zapewniamy sprzęt :)

Wanda
@Ewelina

A na dofinansowanie do energii też można liczyć?

@Wanda

Do tej pory nie rozpatrywaliśmy tego, jednak podczas rozmowy kwalifikacyjnej można dopytać o ten aspekt i negocjować :) Jesteśmy otwarci na argumenty.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Fitatu Sp z o.o?

@Pytanie

Oferujemy wszystkie legalne formy umowy. Pracownik sam wybiera.

Urszula
@Wojtek

A jak umowa o pracę to można dostać na czas nieokreślony ? :D czy co do trwania umowy pracownik nie ma nic do gadania ?

Wiecie, czy Fitatu Sp z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak, oczywiście

Urszula
@Wojtek

a to teraz pracuje się tylko zdalnie w tej firmie?

@Urszula

i zdalnie, i w biurze - pracownik sam wybiera

Magdalena
@Wojtek

Super sprawa. A czy "młode" mamy są również mile widziane?

@Magdalena

Są. Zapraszamy. Na pewno się dogadamy aby obie strony były zadowolone. Ja sobie cenię przede wszystkim fair układ i uczciwość. Sam mam dwójkę dzieci :)

Wanda
@Wojtek

Ale to teraz jesteście otwarci może na chętnych do siebie? Czy tak na przyszłość zapraszacie? ;)

@Wanda

Śledź nasze ogłoszenia na pracuj.pl. Ale też niezależnie możesz wysłać CV na office (małpka) fitatu . com. Rozmawiamy z każdą ciekawą osobą :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Project Manager - dział marketingu w firmie Fitatu Sp z o.o? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Przedstawiciel Medyczny
APC Instytut
(27 opinii)
logo firmy Monter Instalacji Automatyzacji Produkcji
Poznań
Flexkon Europe Sp. z o.o.
(18 opinii)
logo firmy Monter/Mechanik - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(12 opinii)
logo firmy Przedstawiciel Handlowy sieci PLAY
Poznań
Mtell Cukrzyński Lelonkiewicz sp.j.
Aplikuj na wiele ofert
Anonimm
Kandydat

Ludzie odpowiadający za rekrutację bardzo mili, ale mam kilka uwag. Po pierwsze zadnie techniczne - nie było bardzo skomplikowanie, ale za to bardzo czasochłonne, wydaje mi się, że około 10 godzin jest potrzebne na jego wykonanie, ale wiadomo jest to kwestia indywidualna. Dużym minusem jest również czas trwania rekrutacji, ponad miesiąc.

Bożena
@Anonimm

a jaki był czas na wykonanie tego zadania rekrutacyjnego bo o tym nie piszesz, tylko ze powinno byc 10h, a jaki czas jest w firmie, 1-5h,mniej ? Pochwalisz sie efektem, dostales prace?

Anonim
@Bożena

Jeśli chodzi o czas na wykonanie zadania to nie ustaliliśmy nic takiego, bo powiedziałem, że w przyszłym tygodniu je przyślę. Jeśli chodzi o efekt rekrutacji to nie dostałem pracy. Przyjęli osobę z większym doświadczeniem. Pisząc o 10 godzinach miałem na myśli, że zadanie rekrutacyjne jest po prostu za długie, można sprawdzić szybciej i efektywniej kandydata, a nie zlecać mu coś co zajmuje mnóstwo czasu, a następnie kazać mu czekać kilka tygodni.

Honorata
@Anonim

A dali ci znać czemu Cię nie przyjęli? W sensie zrobiłeś jakieś błędy w tym zadaniu czy coś?

Strata czasu
Kandydat

Długi proces, kilka etapów a ostatecznie odrzucenie a wskazany jakiś błachy powód. Firma niepoważna, starta czasu

Natalia
@Strata czasu

Opowiesz coś więcej odnośnie rekrutacji w Fitatu? Jak wyglądały etapy? Ile ich wszystkich było? Jaki powód Ci podano odrzucenia Twojej kandydatury i na jakie stanowisko aplikowałeś?

Dominika
Klient

Chciałabym wiedzieć coś o sklepie fitatu.pl, tzn. - jak oceniacie przebieg transakcji, czy były jakieś problemy czy nie, czy polecilibyście i czy ponownie byście skorzystali. Czemu tak/czemu nie?

Kodak
@Dominika

A co to ma wspólnego z pracą w tej firmie?

Bartosz
Klient

Tam są też jakieś płatne funkcje w tym Fitatu na telefonie, czy wszystko jest za darmo? A jeśli jakieś są płatne, to co konkretnie się dostaje jak się zapłaci?

Jaki jest wkład kierownictwa Fitatu Sp z o.o w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

X

Pracuję w Fitatu już od kilku lat. Nie wypowiem się na temat rekrutacji, bo to nie moja działka, ale co mogę powiedzieć to, że jest tu niska rotacja pracowników. Pracowałem w różnych firmach, gdzie ludzie przychodzili i odchodzili. Z tego co obserwowałem to szczególnie w IT spotkać można modę częstego skakania po firmach z przeróżnych powodów. Mamy tutaj dość dużo osób, które pracują w tej firmie już ok. 5 lat. Są też tacy co pracują 10 lat i dłużej, a zdarzało się nawet, że ktoś odszedł, a jednak po roku zechciał wrócić. To raczej dobrze świadczy o firmie.

Zofia

Jak obecnie wygląda sytuacja pracowników w poznańskim Fitatu? Czy w związku z pandemią zaszły w firmie jakieś istotne zmiany, czy jednak pracownicy nie odczuli różnicy? Dajcie koniecznie znać, jak wygląda sytuacja - czy warto w obecnym okresie aplikować.

Wojtek

@Kandydat czyli nie odezwali się po rozmowie?

Kandydat

Rozmowa rekrutacyjna konkretna i merytoryczna, pytania techniczne sprawdzające wiedzę. Oprócz tego widać, że pracują tam bardzo pozytywni ludzie a atmosfera w pracy jest rodzinna :) Jedyne czego mi zabrakło to podziękowanie za udział w rekrutacji i feedback

junior qa

Przeszedłem jedynie przez proces rekrutacji i o tym napiszę, zaczęło się od wysłania aplikacji przez Justjoinit, następnie email od senior javascript developera z zadaniem i wyznaczonym deadlinem. Zadanie wykonane na czas, poświeciłem na nie pół dnia (ok. 5godzin) następnie cisza 8 dni. Po tym czasie otrzymałem e-mail z podziękowaniem za rekrutację, bez żadnego do feedbacku na temat tego zadania. Na e-mail odpowiedziałem pytaniem o feedback, jednak wygląda na to, że nawet go nie dostanę. Odradzam juniorom aplikowanie - strata czasu. Dziwnym jest fakt, że nikt z HR-u tej firmy się do mnie nie odezwał a o posadę junior qa engineera napisał do mnie senior javascript developer. Obstawiam, że jest to jedna z tych ostatnio popularnych praktyk tj. badanie rynku zamiast realnej oferty pracy. Opinia negatywna

tezjuniorqa
@junior qa

Niestety u mnie dokładnie ta sama sytuacja.... Też poświęciłem swój czas na to zadanie, chyba z 8 godzin. Kpina panie deweloperze! Tak się nie traktuje ludzi.

Ekipa Fitatu
@junior qa

Szanowni Kandydaci :) Nie jesteśmy korporacją, nie posiadamy działu HR :) Rekrutacje przeprowadzają zawsze członkowie zespołów do których kandydat jest rekrutowany. Jak wiadomo członkowie zespołów mają też inne zadania na głowie poza rekrutacją, dlatego może cały proces trwa dłużej niż w korporacji z działem HR. Dziwi natomiast fakt, że osoby starające się o pracę charakteryzują się brakiem cierpliwości. Tym bardziej, że jak słusznie zaznaczono e-mail z podziękowaniem za rekrutacje był. Rozumiem rozgoryczenie kandydata, ale czy to powód aby zaraz wysnuwać jakieś teorie spiskowe o badaniu rynku? Rozwiązanie zadania rekrutacyjnego nie jest gwarancją przejścia do kolejnego etapu. Do kolejnego etapu zapraszamy tylko niektóre osoby, których rozwiązania były najlepsze. Pozdrawiamy, Ekipa Fitatu

;)
@Ekipa Fitatu

Wykonanie zadania nie jest gwarancją przejścia do kolejnego etapu ale uważam, że każdej osobie która chce informacji zwrotnej odnośnie zadania rekrutacyjnego, które wykonała powinniście udzielić. Ta informacja powinna być konkretna i rzeczowa a nie typu byli lepsi kandydaci. Dla mnie to żaden feedback.

brak słów
@Ekipa Fitatu

No tak, kandydat poświęcił 8h wolnego czasu po pracy na wykonanie zadania rekrutacyjnego, a jaśnie pan developer sprawdzający ma inne obowiązki i nie ma czasu. Średniowiecze rekrutacyjne. Kandydat podchodzi poważnie do rekrutacji i oczekuje tego samego od Was. Zadanie rekrutacyjne na 8h? Powinniście co najmniej godzinę poświęcić na rzetelny code review, pozwolić kandydatowi dostrzec co mógł zrobić lepiej i sprawić, że jego cenny czas nie poszedł na marne. W tym wypadku nie macie co się szczycić, że nie jesteście korporacją, bo wychodzi na to, że jesteście Januszexem.

Nie polecam

Proces rekrutacyjny na niskim poziomie.

Ewik

Firma dobra ale jednocześnie wymagająca a dzisiejsi kandydaci są z pokolenia ludzi roszczeniowych i stąd takie złośliwe wpisy?

Maciek

Czy na rozmowie daja do rozwiązania zadanie ? Jakie?

Kamila

Czy ktoś mógłby podzielić się jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o rekrutacje w Fitatu? Czy aktualnie firma prowadzi nabór nowych kandydatów? Jeśli tak to na jakie stanowiska? W jaki sposób przebiega rozmowa rekrutacyjna? Jakie predyspozycje oraz umiejętności są istotne na dane stanowiska? Dobrze by było jakbyście dzielili się informacjami oraz doświadczeniami przydatnymi dla kandydatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Fitatu Sp z o.o - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Fitatu Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Fitatu Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitatu Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fitatu Sp z o.o
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Fitatu Sp z o.o