Duda-Cars S.A.

Poznań

Opinie o Duda-Cars S.A.

Zainteresowany

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko doradca handlowy samochody nowe. Zastanawiam się co jest powodem ciągłych rekrutacji na to stanowisko? Co 3-4 miesiące pojawia sie ogłoszenie. Pracownicy odchodzą, są zwalniani, czy firma w takim tempie sie rozwija???

Zibi
@Zainteresowany 14.01.2017 09:25

Jako osoba z wewnątrz (tak, nie będę tego ukrywał) powiem, że powtarzające się rekrutacje są wynikiem bardzo dynamicznego zwiększania zatrudnienia, związanego z rozwojem firmy, a nie rotacji. W ciągu ostatniego roku z własnej woli odeszły ze stanowisk handlowych raptem 3-4 osoby (zmiana miejsca zamieszkania, sytuacje rodzinnie, inna propozycja pracy etc.), w tym czasie przyjęto kilkanaście nowych handlowców. Z tego co wiem od kolegów (sam nie pracuję w dziale handlowym) ci którzy przyszli z konkurencyjnych salonów są zadowoleni i chwalą sobie zarówno atmosferę w pracy jak i jej organizację. Nie jest to tani PR, sam się mogę pod tym podpisać :) Jeśli macie jakieś pytania odnośnie firmy chętnie podzielę się wiedza. Pozdrawiam

Beeny
@Zainteresowany 14.01.2017 09:25

I co jak było na rozmowie ? :D

Krz

Co powiecie o pracy w dziale rent me we Wrocławiu? Kierownikiem jest pan Piotr Z. z Poznania. Na jakie zarobki mogę liczyć jako doradca klienta?

xxx bis

xxx to chyba ta sama osoba co KK :) ponownie subiektywna ocena...

xxx
@xxx bis 19.09.2017 18:20
xxx to chyba ta sama osoba co KK :) ponownie subiektywna ocena...

nie utożsamiam się z KK, ja tylko kandydowałam na stanowisko do DUDY we Wro, dzielę się moimi spostrzeżeniami i nie wiem dokładnie jak wygląda firma "od środka" , bo tam nie pracowałam

ewa

Jestem zaproszona na rozmowę - stanowisko:asystent zarzadu Jakie ogolne warunki panują w tej firmie atmosferyczne i finansowe? Na ile taki asystent może liczyć? Proszę o szczera odpowiedz.

dudaaaa
@ewa 11.08.2017 22:25

atmosferyczne? sucho i gorąco - wręcz na obowiązujący dress code za gorąco. Umowa na asystentkę od serwisu pierwsza okres próbny 3 miesiące, druga (pan próbował się pochwalić, że są rzetelną firmą i mają porządne umowy :P ) na rok

@xxxx, w ostatnim okresie kilku miesięcy sami się zwolnili kluczowi pracownicy, np. kierownik sprzedaży używanych Krzysztof Ś. , wieloletni doradca napraw powypadkowych Dariusz Ł. , wieloletni sprzedawca Bartosz B. wszyscy odeszli do Inchcape, kolejny dyrektor sprzedaży Michał L. do VW, a ostatnio 31.07 złożył wypowiedzenie dyr handlowy Dominik F. Szukanie nowych pracowników nie jest powodem rozwoju lecz warunków zatrudnienia i uzupełniania tych, którzy odchodzą bo nie wytrzymują zasad i atmosfery pracy!

Iza

@xxxx, a o jakim stanowisku mówisz, na jakie składałeś CV ? Możesz coś więcej napisać na temat zatrudnienia i na co można na początku liczyć? W jakim czasie mają się odezwać, by poinformować o wynikach rekrutacji?

vvv
@Iza 07.08.2017 14:36

nie podają kiedy się odezwą dokładnie, mówią, że mogą się odezwać, ale nie wiadomo, że może od razu zaproszą do pracy, a może nie, a może będzie potrzebne spotkanie z kimś jeszcze, a może zaproszą wszystkich do wykonania jakiś zadań... ogólnie mieć takiego Kierownika - chodzi o DUDA WROCŁAW to chyba jakaś pomyłka, skoro Pan jest taki świetny i jego pracownica / próbowała współprowadzić rozmowę, ale nie potrafi się wysłwowic po Polsku/ to nie rozumiem sensu zatrudniania kolejnych osób

xxxx

Rozmowa koszmar, gorąco, mało miejsca, odbywa się przy osobach postronnych. Pan, który prowadzi rozmowę bezczelny i niemiły , próbuje udowodnić swoją wyższość nad kandydatami, że nie wie po co niektórzy przychodzą. Na stronie chwalą się wysokimi standardami obsługi klienta, jeśli tak się do nich odzywają i fukają to nie wiem co o tym sądzić. Warunki, które oferują słabe, w porównaniu do odpowiedzialności i zakresu obowiązków

KK

Dużo obiecują a atmosfera beznadziejna i wyścig szczurów w rzeczywistości. Mercedes wkrótce zamknie możliwość reeksportu i wtedy wyjdzie cała bieda i rozwój jakim się tylko chwalą. Obecnie trwa kontrola koncernowa i jej skutki mogą być olbrzymie, włącznie z odebraniem autoryzacji. Znam wartościowe i inteligentne osoby, które tam pracowały i nie wytrzymały, odeszły. Piękne otoczenie, wszystko na pokaz i nic poza. Radzę ustalać warunki pisemnie bo w przyszłości może to pomóc. Bezwzględni.

KK bis
@KK 21.07.2017 16:53

Jestem ciekawy kim jest KK ? Całkiem dobrze jest poinformowany choć jest to subiektywna ocena :)

Majster

Na jakie zarobki może liczyć mechanik w serwisie ? Jakieś premie ? Płatne nadgodziny? Dodatki ? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

KM

Bylam na rozmowie, wrazenie bardzo pozytywne, zobaczymy co bedzie dalej :)

jacek

a co powiecie jeśli chodzi o prace u nichw firmie na stanowisku jako Doradca Handlowy ds. Sprzedaży i Odkupu Samochodów Używanych? bo wydaje mi się, że jednak spokojnie można tutaj dobrze zarobić i są prowizje.

Andrzej

Czytajac opinie i informacje, ze nie potrzenuja doswiadczenia, wiem juz dlaczego jako klient jestem tak beznadziej nie obsługiwany..

Mechanik

Cześć ile mniej więcej może zarobić mechanik z małym doświadczeniem ? Chodzi o serwis ul.ptasia.ktoś coś?pytam orientacyjnie.

msimi

Idź i sprawdź:) większość opini które się tutaj pojawiły to nieudolne uprawianie PR-u i zakładam że w większości pisane przez jedną osobę więc i mało wiarygodnie.

msimi

Nikon

Witajcie. Nie trzeba posiadać zadnego doświadczenia? Myślałem, ze jak mercedes to beda wymagania w koncu to prestiżowa marka, ale skoro poprzeczka zawisla nisko to chyba kazdy może aplikować.

Agat

A co jeszcze słyszałeś o tej firmie? Interesuje mnie praca jako doradca finansowy do ubezpieczeń i kredytów?? Ważna jest dla mnie atmosfera w pracy i specyfika? Czy pracownik jest zarzucany praca tak ze nie może się z nią wyrobić, czy też wszystko w granicach rozsądku?? Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację

Maks

Mam rozmowę kwalifikacyjną, drugi etap. Jaką jest tam atmosfera dużo słyszałem, że bardzo korporacyjnie itp.

Wiesz coś na temat firmy Duda-Cars S.A., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Duda-Cars S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duda-Cars S.A.