Opinie o Pizzeria Da Grasso - Swarzędz w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pizzeria Da Grasso - Swarzędz, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pizzeria Da Grasso - Swarzędz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria Da Grasso - Swarzędz w Poznań

anonymous

Kobieta co to prowadzi jest zniszczona psychicznie szarpie ludzi na drzwiach i plytkach wisza napisy tzn kary finasowe za nieposłuszeństwo za zapomnienie wyniesienia śmieci itp kierowcy kazala wydawac pieniądze ze swojej gotowki za pizze i dania kiedy robisz zdjęcia tych kar finansowych wyrywa ci telefon i zrywa wszystkie kary finansowe z drzwi i scian myślę że ktoś przy zdrowych zmysłach nie wytrzyma dłużej niż 30 min

Piotr Nowy wpis
@anonymous

Ciekawe czemu anonimowy wpis? Bo pisze same bzdury. Praca fajna, zespol calkiem spoko. Polecam z czystym sumieniem

Kacper Nowy wpis

Macie zniżkę na pizzę lub darmowe obiady?

Ola Nowy wpis

Praca całkiem spoko. Ja trafiłam na fajny zespół i było wesoło :)

Beata Nowy wpis
@Ola

To dobrze, że polecasz atmosferę w pracy, bo jest to faktycznie ważny element. Mogę zapytać Cię jeszcze o kwestię ustalania grafików? Czy była możliwość elastycznego dostosowania grafiku, także w weekendy?

Miej wpływ na rynek pracy, dodaj komentarz o tym pracodawcy i daj znać jak naprawdę wygląda zatrudnienie u niego.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Da Grasso - Swarzędz - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pizzeria Da Grasso - Swarzędz