Opinie o Comp-Win Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Comp-Win Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Comp-Win Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comp-Win Sp. z o.o. w Poznań

Brak możliwości rozwoju, firma działa w starych technologiach i w oparciu o metodyki wypracowane przez prezesa (przez małe p ale za to z dużym ego) które są bardzo odległe na minus od aktualnych standardów

Paulina

Czy podejmując zatrudnienie w Comp-Win Sp. z o.o. możemy liczyć na możliwość rozwoju? Na dzisiejszym rynku pracy osoby zainteresowane stałym podnoszeniem swoich kompetencji jest warunkiem decydujących o aplikowaniu na dane stanowisko.

Były

Pracowałem tam jakiś czas temu, mam jeszcze kontakt z kilkoma osobami i z tego co słyszałem to nic się nie zmieniło. Niby szukają kolejnych osób aby uzupełnić braki ale szkoda czasu na tą firmę.

Ex , na szczęście

Panujące standardy to wielkie perspektywy z których nic nie wynika, wielkie obietnice, które nie są spełniane (zarząd zrzuca na kierowników a kierownicy na brak akceptacji zarządu i tak w kółko a ty się martw bo przy realizacji nikt nagle nie pamięta o obietnicach) Plusy? Będziesz cieszyć się 2 razy, jak się zatrudnisz i jak wypowiesz pracę W skrocie nie polecam, wszystko powyżej to prawda, praca u nich to cofnięcie rozwoju zawodowego

Programista Php

Rozmowa nie była przeprowadzona profesjonalnie. Uległy zakłamaniu warunki finansowe.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Paulina

Czy firma organizuje szkolenia dla swoich pracowników? Co możecie powiedzieć?

tarka

to znaczy atmosfera jest dobra, ekipa zgrana - i tak powinno być. a wiecie może czy nadal na zatrudnienie poszukują administratora serwerów? chciałabym joba tu

były

Generalnie to wszystko zależy od stanowiska, chociaż ogólna atmosfera w firmie jest słaba. Od lat trzymają się te same osoby zżyte z firmą, ale ogólnie rotacja jest bardzo duża. Jeżeli chodzi o umowę to umowa o pracę jest standardem, ciężko wynegocjować kontrakt B2B. Zarobki lepiej pominąć milczeniem - możesz sobie poczytać w/w komentarze. Poniżej średniej na rynku niezależnie od stanowiska - HD, programista, wdrożeniowiec. Moim zdaniem jeżeli nie masz dużego ciśnienia na pracę to nawet tam nie aplikuj, bo jest wiele osób, które odeszło lub które pracują tam nadal i narzekają - głównie ze względu na bardzo słabą atmosferę jaka panuje w firmie.

xLProgramista

Podszkolić? Ty serio byłeś w firmie Comp win? Moim zdaniem coś się Tobie pomyliło. Z całym szacunkiem w tej firmie nie ma szkoleń. Jak sie samemu nie doszkolisz to już po Tobie. Na 3 pracowników przypada jeden kierownik wiecie co to oznacza? Rządzą ludzie, którzy nic o zarządzaniu zasobami nie mają pojęcia. Ludzie przynoszą swoje życie prywatne do pracy co powoduje jeszcze większą frustracje. Ludzie nie posiadają w ogóle poszanowania do zarządu. Zarząd płaci marne pieniądze. Ludzie omijajcie tą firmę....

tenktowiebobyl

Jak jestes bez doswiadczenia to na pewno czegos sie nauczysz. Tak naprawde to jest jesna z niewielu zalet compwinu - mozna sie troche podszkolic i isc dalej

tenktowiebobyl

bardzo dobra organizacja? nie wiem w ktorym miejscu! chyba ze masz na mysli wewnetrzny ststem ewidencji pracy ktory jest uzywany w paranoiczny sposob przez kierownikow. programisci php sami sie zwalniaja i niedlugo nie bedziemial kto pracowac bo wszyscy odejda do konkurencji (przynajmniej zaczna w koncu zarabiac normalne pieniadze). wszystkim chetnym radze sie dobrze zastanowic zanim wogoele wyslecie swoje cv - naprawde nie warto tracic zdrowia, czasu i hajsu

dobrze_radzący

Co za absurd - czy te komentarze do góry są dodane przez samego prezesa czy szefa hd? Młody człowieku, który szukasz w pracy w której zostaniesz zmieszany z błotem, dostaniesz marną pensje, zero szkoleń oraz atmosferę w której każdy na każdego z zawiścią patrzy to aplikuj. Jeżeli masz poukładane w głowie to jedź pod adres firmy, naszczaj na mur i olej wszystkie oferty pracy w firmie. Zero potencjału, bałagan jak chole.... zero porządnego szefa, ludzie na siebie krzyczą. A skąd wiem, bo jako pracownik tego doświadczyłem.

ZUO

Pracowałem w tej firmie z (podobno) wielkimi aspiracjami i zdecydowanie nie stwierdziłem w niej możliwości rozwoju zawodowego. Praca może i jest odpowiedzialna, ale na zasadzie zjeb za wszystko co się robi nie tak jak by tego chciało szefostwo. Dodatkowo nie rozśmieszajcie mnie stabilnym zatrudnieniem. Akurat w branży IT nie jest to problemem i chwalenie się umową o pracę jest żałosne.

Były

Do - 34567 Szef Twojego działu posiada dużą wiedzę ale jest trudny we współpracy.

EX_CW

Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą, równia pochyła w dół i jeżeli nie chcecie cofnąć się w rozwoju to odpuście sobie jakiekolwiek rozmowy. Wszystko co pisali wyżej jest prawdą - wynagrodzenie dużo PONIŻEJ przeciętnej na rynku, brak jakichkolwiek szkoleń, opieki zdrowotnej, o ekwiwalencie za nadgodziny zapomnijcie. Atmosfera tragiczna, powietrze w budynku można ciąć nożem i nie wiem co by musiało się stać żeby "góra" (zwłaszcza pseudo szef HD) zrozumiała, że niszczy firmę od środka pewnym decyzjami.

Pracownik_old

Byłem pracownikiem HD i popieram wypowiedź Paździoch Marian. Atmosfera w pracy masakryczna. Nie polecam tej firmy. Zero rozwoju, szkoleń wewnętrzynych, dofinansowań oraz opieki zdrowotnej.

Optilo+

@Someone - głupi na pewno nie, bo ma ogromną wiedzę, ale faktycznie trudny. @Paździoch Marian - wszystko zależy od działu. W HD faktycznie bywa nudno i nie ma za dużo pracy, ale natomiast programiści czy wdrożeniowcy mają problemy z zamknięciem się z zadaniami w 8h. Z tego co widać na ich stronie jest oferta na "Pracownik działu wsparcia klienta".

Someone

Potwierdzam wypowiedź kolegi Optilo+, dodam od siebie, że szef HD trudny i głupi człowiek, zdecydowanie nie polecam współpracy.

Optilo+

Szukają pracowników działu Helpdesk, bo w ciągu ostatnich kilku miesięcy odeszło 5 ludzi. Bardzo duża rotacja, głównie z powodu zarobków, które są na śmiesznie niskim poziomie jak na branżę. Brak dodatków / benefitów + 1500zł netto (oczywiście na okresie próbnym 20% mniej).

Z daleka od nich

Comp-Win style: A jaMusze korzystac z ichJoba, niestety poziom interfejsu uzytkownika - zenujacy, teraz juz wiemDlaczego

Dobrze radzący

Witam Panstwa, stanowczo odradzam podjęcie współpracy jakiejkolwiek w tej firmie, wynagrodzenie mierne, bark ekwiwalentu w postaci dnia wolnego czy pieniężnego za wyrabianie nadgodzin nawet w sobotę, brak dostępu do opieki medycznej, brak premii, brak karty multi sport, brak wyjazdów integracyjnych nawet brak firmowego cukru, kawy dla pracowników pomimo,że kondycja firmy ma się dobrze. Firma nie wysyła na żadne kursy doszkoleniowe. Bardzo duża roszada programistów stąd duże obciążenie dla obecnie pracujących. Mała ilość pracowników wpływa na to,że pracownik zostaje obarczony obowiązkami wykraczającymi po za jego kompetencje na danym stanowisku. Jeszcze raz odradzam .

Zostaw merytoryczną opinię o Comp-Win Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Comp-Win Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Comp-Win Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comp-Win Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Comp-Win Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comp-Win Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Leszka 44
    61-062 Poznań