Opinie o Duda Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Duda Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Duda Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duda Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Widzieliście, że Duda Logistics Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

@jj

ok. 9 osób w jednym biurze, sorki. Pozdrawiam mimo wszystko starych pracowników Duda log. z 2018 r. pewnie nikogu z was już tam nie ma?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Duda Logistics Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

to na jakich stanowiskach pracują tutaj ludzie? zdarza się, że są jakieś rekrutacje, czy raczej pracuje tam stały zespół? napisz proszę, jeśli wiesz, jak to jest.

Była tu kiedyś taka oferta dla Kierownika Spedycji Międzynarodowej. Widzę że punktowane jest doświadczenie w transporcie niszowym dlatego chciałbym aplikowac na stanowisko gdy tylko wpadnie jakiś wolny etat. Wiecie może czy są na to jakieś perspektywy, bo niżej czytam, że np. u kierowców rotacji nie ma i ciężko z przyjęciami. Za jakąś podpowiedź co do widełek też byłbym wdzięczny. Pzdr

W zeszłe wakacje szukali kierowców c+e i tak się zastanawiam czy to, co obiecali w ogłoszeniu ma pokrycie w rzeczywistości. Dacie mi znać czy serio oferują czytelne, atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Podobno wypłata rzędu 8-10 tys. zł co miesiąc jest standardem i to przy wolnych weekendach?

Kierownik Nowy wpis

12 tys netto + telefon służbowy oraz kurtka,bluzeczki MB jak również ręczniki i mydło dostaje każdy kierowca

Dyzma Nowy wpis

Niestety potrzebowaliśmy tylko na okres urlopowy, mamy swoich zawodników wiernych i oddanych także sorry ale nie

Chciałbym zmienić obecną pracę. Oczywiście chodzi o kierowcę. Jak na ten moment wyglada sytuacja ze zwolnieniami? Widzę, że była mowa o tym ale są to dość stare wpisy. Sytuacja jest aktualnie stabilna? Zależy mi na stałej pracy i terminowych wypłatach. Możecie się na ten temat wypowiedzieć?

Nieeee, nie warto.

aaa

lepiej odpuść pracowałam tam w 2018 roku, zwalniali po kolei wszystkich , na szczęście dzięki temu mam teraz czysty umysł i komfort psychiczny. W firmie panował chaos, spedytorzy zajmowalii się kserowaniem i skanowaniem dokumentów dla księgwości, a kadra zarządzająca tamtych czasów to całkowity brak kompetencji, z tego co wiem też wylecieli. w biurze ciasnym, w którym powinny siedzieć max 4 osoby pracowalo 10, chlew i paskudne warunki

aaa

plus jest taki, że i tak zostaniesz zwolniony ale nie trzeba potem świadczyć już pracy czyli miesiąc nie pracujesz a ci zapłącą podstawę, ale premii mi już nie wypłacili. Zostałam zwolniona ponieważ szefostwo życzyło sobie wypracowania normy na spedycji 20 30 000 euro zysku :D to raczej niemożliwe a na pewno nie w tej firmie

Dawid

Pracowałem wtedy w 2017 roku i pamietam , że szefostwo to była katastroafa , zachowanie kierowniczki podchodziło pod (usunięte przez administratora) . Była taka wtedy Daria kierowniczka , która w ciagu dnia prawie nic nie robiła i zwalała prace na każdego a na koniec dnia to siedziała po godzinach i narzekała że nikt jej nie pomaga. Ta DARIA to była tragedia , skad oni takich ludzi biorą. Pamiętam , że zachowywała sie dziwnie , wprowadzała bardzo złą atmosferę , dziwię się , ze w ogóle ktoś taka osobe trzymał w firmie, to była tragedia. Potwierdzam , trzeba było zajmować się kserowaniem oraz robotą księgową bo była tylko jedna osoba do tych rzeczy , więc każdy do około musiał się tym zjamowac , plus zmuszanie do siedzenia po godzinach , często nawet jak się skończyło prace to pretensje czemu o 16 się wychodzi z pracy. Firma koszmar. Ogólnie było śmieszne , że zwolnili mnie tak , że gdyby mnie nie zwolnili to bym pracował jakiś tydzięń dłużej i miałem 2 tygodnie płacone za darmo. Dziwna logika w wykonaniu szefowej , bo tak naprawdę to mogli ze mną poprostu nie przedłużać umowy , w sumie nawet sam bym nie był zainteresowany przedłużeniem umowy w takiej firmie.

@Dawid

A to w jakich godzinach się tu pracowało? I jeżeli miały miejsce te nadgodziny, to czy były jakoś lepiej wynagradzane? W ogóle za nie płacono? Albo można było je odebrać jako dzień wolny?

Dawid

Normalne godziny pracy to 8-16 . Nie było żadnych nadgodzin , poprostu kierowniczka ta Daria , dała polecenie jutro przychodzicie 7:30 albo dzisiaj zostajecie po godzinach. Jak wychodziłem o 16 bo mam też swoje życie poza pracą , poza tym nie mam nic więcej do zrobienia to były głupie uwagi a co ty masz tam roboty ? Nikt nic nie płacił za dodatkowe godziny pracy. Oczywiście to było w 2017 roku wiec dawno a teraz to nie wiem jak tam jest już.

@Dawid

Tez tam pracowałam ale w 2018 , tej Darii i Katarzyny już tam podobno nie ma, nie wiem jak teraz ale wtedy kadra kierownicza to była żenada, zwalniali nas jednego po drugim mimo umów na czas nieokreślony, ale dla mnie to było na rękę bo i tak chciałam się stamtąd zwolnić bo ta firma to była jakaś porażka a dwa to nie trzeba było świadczyć pracy przez ponad miesiąc. W biurze siedziało z tego co pamiętam ok osób, strasznie toksyczna atmosfera.

@jj

Firma Duda Logistics Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Handlowiec Działu Lawet. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Hania

o kurcze...to w ilu ratach jest wypłacana pensja? no i generalnie którego płacić powinni, a którego rzeczywiście wypłata jest wypłacana? wiadomo skąd te opóźnienia, firma ma jakieś problemy finansowe?

Odpowiedź
@Hania

Kilka dni nie ma problemu ale za to na konto 12k

@Odpowiedź

12k na konto ???? Kto tyle dostaje? Chyba kiedyś dyrektor tyle dostawał. Wiem bo sam pensje w plik kosztów wklejałem. Ta firma już nie istnieje. Zmieniła nazwę i zwolniła 90 % ludzi. Zostawiła garstkę żeby nie ogłaszać upadłości. Podejrzewam że w tym roku ogłosi

Witam Widzę że mają ogłoszenie "Handlowiec działu lawet " czy na to stanowisko wymagają jakieś szkoły czy wystarczy podstawówka?

Danuta

Ale pytanie było na temat pracy jako handlowiec, a piszecie o kierowniku. Skoro nie pałacie sympatią do kierownika, to możecie przynajmniej powiedzieć jaka jest atmosfera pomiędzy pracownikami i czy brak dogadania się z kierownikiem w jakiś sposób rekompensuje wynagrodzenie?

Pracownik były
@Kandydat

W tej firmie aplikuj na najwyższe stanowiska obojętnie jakie masz wykształcenie.Jako przykład jest tam pewien człowiek który zarządza całym transportem mercedesów na terenie europy a gdyby nie życzliwość innych pomocnych osób nawet "emaila" by nie sklecił

Właśnie ukończyłem spedycję i zastanawiam się nad pierwsza praca w zawodzie. Widzę ze tutaj było pare zwolnień i ktoś pisał ze zwolnili za niewyrobienie celów ? Zastanawiam sie jak to sie ma w tym roku bo nie ma aktualnych opinii tylko właśnie osób co kiedyś pracowaly. Ciekawi mnie w sumie atmosfera i właśnie czy wyrabia się jakieś normy i czy są one w miarę łatwe do wyrobienia? Ile później ma się dodatku do wypłaty ?

SilnyON

Aktualnie firma zmieniła nazwa na Law Logistics. Do tego zwolniła z hukiem 90% pracowników w tym kluczowe osoby. Nie wypłaciła ani pracownikom ani podwykonawcom multum kasy. Dziad trans na maxa. W tej chwili kolejka spraw sądowych i w sądzie gospodarczym i w sądzie pracy. Dalej zatrudniają do działu lawet (kra dając nadal kierowców i zmuszając do podpisu dokumentu o obciążeniach z własnej winy) lawety jeżdżą dla mercedesika( właściciel obu firm-dealer mercedesa+firma transportowa) i niech was nazwa nie zmyli-obchodzenie sie z ludźmi to nie klasa premium tylko DZIAD TRANS w najgorszym wydaniu. Na grupach fb zapraszamy do pozwu zbiorowego i pracowników byłych/obecnych i podwykonawców.

@SilnyON

Z tego co piszesz o kierowcach lawet, to w końcu mają oni te warunki, co je podawano w ogłoszeniu na FB w sierpniu? 'Czytelne, atrakcyjne warunki wynagrodzenia (wypłata rzędu 8-10 tys. zł co miesiąc jest standardem), benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe itp.)'. Jak byś mógł się po kolei odnieść, co jest, a co nie ma?

Wszystko dają co się należy i 600 PLN dniówki, nigdzie nie dostaniesz więcej ,można sobie wybrać kolegę do podwójnej a dyspozytorek do dogadania jak mu dasz flachę od czasu do czasu to będziesz miał dobrze ;)

Kocur

Tak tak ja dostaje 1000 dniówki….w obietnicach a przy wypłacie rąbią mnie na 5 tyś bo podobno uszkodziłem auto warte bańkę i tyle mam na życie że mi komornik do chaty wchodzi. Gorszych (usunięte przez administratora)nie widziałem….

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Duda Logistics Sp. z o.o. dla pracy jako Przedstawiciel Handlowy są dla was satysfakcjonujące?

Jak widać Duda logistics zmienila nazwę na LAW logistics

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Duda Logistics Sp. z o.o. na Przedstawiciel Handlowy? 7 kwietnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Grażyna

Wiecie, ile się tutaj zarabia jako spedytor międzynarodowy? Widziałam starsze ogłoszenie, w którym opisano wynagrodzenie jako atrakcyjne, ale to nic nie mówi. Jestem też ciekawa, czy jest opcja pracy z domu, czy trzeba z biura. Ponoć godziny pracy są stałe, czyli nie ma tu nocnych zmian?

Spedytor
@Grażyna

Grażynko poszukaj czegoś lepszego jeśli masz jakąś wiedzę bo tutaj to się cofasz w rozwoju, zatrudniają wszystko co się rusza

Marian Zmyślony

Taki (usunięte przez administratora), który myśli, że nie jest (usunięte przez administratora) transem, a nie jest nim tylko dlatego, że płaci kierowcom w terminie. Kasa za to niekoniecznie się zgadza. Rzecz nie tylko w premii "uznaniowej", której kierownik nie uznaje xD ale również w milionie innych rzeczy. Kierownik Sławomir rąbie (usunięte przez administratora) każdemu, również pracownikom tzw dyspozycji, byle by wejść w (usunięte przez administratora) aktualnemu rozmówcy. Zna się na wszystkim. Cofał kiedyś ciężarówkę 7 kilometrów bo nawigacja nie pokazała ograniczenia. Dlatego w ciężarówkach nie ma Navi? xD Auta zdezelowane, zdarzają się codzienne tankowania po 100-200 litrów. Obiecanki o końcu pracy "w piątek" kończą się rajdami busem od Trewiru po Hamburg przez Rotterdam. Dobra firma dla tego co chce zrobić sobie troszkę doświadczenia i uciekać dalej. Dużo kierowców za paczkę draży donosi na innych. Nie polecam tego allegrowicza

Kazimierz
@Marian Zmyślony

Jak to kasa się nie zgadza? Przecież każdy może sobie wyliczyć z godzin ile powinien zarobić? Ty miałeś taką sytuacje? Jak tak to ile miałeś obcięte?

@Kazimierz

Niby 400 dniówki ale raz 392, raz 387, a ogólnie im dłużej w trasie tym mniej wychodzi.

Danuta
@Marian Zmyślony

A od czego zależna jest ta premia uznaniowa? Może warto dopytać kierownika kiedy ona przysługuje, a kiedy nie. To, że są tankowania dość często, to chyba dobrze, przynajmniej kierowca ma pewność, że ciężarówka nie zatrzyma się gdzieś w polu....A skoro rzadko zgadza się koniec w pracy w piątek, to czy za te dodatkowe godziny macie jakieś ekstra płacone lub przysługuje Wam jakaś dieta?

@Danuta

Od uznania kierownika :) A częste tankowania... 150 litrów na zestaw? To kpina nie tankowanie. Na pojedynczy zbiornik wchodzi 600, a ciężarówka to nie Smart, żeby paliła 3 litry na 100. Z całym szacunkiem. I nie, nie ma dodatków za późne powroty.

Kazimierz
@Marian Zmyślony

W jakim systemie jeździsz? W ogóle jest jakiś ustalony czy jedzie się jak jest robota? Mnie interesowałoby 3/1. Można się tak ustawić?

Rotacja w firmie bardzo duża, brak wizji, do tego wstrzymywanie płatności dla podwykonawców (nie pyta? nie płacimy) Osobiście, rownież nie polecam współpracy z Panią Dr. Spedycji co ma manierę powtarzać w każdym zdaniu słowo „nie” ? W jej opinii nie omylna osoba, która wszyscy kochają, a w rzeczywistości manipulator, bez kompetencji managerskich bojąca się tylko o swoje cztery litery!! Duda i wszystko jasne !

@Anna

Podpisuje się pod tym świetnym komentarzem ku przestrodze potencjalnych pracowników. Miałem nieprzyjemność pracować w innej firmie właśnie z Dr. Spedycji o której piszesz i umyka mi w jaki sposób ta kłamliwa manipulantka po raz kolejny uczepiła się stanowiska kierowniczego. Chyba oczarowuje właścicieli wizjami milionów monet i maluje sie boginie spedycji, po czym wprowadza koszmarną atmosferę i wyludnia kolejne biuro. To będzie zapewne któraś z rzędu spedycja, w której powtórzy się ta sama historia, może kiedyś w Polsce ludzie nauczą się należycie sprawdzać kogo zatrudniają na managera, wtedy tacy ludzie wrócą do pługa, skąd niepotrzebnie ich oderwano.

Kukiz

Obserwuje ją z boku bo pracuje w innym dziale. Jest sąsiadką współwłaściela i tu cała tajemnica…. Dobrze mieć ciepłą posadkę wozić się mesiem i nic nie robić :) Znajomości znajomości znajomości…. Myślałem że firma się odbije ale przy takim podejściu szybki jej koniec. Wszyscy się ewakuują.

Franciszek

A możesz powiedzieć coś więcej na temat tego w jaki sposób kierowniczka wprowadza koszmarną atmosferę? Co konkretnie robi, że ma to aż taki wpływ na zwolnienia (jak sugerują inne komentarze)? No chyba, że jest jeszcze inna przyczyna tej rotacji?

Tylko_pytam

Witam, słyszałem że szukaja kierowcy ce. Ponoć zarobki 8 - 10 netto, codziennie w domu i sporadycznie trasy dwudniowe do Niemiec. Czy warto podejmować z tą firmą współpracę? Jak faktycznie wygląda tam praca kierowcy? Pozdrawiam

Tak
@Tylko_pytam

Tak warto podjąć współpracę z firmą ale czy będzie Ci się podobało nie wiem,zarobki nawet 12 do 14 tys. miesięcznie i codziennie w domu.....

@@@@
@Tylko_pytam

Tak jak najbardziej zarobki na najwyższym poziomie w mieście nawet 10tys PLN. miesięcznie I codziennie w domu

Jolanta
@@@@@

Sarkazmem tu rzucacie? Mógłby ktoś napisać ile razy i kiedy mąż będzie w domu w miesiącu przy zarobkach właśnie 10 tys?

Dyspozytor

10 tys ???? wcale go nie będzie

Jolanta
@Dyspozytor

dosłownie wcale ale będzie w stanie tyle zarobić? a mona prosić jeszcze o informację na jakie pieniądze by mógł liczyć jakby w każdy weekend mógł być w domu? można to tak zorganizować?

Dyspozytor
@Jolanta

Można to tak zorganizować tylko tak że mąż będzie co weekend w domu zarobi te 5tys z czego 3tys to jest premia której nie ma na papierze i tylko bufetowa zadecyduje czy ją dostanie i będzie jeździł w pięknym atego z jednym z nadwornych szoferków podpierdalaczy i będziecie żyli długo i szczęśliwie.

Były kierowca
@Jolanta

Jola 10 tys.? to na dwa miesiące,proszę Cię .

Najlepszym dyspozytorkiem dla mnie był ten.....mekambe mambeppe ze sportowej 13

Były kierowca

Na pewno są i oni i on bo sobie nie radzą na wolnym rynku,tylko po znajomości, tylko lizaniem odbytu i oczernianiem innych

Niestety kierowcy są traktowani jako równi i równiejsi. Jedni wysłuchują narzekań że człowiek w nocy zaparkował na płatnym autohofie w Niemczech (wiadomo jak jest z parkingami w DE) . Natomiast inni "ulubieńcy dyspozytora" stoją po kilka dni na płatnych autohofach za granicą ( nabijają diety i czekają na ładunek ), że z nudów zaczynają lepić bałwany że śniegu co można zobaczyć na firmowym Facebooku. Niestety nie mogę polecić pracy w Duda Logistics przy obecnej kadrze. Pozdrawiam

Mateusz

Wojtek niedługo będziemy barszczyk pyszny jeść z szefową (bufetową) szefowa inna a ty ciągle ten sam.

zsuetaM
@Mateusz

to on dalej tam "PRACUJE"??? jak to jest możliwe

@zsuetaM

Nie mam pojęcia to się nie mieści w głowie

Były
@Mateusz

Ty pracowałeś tutaj w biurze,podrzuciłeś kukułcze jajo i uciekłeś do innego baranku

Mateusz

Jeśli ktoś chciałby i czuł się na siłach to potrzebuję dyspozytora.

jaka to firma?

Czy to Analtrans GmbH?

Bartłomiej

ah ten pan duda - jest już dosłownie wszędzie. urodził się po to, żeby innym pieniądze zabierać. tylko kancelaria pomoże. sam się długo łudziłem, że samemu dam radę zrobić tak, że odda mi pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Duda Logistics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Duda Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Duda Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duda Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 13 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duda Logistics Sp. z o.o.
  • Ptasia 4
    60-319 Poznań

Duda Logistics Sp. z o.o.