EURO SKLEP S.A. Ul Bystrzańska

Bielsko-Biała

Opinie o EURO SKLEP S.A. Ul Bystrzańska

Maja

Jest tam taka jedna pani z biura ktora ciagle wrzeszczy na lewo i prawo ale glownie na pracownikow i to przy klientach. Szkoda mi trochu ludzi tam pracujących ze musza przez to przechodzić to jest naganne. Znam osobe ktora tam pracuje nadal opowiada ze dzieja sie sceny dantejskie bo jest tam tak druga pani ktora odwalia numer na parkingu przy personelu ze juz cale bielsko o tym huczy. Wyrzuca ludzi bo tak. Ogolnie dramat

ambrozja

nikt tam nie szuka franczyzobiorców, cos ci sie majda pomylilo. są wolne wakaty w euro sklepie na bystrzanskiej

katarzyna

nie wiem czemu takie negatywne spostrzeżenia, nie mam pojęcia jak było wcześniej to może dlatego ale odkąd zmienił sie właściciel to sobię bardzo chwalę pracę ze świeczką takiego szefa szukać. anonimowa

raper

konkrety napisala ci kolezanka bozena na bystrzanskiej znajdziesz taka

ala

kierownictwo straszne 22

benia

PRACUJE TAM MOJA była koleżanka pracowałysmy razem w innej firmie alee urwała kontakt ale ogólnie nie była ok

ANONIM

DOSTARCZAM TAM TOWAR FAKTURZYSTKA GUBI SIE NA DZIN DOBRYE

bozena
@ANONIM 25.01.2015 13:54
DOSTARCZAM TAM TOWAR FAKTURZYSTKA GUBI SIE NA DZIN DOBRYE

pracuje tam taka niby mila a za plecami to ....... szkoda wogóle mówić tacy sa którzy myśla ze maja władzę . a jej zadaniem jest tylko klepanie na klawiaturze i tak si myli z cenami

xyz

Nie polecam nikomu tego sklepu(usunięte przez administratora).KIEROWNICTWO DO BANI.

lafirynda

porazka

Popieram w 100 % poprzednią opinię

@anonim 24.09.2011 22:25
Popieram w 100 % poprzednią opinię

ten sklep to zero szczególnie niby panie z biura

Nie polecam nikomu pracy w tym sklepie i tyle, nie ma co się rozpisywać.

Zostaw opinię o EURO SKLEP S.A. Ul Bystrzańska - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO SKLEP S.A. Ul Bystrzańska