Opinie o Comp-Win Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Comp-Win Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Comp-Win Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comp-Win Sp. z o.o. w Poznań

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Comp-Win Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Odpowiadający Nowy wpis

Pewnie zależy od stanowiska, ale jeśli chodzi o stanowiska związane typowo z branżą IT to zdalnie.

Czy Comp-Win Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odpowiadający Nowy wpis

Jeśli chodzi o szkolenia zewnętrzne to nie, a w przypadku kiedy pracownik wyraża chęć uczestnictwa w szkoleniu to wiąże się to z umowami lojalnościowymi.

Pytająca

Czy znajdzie się jakaś życzliwa osoba, która odpowie mi na poniższe pytania? :-) 1. Jakie są możliwości rozwoju w firmie? 2. Jaka jest atmosfera pracy? 3. Ile osób liczą zespoły deweloperskie? 4. Jaka metodyka pracy w zespołach jest wykorzystywana?

Maja
@Pytająca

Też mnie to ciekawi, maż szuka pracy w branży... aplikowałeś moze jednak do firmy? Czy brak odpowiedzi cię zdemotywował? :D

odpowiadając
@Maja

Dajcie sobie spokó, serio. Jest wiele firm z lepszymi warunkami, mniejszą rotacją i przyjaźniejszą atmosferą

Pan Tadziu

Control Tower przejął jakiś dziwny amator. Pan PP to smiech na sali. Rozsadza zespół o środka. Myślę, że 4PLITS (=CompWin) wkrótce będzie miało przykre zakończenie. Nie warto, wielki bałagan i zero pomysłu jak to ogarnąć. Dodam, że w ciągu 16 miesięcy aż 5 Menagerow próbowało to ogarnąć. Szkoda czasu i nie warto.

Programista Php

Rozmowa nie była przeprowadzona profesjonalnie. Uległy zakłamaniu warunki finansowe.

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Paulina

@Wielka Woda, a plusy pracy w Comp-Win Sp. z o.o.? Co byś do nich zaliczył?

Alonzo

Wypłata

Ile jest zmian w Comp-Win Sp. z o.o.?

Alonzo

24h

Lidia

@Yuly a na jaki adres nadsyłać można aplikacje?

Paulina

Przejrzałam zawartość strony internetowej Comp-Win Sp. z o.o. i zauważyłam, że firma ta oferuje bogaty wachlarz dodatkowych świadczeń. Pracodawca oferuje m.in. imprezy integracyjne, kartę Multisport i lekcje angielskiego z native speakerem. Jak ocenicie poziom tych lekcji? Czy każdy z Was może korzystać z takiej możliwości?

Brzmi fajnie. Rekrutują?

Yuly

Tak, każdy może skorzystać

exPracownik

Atmosfera panująca w firmie dość nie przyjemna, ciężko było się dogadać z osobami w zespole, z kierownikiem itp. Bardzo słabe wprowadzenie pracownika w pierwszych dniach pracy. Wynagrodzenie zawsze było na czas i to tyle. Ogólnie ze względu na atmosferę nie polecam, ciężko przebywać w takim miejscu

@exPracownik

A jak z umowami? Na jaki okres jest umowa próbna? I czy po przedłużeniu można liczyć na umowę na czas nieokreślony?

exPracownik
@Paulina

Okres próbny chyba jak wszędzie 3 miesiące. Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony nie była mi zaproponowana

Na plus zasługuje tylko angielski.Darmowy, dostępny dla wszystkich, w ramach godzin pracy ale je trzeba odpracować. Poziom ok, jednak osoby ze słabszą znajomością języka nie odnalazły się i zrezygnowały. Pozostałe benefity to tylko tani chwyt marketingowy. Benefity są, jednak darmowe i tanie są tylko słabe i niepopularne wersje. Za te powszechnie stosowane trzeba dopłacić sporo więcej niż w innych firmach. Efekt jest taki, że z tych drugich mało kto korzysta. Co do wyjazdów integracyjnych to lepiej się tym nie chwalić, gdyż słaba atmosfera pracy i wewnętrzne konflikty spowodowały już nie raz odwołanie imprez lub ich zrealizowanie ale uczestnikami byli w dużej większości przedstawiciele kadry kierowniczej.

Paulina

@anonymous, niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ nie jestem pracownikiem Comp-Win i nie dysponuję tego typu informacjami. Może ktoś z pracowników tej firmy mógłby wypowiedzieć się na temat obecnych lub przyszłych rekrutacji w niej?

LFJ

Witam, a czy ktoś wie jak wygląda praca w sprzedaży? jakieś doświadczenia?

Stach

Jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Może nie jest idealna ale chyba nie do końca macie rację!!

worker

Niestety po wielu latach pracy w tej firmie muszę przyznać, że nic się nie zmienia. Idą kolejne nowe dobre zmiany, które jak zwykle są tymi najlepszymi. W efekcie nadal nikt nie skupia się na właściwych problemach no i znowu kolejne osoby odeszły z firmy. Nie polecam.

pTad

A ja ujmę to tak: CW firmo już Ty nie moja, Ty jesteś nie zdrowa, jak bardzo można się cieszyć, ten tylko się dowie, gdy Cię opuści i ulgę mieć będzie po Tobie. Dziś prawdę twą w całej ozdobie widzę i opisuję, bo jesteś wreszcie za mną, ulgę odczuwam i spotykać się z Tobą nie muszę ;)

Od niedawna na pokładzie - a już bez fascynacji

Praca podjęta niedawno a już duże rozczarowanie Póki co powyższe potwierdza się Atmosfera ciężka Stosowany jest wewnętrzny marketing Na razie obserwuję wydarzenia z dużym zdziwieniem i rozczarowaniem

Zeus

Niestety wszystkie opinie to prawda. Ja również współpracowałem z firmą. Zero szkoleń, fatalna atmosfera, która chyba odpowiada p, marne zarobki, praca po nocach, brak celu firmy i cała masa kierowników, zdemotywowanych pracowników i wszechobecna kontrola. Znowu rekrutują, kolejne osoby odchodzą. Zdecydowanie nie polecam(

@Paulina, opinia wynika z nie tak jeszcze dawnych doświadczeń własnych oraz relacji aktualnie zatrudnionych, z którymi pozostaję w stałym kontakcie. Co do metodyk to po prostu zestaw procedur cenzurowanych przez pana p, który co chwila coś wymyśla i po niedługim czasie się z tego wycofuje dając w zamian kolejną dobrą zmianę. No ale pan p ma siebie za wszechwiedzącego i wie najlepiej co kto jak ma robić, dlatego wiele osób znalazło radość w odejściu z tej firmy.

Paulina

@Piotr @Myszka a możecie napisać coś więcej na temat tego, co sprawia, że macie tak negatywną opinię o Comp-Win Sp. z o.o.? @Piotr - czy możesz opisać metodyki, o których wspominasz w swoim komentarzu? Konkretne informacje będą najbardziej cenne.

Myszka

chyba nie ma gorszej firmy w Pz...

Zostaw merytoryczną opinię o Comp-Win Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Comp-Win Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Comp-Win Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comp-Win Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Comp-Win Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comp-Win Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Leszka 44
    61-062 Poznań