Opinie o Euro Sklep S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro Sklep S.A., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Euro Sklep S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Sklep S.A. w Bielsko-Biała

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Co wchodzi w socjal Euro Sklep S.A.?

Pytanie Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie EURO SKLEP S.A. Ul Bystrzańska?

Maria Nowy wpis
 Rekomendacja

Umowa o pracę

Maria Nowy wpis
 Rekomendacja

Umowa o pracę

Kamil

@a a jakie umowy wam proponują ?

Ciężko jest w systemie 12/12 w EURO SKLEP S.A. Ul Bystrzańska?

a
@Pytanie

W sklepie nie istnieje taki system. Praca przebiega z zachowaniem przepisów KP.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

zainteresowana

Szkoda, że na forum pracowniczym brakuje informacji od pracowników jak się pracuje.

Klientka

Wczoraj w Dzień Matki pojechałam specjalnie do tego dość odległego sklepu z polecenia koleżanki po udka z rożna .Kupiłam 8 sztuk m.in.dla osoby w podeszłym bardzo wieku ( mamy) ,będąc pewna pysznych ciepłych udek po otwarciu w domu okazało się ze wszystkie są prawie czarne ze spalenia ,nawet kości były spalone ,spieczone wszystko nadające się prawie do kosza . Wyrzucone pieniądze i wielkie rozgoryczenie .Jak można taką spaleniznę sprzedawać ??? Nie mogłam już wrócić i wywalić to na ladę żeby zjadł ten kto spalił ! WSTYD !

Odpowiedź
@Klientka

Z przykrością odebrałam te opinię i wstyd mi za to, co czytam. Niedopuszczalnym jest brak zachowania procedury w pieczeniu udek, a już skandalicznym , by tak wadliwy towar sprzedawać. Zaraz jutro wyjaśnię tę sprawę i w przypadku potwierdzenia się tej sytuacji wyciągnę stosowne konsekwencję wobec zawinionego pracownika. Na chwilę obecną pozostaje mi Panią przeprosić i Pani bliskich, których nie mogła Pani poczęstować zakupionym towarem. Jednocześnie mam prośbę, czy mogę Panią prosić o adres, by dokonać przesyłki i choć w części zrekompensować stratę. Maria Kręcina - Współwłaściciel sklepu tel. 516 011 450

Mateusz

Witam, jaka umowę oferuje ta firma ? Pozdrawiam

Włodek

Słabo zaopatrzenie

Grażyna

@roksi, chciałabym przypomnieć Tobie o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Proszę Cię, trzymaj się głównego wątku dyskusji. Na forum zaglądają potencjalni kandydaci zainteresowani informacjami na temat firmy EURO SKLEP. Forum nie jest miejscem na opisywanie prywatnych spraw pracowników. Czy posiadasz jakieś dowody, które potwierdzą Twoje zdanie?

Czy w EURO SKLEP S.A. Ul Bystrzańska jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

roksi
@Administrator

tak możliwa jest awans za ........ bez komentarzy . Reszta samą się można domyśleć tzw, patologia.

Olga

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Lionn

kadra kierownicza od 0 do 100000000 bez końca to zero bez urazy pań z działu obsługi klienta . pozdrawiam

Wacław

Czy ktoś z pracowników mógłby napisać kilka wskazówek dla chętnego do pracy w firmie?

Maja

Jest tam taka jedna pani z biura ktora ciagle wrzeszczy na lewo i prawo ale glownie na pracownikow i to przy klientach. Szkoda mi trochu ludzi tam pracujących ze musza przez to przechodzić to jest naganne. Znam osobe ktora tam pracuje nadal opowiada ze dzieja sie sceny dantejskie bo jest tam tak druga pani ktora odwalia numer na parkingu przy personelu ze juz cale bielsko o tym huczy. Wyrzuca ludzi bo tak. Ogolnie dramat

ambrozja

nikt tam nie szuka franczyzobiorców, cos ci sie majda pomylilo. są wolne wakaty w euro sklepie na bystrzanskiej

katarzyna

nie wiem czemu takie negatywne spostrzeżenia, nie mam pojęcia jak było wcześniej to może dlatego ale odkąd zmienił sie właściciel to sobię bardzo chwalę pracę ze świeczką takiego szefa szukać. anonimowa

raper

konkrety napisala ci kolezanka bozena na bystrzanskiej znajdziesz taka

ala

kierownictwo straszne 22

benia

PRACUJE TAM MOJA była koleżanka pracowałysmy razem w innej firmie alee urwała kontakt ale ogólnie nie była ok

ANONIM

DOSTARCZAM TAM TOWAR FAKTURZYSTKA GUBI SIE NA DZIN DOBRYE

bozena
@ANONIM

pracuje tam taka niby mila a za plecami to ....... szkoda wogóle mówić tacy sa którzy myśla ze maja władzę . a jej zadaniem jest tylko klepanie na klawiaturze i tak si myli z cenami

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Sklep S.A. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Euro Sklep S.A.
2.4/5 Na podstawie 14 ocen.
Euro Sklep S.A.